Mi a vèleményetek erről a konfigról?

Sziasztok! Mi a véleményetek erről a konfigról? Nagyon sokan segítettek a forumon amit köszönök és jó pár tanácsot megfogadtam
Konfig: https://pcpartpicker.com/list/vm6KrV

Az egész ötlet úgy kuka, ahogy van.
Semmi nem jó.

Szájtépés helett:
Amit most linkelek, kérdés nélkül fogadd el, hogy milliószor jobban jársz.
image

1 Like

Most nézem, hogy ez már nagyon a pofátlanban tolós, KAMUépítgetés!
@LengyelB2

Miert kamuepitgetes?
Nincs olyan bolt ahol van minden egyszere es meg tudnam rendelni egybe.Erre varok hetek óta hogy meg tudjam rendelni
Azert mert van rajta valtoztatas Az is azert mert elfogyott az a termek onnan azert nem kamuepites

Nincs olyan bolt ahol van minden egyszere es meg tudnam rendelni egybe.Erre varok hetek óta hogy meg tudjam rendelni

miért kellene egyben? megveszed,ahol a leglcsóbb, összevárod a cuccot, becaplatsz az iponhoz és 2500 jó magyar Forintért összerakják ha nem is másnapra de pár nap alatt.

4 Likes

Ugyis osszerakjak hogyha nem onnan veszek mindent??? Egy csomo boltnak irtam es azt mondtak csak akkor szerelnek ossze gepet ha mindent onnan veszel.Ha ezt tudom 1-2 honapja mar boldog tulaja lennek a gepnek😅
Most rájukirtam kivancsi vagyok mit válaszolnak

nem tudok biztosat mondani jelen pillanatban, de írtam nekik (amit amúgy te is megtehettél volna hónapokkal ezelőtt) és megkérdezem. Tavaly nyáron rakattam össze, igaz csak a videokártya és a ventik nem tőlük voltak, de egy email után simán belerakták nekem. amint válaszolnak felrakom ide is

1 Like

Énis felrakom hogy nekem mit válaszoltak.mert sok embernek segithet ha osszeszerelnek igy is

Nincs egy megbízható barát, ismerős, valaki aki összerakja?
Én is csak azt látom, hogy már hanyadik topikod ez. Mondtuk már azt is, hogy nyiss egyet, kérd meg @LengyelB-t hogy ne zárja le és ha gondod van írsz bele és segítünk. Össze-vissza van már több mint 10 topik.

Nem merek olyat ajánlani, hogy hátha van itt valaki, aki ugyanott lakik és segít, mert voltak már rémtörténetek. Főleg, hogy vannak azért olyan “szakemberek”, akiknek egy csavarhúzót nem adnék a kezébe. De egy ismerős csak van a családban.

5 Likes

Sajnos nincs semmi olyan ismerősöm aki össze tudná szerelni.

https://ipon.hu/shop/csoport/szerviz-szolgaltatasok/asztali

2 Likes

Mehet a menet

2 Likes

Kérlek ne hozz létre új bejegyzést!
És ezt most értsd jól! :thinking:

5 Likes