Milyen a Te configod?

Sziasztok!
Nem tudom hányan láttatok már YouTube-on külföldi videósoknál(főleg külföldieknél, MO-n még nincs ilyen) saját PC-t bemutató , vagy PC Wars jellegű videót. Arra gondoltam, mi lenne, ha megosztanánk egymással, milyen build-ünk van. Úgy gondoltam, hogy mindenki felrakna egy képet a saját gépéről és láthanánk, egymás baszó PC-it. Több szempontból is jó lenne, mert tudnánk egymástól kérdezni, hogy pl.: színben összepasszoló build-t hogyan csinált, vagy hogy hogyan oldotta meg a hűtést vagy kábelmenedzsmentet hogy csinálta. Így egyszerre lehetne a saját gépedről kritikát kapni és másoknak segíteni. Viszont ha kritizálod más gépét, oszd meg a sajátodat is, hátha neked is tudnak segíteni!
Kezdem Én:

Corsair 100R
Msi Z97 Guard Pro
Intel i5-4460
HyperX Fury Savage 1600 Mhz 8gb
Samsung 850 EVO 120gb
Asus GTX1060 Turbo 6gb
+két régi 500gb HDD(WD és Samsung)
Chieftec 500W

Ez még nem egy végleges setup és tudom egy szálas RAM és tudom, van jobb 1060 és igen, látom, hogy stock cpu hűtőm van. De nekem ez a tökéj.

Kiváncsi vagyok, nektek milyen gépetek van és persze kritikát is várok a sajátomról.
Csapassátok a sajátotokat, képekkel, mert úgy lesz igazán színes a téma!

Első gép építésem, segítsetek!
Gamer PC építés [1700-1800€]
Új PC 5 év után
Vélemény tanács
Első "komolyabb" buildem
Gaming az egyetemen

Akkor jöjjek én, mint az elrettentő példa:

Gigabyte GA-B75m-USB3
Intel I3-2120
4GB RAM (típus: ami volt a boltban)
2x60+1x120G SSD (rendszerek/játékok)
1x320G Wincsi (ritkábban használt stuffok)
MSI GTX650Ti OC
Dzsunkapécé ház
Chieftec 450W táp (Mistral-ból, ha valaki még emlékszik rá) :slight_smile:

Na, tudja valaki überelni? (nem, múzeumi gép nem ér, csak frankó, elsődleges játszós gépnek használt!)

Nekem kérlek alásan egy magam által összerakott gépem van amit hogy úgy mond belépő szintű kofignak tettem össze.

Amiből áll: Alaplap: Asrock 980de3/u3s3
Proci: AMD FX 4300
Ram: Kingston pontosan az a baj már meg nem mondom milyen de 8 gb-s
Videokártya: Gigabyte Radeon RX-460 2gb
Táp: CoolerMaster 500W
HDD: Toshiba 1 tb
Ház:FCPC

Nagyából ennyi ami az eszembe jutott hirtelen, tudom hogy nem egy nagy szám de ha magad dolgozol meg érte akkor igenis az. Nem sokára fejleszteni fogom a gépemet remélhetőleg.

Akkor én is leírom :slight_smile:

Asrock z75 Pro 3
8GB HyperX Blu (2x4gb kit) másik 8 giga éppen javítás alatt
Intel I5-3570k
500GB,1TB,250GB Western Digital HDD
Asus STIRX GTX 1050 Ti OC 4GB
FSP Hexa 500
Cooler Master Elite 430-as ház.

Én is saját magamnak raktam össze még pár éve. :slight_smile:

Ez így nagyon fasza lesz, de képeket is küldjetek róluk, úgy jobban fog kinézni! :wink:

Szevasztok! :smiley:

Nekem sem egy hűde nagyon baszó gépem van, de amire én használom arra tökéletes. Természetesen fejleszteni szeretném tovább.

Gépház: Egy hulladék Spire gépházam van amit egyedivé szeretnék tenni, plussz gombok stb.
Alaplap: Lassan lecserélendő alaplapom, de egy szintén kukába való Asrock fm2a58m-hd+
Táp: Cooler Master 600w elite power black
Processzor: AMD A8 7600 4x3.1GHz
Ram: Crucial 8GB 1600MHz
Videókártya: Gigabyte R7 360 2GB GDDR5
HDD: Western Digital 400GB-os

Hát szerintem nem akarjátok látni a kábelrengeteget a gépemben :stuck_out_tongue:

@Mr_Bolyhoska No para, pont azért jó, mert így lehet tudunk segíteni, hogyan oldd meg! (ha nem túl vészes a helyzet :D)

MSI 970A-G46 Alaplap
AMD FX-6300 processzor + Scythe ninja rev.b hűtő
Radeon R9 270x VGA + Arctic Accelero S3 hűtő
Kingmax 4GB 1600Mhz / Kingston 4GB 1600Mhz memória
Western Digital 1TB HDD
Samsung 750 120GB EVO SSD
Chieftec 500W táp
Gigabyte Aurora 3D 570 ház (hamarosan csere CM Silencio 652-re)

