Mikroport vagy mikrofon?

Sziasztok!
Én és a párom jógában, illetve rehabilitációban tevékenykedünk és forgatunk videókat, amelyek majd felkerülnének Youtube-ra. Az első videósorozatot mikrofon nélkül vettük fel, kamerával, de a hangja nem lett a legjobb, ezért szükségem van egy olyan mikrofonra, ami pici, engedi a mozgást, legjobb egy csiptetős lenne, de bármit meghallgatok, mert én nem értek hozzá.
A videot egy Mate 20-al veszem fel, ha ez számít, viszont a termünk nagy, ezért a mikrofon.
Mondanám, hogy ár nem számít, de azért na…ne kerüljön milliókba :smiley:
Köszönöm!

Én ezt, vagy hasonlót ajánlanék.

Jónak tűnik, csak itt Iphone-hoz írják, nekem meg Huawei van, ezgondot okozhat? Vagy minkettőhöz jó?

UPDATE: Közben felhívtam a Muzikert de sajna csak Iphone-hoz van termékük. :frowning:

3,5-es jack van rajta, nem csak iPhone-hoz jó. Valószínűleg fotykos ült a telefon másik végén. Az Amazonos leírásban is az szerepel, hogy Androidhoz IS jó. Nem muszáj náluk venni, csak linkeltem egyet. Én személy szerint komolyabb mikrofont csak akkor néznék ha a telefont is lecserélitek.

Ez a kettő szerintem nem fér össze :smiley:

Amúgy ezt én is furcsálom, hogy amazonon vagy hangszerboltban androidon is javasolt, itt meg csak apple-n… :smiley:

Miért nem? iPhonehoz is használhatsz simán jackes fülest/mikrofont, csak kell hozzá az átalakító.

Igen, de ez felcuppantós. Átalakítóval nem tudod a telefonra tenni.
@tokfozeleek sokat nem kockáztatsz, ha mégsem tetszik, 14 napon belül visszaküldöd.

Igen, ez a terv, elvileg hétvégén már teszetlem :wink:

Köszönöm a segítséget, az admin zárhatja. :slight_smile:

Lezárva ekkor: #10