Mi a háttérképed a számítógépeden?

@oneHELLCAT Ela azért befigyel. :smiley:

Sparks most fejezte be nem régen, nekem nagyon tetszik, természetesen azonnal is upgradeltem a hátteremet :3

A feleségemmel most játszottuk végig ez az elbűvölő gyöngyszemet. Ajánlom figyelmébe mindenkinek.

Készül a hype az Infinity Warra. :smiley: A későbbiekben még lesz egy Deadpoolos is, illetve az alapértelmezett az ugyanaz, ami @Xeno asztalán is van, az a patakpartszerű tábortüzes háttér Wallpaper Engine segítségével. Innen is köszi újra, Xeno. :smiley:
Akit érdekel a mostani háttérkép(ami 5 sorral feljebb látható), annak sajnos nem tudok internetes linkkel szolgálni, mert nem ott találtam, de Wallpaper Engine-n belül megtalálható Avengers Infinity Wars néven. Egy kis epic muzsika is járul hozzá pluszba és kb csak 5 mega.

EDIT: Közben rájöttem, hogy véletlenül tópartot írtam, amikor a képen az egyáltalán nem egy tó. :smiley:

Hol van ezen spoiler? Most az, hogy Thor rövid hajú és félszemű? :smiley: ugyan már, teljesen másra számítottam, erre semmilyen felelősséget nem kell vállalnod, senki nem lincsel meg :smiley: a Ragnaroköt csak az nem látta még aki nem akarta megnézni, most minden hype az Infinity Waron van. Mellesleg frankó kis kép :slight_smile:

Csak finoman, nőiesen.

Csak a biztonság kedvéért volt, de legyen. Kiszedem. :smiley:

Csak nem WOT-ozol? :smiley:

Paint master lvl99 tudom :smiley:
A két kedvenc gitárosom és példaképem! :slight_smile:

Kössz, hogy elspoilerested a Thor Ragnarokot… Komolyan elveszti a szemét, vagy mi? Most akartam megnézni, csak gondoltam felnézek előbb ide… kössz.

Spoiler

#kappa

Szevasztok! :wink:

Ez az enyém :sunglasses:

Csakabömbi♥

Jó ízlésre vall :stuck_out_tongue:

A WoT-os laptophátterem óta (igen, ma estére) elkészült a PC-m is. Nos azt ezzel a háttérrel tiszteltem meg.

Nekem most éppen ez mert a witcher 3 nagyon megtetszett! :smile:

A szombati felejthetetlen buli margójára :smiley: A képen én is megtalálható vagyok :smiley:

A doboknál?:slight_smile: