TheVR Fórum

Mi történt a Hard Mode csapattal?

Sziasztok!

Nagyon szerettem a régi Hard Mode streameket és jó volt újra együtt látni a csapatot.
Felmerült viszont bennem a kérdés, hogy hová lett Azmo?

Lehetséges, hogy elkerült az infó, hogy mi történt, visszatérő stream néző vagyok még csak.

Köszi szépen a válaszokat!

4 Likes

Amit tudok az annyi hogy azmo és Yeah közt meg romlottak a viszonyok és így kilépett a HM-ból

2 Likes

Kívülállóként nagyjából ennyit lehetett látni.

A konfliktus lényege

Ha valaki esetleg nem értené, hogyan kapcsolódik ehhez Claudia, akkor annyit érdemes tudni, hogy ő Azmo barátnője. A teljes beszélgetés megtalálható Twitteren.

A "hivatalos" álláspont

17 Likes

Köszi, h így összefoglaltad.
Nem tudtam az esetről, Sajnálom, hogy Azmo és Yeahunter összevesztek, ha tényleg így van.
De hihetetlen, hogy ezen kell összeveszni :smiley:

3 Likes

A nők már csak ilyenek :laughing:

3 Likes

Talán nem kellene általánosítani, főleg egy ember alapján. :slightly_frowning_face:

Biztos, hogy ennél több is van a háttérben, csak a közös múltra való tekintettel a lehető legkulturáltabban kezelik (még). Claudia inkább csak katalizátor volt.

Belenéztem a R6 vodba.
Mennyivel kulturáltabb így a műsor, hogy van egy lány a csapatban :smiley:
Kis szerények :smiley: :innocent: :joy:
Egyébként sokkal élvezhetőbb, hogy nem káromkodnak minden második másodpercben :smiley:

10 Likes

Ha valakit érdekelnek a hölgyemény videói is :slight_smile:

5 Likes

Akkor szerintem már inkább a twitch csatornajara érdemes felnezni: https://www.twitch.tv/danna

5 Likes

Azt tegyük hozzá, hogy a srácokhoz átkopogtak a szomszéd orvosi rendelőből, hogy hangosak. Az lazán kinyírta a hangulatot. Én mondjuk csutkára tekertem volna a hangerőt onnantól kezdve.

Időbélyeget kérünk :smiley:

7 Likes

MiNdEnKéPp :joy::joy:

Az kemény.
Most majdnem mondtam, hogy linkeljetek egy klippet :smiley:

Megtaláltam :smiley:

9 Likes

Meg nem megy minden percben azok az igen kínos altesti poénok.

1 Like

Nagyon hiányzik az, h lássam ilyenkor a csetet is!
Pistin látszik, h nagyon ideges.
Indulhat a háború, studió vs. rendelő!

4 Likes

Ha én jóltudom több iroda helységük is van. Kérdés, hogy mindegyik valami olyan iroda mellet van, hogy inkább az orvosi rendelő mellettit választották a streaming irodának?

Ui: Abban a pillanatban megyek oda orvosi vizsgálatra hallgatózni. :smiley:

1 Like

Egymás melletti szobákról beszélünk, 5 db, ha jól emlékszem. De szerintem esélytelen, hogy átköltöztessék a stream szobát, nem kis meló lenne.

2 Likes

Így igaz, és ha emlékeim nem csalnak meg, akkor a stream szoba és a raktár helység a két szélső szoba, de ne kövezzetek meg, ha fake info. :smiley:

1 Like

Most, h ezt látom… Véleményem szerint ennek biztosan volt köze a költözés bekövetkezéséhez.
Sőt lehet ez indította el a folyamatot.

2 Likes