Miért így streameltek?

Néztem a hardware specifikációkat és azt vettem észre, hogy Jani számítógépébe van több mint 7T tárhely, miközben a PC streamer gépben csak 500gb SSD szerepel. Ezt én úgy értelmezem hogy Jani játszik a saját gépén, a streamer gépen megy a stream, majd a videót vissza írja Jani gépére? Ha így van ez nem okoz némi terhelési problémát a hálózatban, vagy az 500gb elég 1 stream videójának tárolására és stream után átírja aztán törli a streamer gépről, vagy hogyan oldották meg a srácok?

Van egy rendes és egy streamer gép. A rendes gépen játszol, a streamer gép encode-olja, streameli, és közben esetleg még fel is veszi és lementi arra a gépre. A rendes gép csak játékra van

Csak azért voltam kíváncsi, hogy naponta ugye több stream is van és arra az 500gb-s ssd-re annyira nem sok óra videó fér rá, szerintem. De köszönöm szépen a választ

Beszéltek a room tour-ban egy NAS rendszerről is, szerintem az már kiépítésre került.

Nekem is a NAS jutott eszmbe akkor jól emlékeztem.
És úgy tudom hogy biztonsági mentésük is van mindenről mert egyszer elszállt Janinak.