Mi a háttérképed a számítógépeden?

A Nap 25 percenként frissülő képe a NASA SDO műholdjáról letöltve.
Saját progi csinálja :slight_smile:

(amikor photo mode-al játszik az ember :smiley: )

Bleach :3

A VB-re való tekintettel. :wink: THEVRHATTERKEP

HAJRÁ!!!

Aaaaaaaa… Már régóta kerestem egy jó Venomos háttérképet, csak eddig nem találtam meg a legjobbat. Köszi. :smiley:
(A Witcherért meg pacsi. :DD)

Én is próbálok mindkettő témában új és ütős háttereket keresni. Venomról viszonylag sok van, s szerintem csak több lesz ahogy közeleg a film (2 hónap 16 nap 7 óra), de Eredinről nagyon, nagyon kevés… :confused: Pedig ő a kedvencem a The Witcherből.

Jelenleg ezt a 2-őt használom a 34" és 27"-es monitoraimon amik a screenshot-hoz hasonlóan vertikálisan vannak egymás fölött.

Mind a kettőt a Wallpaper Engine-en keresztül használom és animáltak.
Annak aki keresné az első (felülről): World of Warcraft: Legion a második pedig Star Wars Live Wallpaper néven található meg a Wallpaper Engine-ben.

Túl sokáig használtam ugyanazt a háttérképet, így egy ideje váltottam. Nekem is Wallpaper Engine. Mozog, zenél, minden van hozzá. :smiley:
Nagyon egyszerű megtalálni. Csak szimplán beírod, hogy Skyrim és a sok ugyanolyan nevű között lesz. Ha nincs meg, akkor a Discoverben kell próbálni, én is ott találtam meg.

Hmm. Nehéz döntés! Nem is tudom, melyik képet használjam
így hirtelen a hőn szeretett, kedvenc kis main hősömről. Mindegyik gyönyörű.

Nekem most ez a kedvencem egy ideje…

Egy szuper modell (a csokorból) Imagine Lion kezei alól
Kha’Zix

Természetesen van olyan szép, részletes, hogy megy is háttérnek a Witcher Eredine után.
Remélem, a későbbiekben dolgozik majd még a színeken.

Keresgéltem a filmből kapott képeket, amelyek jók lennének háttérnek.
Egyet találtam is, és amennyire lehetett, megpróbáltam még egy csöppet feljavítani, mert…
a legkisebb is számít. Bár ő nyilvánvalóan nem az.

( Teljes méretért klikk ide: 3000x1272 )

Ugyan gondolkodtam azon is, hogy szerkesztek rajta, s csupán alapként hasznosítom ezt a csodát (szerintem egyébként remek kis CGI lett, nem kötelező egyetérteni), aztán végül arra jutottam, hogy bűn volna komolyabban módosítani. Bár azt nem tartom kizártnak, hogy nem fogok próbálkozni vele. Egy ilyen jóképű úriemberrel nem szabad lekezelően bánni.