Mi a háttérképed a számítógépeden?

Ha már volt androidos “mutasd magad”, akkor legyen PC-s is. :smiley: (bocsánat ha már volt, Én nem láttam, legalábbis nem vettem sézre). Nem muszáj screenshotot csinálni, elég akár maga a háttérkép is. Kezdeném Én:

VR Hátterek
Kép megjelenítési hiba bejegyzésen belül

Nekem ez van :smiley:

Én egy általam összeválogatott star wars-os képekből áll ami folyamatosan váltakozik. Vagy néha Wallpaper Engine-el rakok be szépségeket. Csak sajnos ide feltölteni az túl sok kép lenne :expressionless:

Nálam most ez van beállítva :wink:

Én szeretem, ha tiszta az asztalom, ez valószínű onnan jön, hogy anno Windows Xp-n észrevehető volt a memória használata a sok ikonnak. Van egy alkalmazásom(Fences) ami 10 sec. után eltünteti az ikonokat, majd dupla kattintással vissza tudom hozni.

Itt egy kis animáció:

Én jelenleg ezt használom. 2 db 16:9-es monitorra tökéletesde olyan hosszú hogy ha valakinek olyan mély a zsebe akkor 2 21:9-re is jó. :slight_smile:

Hmm, Ez olyan Van Gogh stílusú, kitalálom az ő képe :smiley:

Nekem ez van:

Vááááó :smiley:

Sziasztok, nekem is szintén happy houros… :smiley:

Enyém egy félig-meddig saját kreáció Harley Quinn fan-art fantasy környezetben. :slight_smile:

@DanX27 Azóta is ezt használom. Mindig felvidít :smiley:

Egy ideje ez :smiley:

A legjobb.

http://wallpaperswide.com/witcher_3_wolf-wallpapers.html

Általában egyszerre több is be van téve forgásban tőle:

Na, most meg vagyok lőve, mert nekem tíz percenként változik, úgyhogy a rengeteg közül kirakok néhányat.

@manami7, te is mész @TheVR_Jani -val a világűrbe?

Nálam ez az alap.

(ez az általam összePaint-telt kép eredetijének .PNG (az eredeti .BMP) változata:)

De néha ha olyan hangulatom van akkor ezek:

Nekem ez:

Igen :blush: Van Gogh, Starry Night-ja és Hokusai, The Great Wave nevű alkotása van kombinálva.

Jééézus, mi ez a háttérkép? XD na jó, ezt lopom. XDD