Mi ennek a 3 régi játéknak a címe?

Sziasztok!Van 3 régi játék a gyerekkorombol amelyeket nagyon szerettem,viszont sajnos a címüket már nem tudom.Az első egy stratégia játék amelyben kukacokkal kellett menni.(nem a worms world) 2d-s és felülnézetes volt.A második egy oldalnézetes ügyességi játék amelyben egy ufóval kellett kikerülni a különböző akadályokat.Az első egy havas pálya volt azthiszem.A harmadik pedig egy tankos játék volt.Arra emlékszem hogy az egyik pálya egy barlangban játszódott és ott kellett kilőni a többi tankokat,illetve fel lehetett venni rakétát és egyéb kiegészítőket amelyek el voltak szórva a pályán.Előre is elnézést kérek a kissé hiányos leírásért de már csak ennyire emlékszem belőlük.Annyit még hozzá kell tennem hogy ezekkel a játékokkal nagyjábol 2004-2005 tájékán játszottam.

Dos v windows? :smiley:

Windows:D

az első nem a star craft, ugye? :smiley:

Ugye.sajnos😂

1 Like

Starcraftban mikor kellett kukacokkal menni?:rofl:

kukacszerű izék voltak benne :smiley:

Egy tankos játékra én is évek óta vadászom de sajnos nem lett meg azóta se. Nagyon halvány emlékem van róla, lehet az amit te is írtál. :smile:

1 Like

Panzer elite esetleg a tankos játékra?

Nem sajnos.Ez egy tenyleg nagyon kezdetleges jatek volt.

Szerintem már sosem fogjuk megtalálni.:grin:

2 Likes

A tankosra körbenéztem nektek neten. Nem játszottam vele, de nem lehet, hogy erre gondoltatok?
Vyruz: Destruction of the Untel Empire

Nem sajnos. @cs0kk0?

1 Like

Nem, az enyém ráadásul oldalnézetes volt. :slight_smile: De azért köszi!

A második ufós játék:
Valamelyik oddworld játék?
Abe’s exodus vagy Abe’s odessy

2 Likes

Tankosra a Pocket Tanks-ot mondtam volna, mi azzal verettük sokat ebben az időben. Abban viszont nem lehet lootolni, se barlangos pálya nincs szóval nem hiszem, hogy az. @cs0kk0 talán neked érdekes lehet, hátha te erre gondoltál.

Abe-et meg én is akartam írni, mint “ufos, oldalnézetes, ugrabugrálós cucc”. (Zseni egy játék a mai napig! :D)

2 Likes

Nem, nem a Pocket Tanks az. Szerintem ez már veszett ügy, majd talán egyszer szembe találkozok vele :smiley:

1. Nem a lemmings esetleg?

Esetleg ő ?

Nem sajnos.:frowning: