Miket vennétek meg biztosan PS4-re, ha most vennétek konzolt?

Pont ez a lényeg, hogy a sztoriból derül ki hogy mi is a helyzet :wink:

Hm, mondjuk 8-9 oranal azert elkellett volna kezdeni korvonalazodnia, hogy idoben hol vagy sztem :smiley:
Na sebaj, mindenkinek nem tetszhet minden, ahogy Ati is irta, nekem se jon be a DS :smiley:
A jatekok amiket irtal meg erdekes, Infamous-szal nem jatszottam meg, mar ha a Second Son-ra gondolsz :smiley: Dishonored meg a listamon van, de meg nem volt ra idom/kedvem, viszont pl a TR nekem nagy kedvencem volt.

Jo Uncharted, az kvazi Indiana Jones tortenet. nem nagyon varhat tole az ember ujdonsagot, minden resz kb leirhato annyiban, hogy hosunk megy a kincs fele, majd jon valami termeszetfeletti, es menekulnie kell az eleteert :smiley: Egyedul a IV meg a Lost Legacy nem tartalmazott termeszetfelettit ha jol emlekszem, azok elegge foldhozragadtak voltak, megjegyzem nem is tett neki rosszat. :slight_smile:

Ja es majdnem lemaradt, ez annyira EPIC, hogy konnyket csal a szemembe bakker :smiley:

Btw ha mar ennel a videonal tartunk, valaki tudja, hogy az a ket lezernyalab honnan erkezik? :smiley: Nem tudtam megallapitani, pedig 80+ oraval illene :smiley:

Egyedül a Second son maradt ki eddig, az rajta van a listámon! Elvileg a First Light a Second son elött játszódik, nagyon bejött ( platina is ) de itt most a PS3-s részekre akartam utalni. Az Uncharted 3 se jött be, s azt premierkor vettem meg anno 11-ben! Bánom hogy nem a Skyrimet vettem meg akkor.

Hi, csak nekem fura az, hogy a címek között nem nagyon látni exkluzív címeket? :grinning: Csak a Horizon lett megemlítve… Mi célból vettél PS4-et? De tényleg nem bántó szándék vezérel, csak a kíváncsiság.

Nekem ha lenne egy ps4 prom, akkor ezeket tuti beszerezném valahogy:

~ God of War
~ Red Dead Redemption 2
~ Horizon Zero Dawn + DLC
~ Days Gone
~ Spider Man
~ Detroit Become Human
~ The las of Us Remastered
~ Uncharted 4
~ Bloodborne

Plusz előrendelném a köviket.:

~ Death Streanding
~ Ghost of Tshusima
~ The Last of Us 2
~ Cyberpunk 2077 :blush:

Egy 4k-s tv-n ezek a grandiózus játékok elég brutálisak.

Vannak exkluzív cimeim ( pl : Infamous : First Light, Frantics ) a HZD nekem nem jött be, tervbe van az Uncharted 4, Lost Legacy, Second son, Driveclub, Spiderman. Csak olyanokat szerzek be ami tudom nekem bejön ( broforce is nagy kedvenc ) de ami instant favorit, s 2 hét alatt ki 100%oltam ( platina+9 DLC ) az a Rocket League. Vannak olyan cimeim amiket még nem bírtam elkezdeni ( R6S, Division )

Billentyűzetet és egeret XD
Bocsi :slight_smile:

Nevetni fogsz én már nem tudnék PC-s periférián játszani, kellett 1 játék s átálltak

Milyen az a PC-s periféria? :smiley: Úgy mondod mintha PC-re nem lehetne kontrollert, kormányt, VR-t vagy bármit csatlakoztatni. :slight_smile:

Én se tudnék pc-n játszani 2 év ps4ezés után csak amikor ott vagyok haveromnál akinek kurva jó gépe van és 5en könyörögnek hogy próbáljam ki a legújabb játékokat 4k full grafikán akkor mindig sírok hogy nem akarom mert utána hazamegyek és beleverem a kukába a ps4et mert 3 perc egér billentyűzet után vissza tudnék szokni xd
persze van sok game amire ezerszer jobb\kényelmesebb a kontroller mint a billentyűzet egér kombó de azért valljuk be ha mindenkinek lenne egy egészséges 500-600 ezer jó magyar felesleges forintja tuti venni a konzol mellé gépet is :smiley:

Én nemigen vennék konzolt, ám amit senki sem említett és asszem’ PS es az a beyond: two souls.
Az a game marhán tetszett, amikor végignyomták.

Ha lenne 5-600 ezrem feleslegesen, akkor is PS, de ha megvan az aktuális PS akkor másra menne az említett pénz :wink: Pl : lakás felújítás