Képet majd a Silencio házzal készítek, mostani annyira nem alkalmas fotózásra :smiley:

tessék, csak neked :smiley: (1.posztban)
ha ezt megoldjátok, istenek vagytok :slight_smile:
@Mr_Peterson

Mivel a monitorom csak 1440x900-ban tud megjeleníteni egyenlőre ez a konfig több mint tökéletes nekem:

Alaplap. Asus P8B75-V
CPU: Intel Core i5 3340
VGA: ASUS Geforce GTX 750TI 2GB gddr5(hiába írják sok helyen minimum gépigénynél,ez a kártya bizony rendesen hajtja magát.)
RAM:Geil Enhance Corsa CL9 DDR III 4GB+Kingston HyperX Fury Black Series CL10 DDR III 8GB (A Geil-t cserélem amint tudom másik HyperX-re)
HDD:250GB Samsung(rendszervinyó)+1TB WD+1TB WD
Táp:450 W THERMALTAKE W0146RE

Perifériák:
Revoltec Lightboard XL3
Sharkoon Drakonia
Sharkoon Rush
Valamilyen régebbi 19" Fujitsu Siemens monitor
XBox 360 Controller

Képet nem rakok fel mert egy régi gagyi Codegen házam van ami kb egy fekete kocka mindenféle design nélkül. :wink:

Csatlakozom én is a topichoz, íme:

Mobo: ASrock Z170 Extreme 4
CPU: Intel Core i7 6700K
RAM: 32GB Kingston HyperX DDR4 2666Mz
SSD: Samsung 850 PRO 256GB, Samsung 830 128 GB
GPU: Asus ROG STRIX 1060 6GB
HDD: WD RED 3TB
ODD: Pioneer BD-RW
HÁZ: CoolerMaster MasterCase 5
TÁP: Corsair HX 520W
Monitor: Dell U3415W

Hú srácok, nekem sajnos már csak egy munkagépem van. Ezzel eléggé kilógok, de azért leírom.

Lenovo Thinkpad T420 (i5-2540M) némi módosítással

• 8GB RAM
  • Corsair Force GT 120GB SSD
  • WD 500GB 5400 HDD
  • HD+ 1600x900 panel
  • 9 cellás akkumulátor

Kiegészítők:
Logitech G400
Steel Series QcK mini
Creative SB Xi-Fi HD USB hangkártya
HyperX Cloud füles

Jelenleg egy drágább membrános Lenovo billentyűzet, helyette még mindenképpen kell majd szereznem egy mechanikusat. Monitornak egy Samsung 1440x900-as TN panel szolgál, ez is ha a munka megkívánja cserélve lesz majd egy 24 colos Dellre.

A géphez van egy dokkoló, így ha hazaértem csak belepattintom a notit aztán feléled a rendszer mindenestül. Nem kell kábeleket dugdosni. Jelenleg ez a munka szettem, játékra sajnos már nincs idő :slight_smile:

Én is csatlakozom, igaz ez a konfigom 5 éve volt a közeljövőbe tervezek egy új gépet összeállítani.
Jelenleg egy Hp laptopom van netezésre :).

Alaplap: Asus sabertooth p67
Proci: i5 2500K
Hűtő: Noctua NHD14
Memória: 2x4 Gb DDR3 ADATA 1600
VGA: Asus GTX 560Ti DCuII
HDD: 1 Tb WD
Táp: Thermaltake Evo Blue 750W
Ház: Cooler Master Storm Sniper

A táp csak egy próba erejéig volt benn egyébként egy Cooler Master Silent Pro 600 Gold táppal üzemelt.

hát csatlakozok én is :smiley:

hát én ezt a kis gépet használom meg van egy laptop is de azt csak néha használom netzezésre

Alaplap:Gigabyte Z87-HD3
Proci: I7- 4770
Memoria:4x4gb kingmax DDR3
VGA: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB G1
HDD-k:Kingston SSD 120 GG és 2 Thosiba egyik 1T másik 500GB
Táp Cooler Master 600W
ház:DeepCool KENDOMEN RD

Hmm. Megnéztem a CM oldalán ebben nem tudom hogyan lehet elrendezni a kábeleket. Pedig fasza kis ház, meg hát áttetsző oldala van, szóval még ■■■■án is tud kinézni. talán össze lehet egy darabba kötözni a kábeleket, vagy az alaplap mögött elvezetni. De ha téged nem zavar, akkor maradhat is :smiley:

Full jó kis pakk, jó gamet;)

Fú, nagyon állatul néz ki! Brutálisak ezek a 140mm-es ledes ventik.

@mice0007 Ez nagyon komoly, pár évig elélsz vele, alap 4k-ra is jó lesz. Procit húztad?

Hali! Én se maradjak ki, jelenleg szerintem a válaszadók közül az enyém lesz a legfosabb :smiley:

Alaplap: Gigabyte GA-78LMT-USB3
Proci: AMD Phenom ™ II x2 565 3,4Ghz
Hűtő: Gyári
Memória: 4 GB Kingston DDR3 1333Mhz
VGA: ASUS R7 250 2GB DDR5
HDD: 500 GB Toshiba
Táp: COOLERMASTER Elite Power 600W
Ház: Digital Multimedia mATX