Milyen a Te configod?

Szia! Honnan, vetted az asztalt?

Szia! Ilyen vezetéket hogy találtál? Hogyan kerestél rá? És honnan vetted?

IKEA-ból még 2009 elején, már rég nem kapni sajnos. Takarítani halál, de a színkombinációját a mai napig imádom :slight_smile: Sajnos egy kicsit már meghajlott a közepénél (voltak rajta nehezebb cuccok is), de a használatot nem befolyásolja. Anno 25 ezer forintba került, szólj, ha látsz hasonlót :blush:

Így nézett ki nyolc évvel ezelőtt (2009. március vége) az akkori setupom rajta:

Kijelző: Apple 23" Cinema Display
Notebook: Apple MacBook 13.3" (Late 2008)
Állvány: Griffin Elevator
Billentyűzet: Apple Aluminium Keyboard

A többi pedig már ismerős - hiába, a jó dolgok sokáig kitartanak :wink:

7 Likes

Rossz ország :slight_smile: Gyere Anglia, itt max 2-3 hó alatt megvan ha nem spórolsz XD

Skociaban elek :smile:

Egy kérdés: Nem kényelmetlen az a szék, egy idő után? :confused:

De, sajnos nagyon hiányzik róla a kartámla meg a viszonylag magas párnával is kényelmetlen (plusz rövid az ülőlap is).:roll_eyes:

Meggyüttek a légkavarók angolhonból! :grin:

Meg egy zacsi Haribó?! :thinking: I :heart: OCUK.

6 Likes

Milyen angolos nevük van :smiley:

1 Like

Becsületesen Overclockers.UK, de asszem már egy ideje félig meddig egy vállalat a CaseKing.de -vel. :slight_smile:

Qwertee is ezt csinalja :slight_smile: minden rendeleshez jar a csomag gumicuki :slight_smile:

1 Like

Még régebben kérdeztem, hogy milyen fan-okat ajánlanátok géphez 140mm-körül. Na azóta én még nem vettem, de ezeket az Alpenföhnöket nagyon nézem. Szóval akkor ezek jófélék??? :smiley:

Igen ár / érték arányban elég jók, ha esetleg nem PWM / Hybrid csatik vannak a gépedben, akkor adnak hozzájuk 5 év 7V-os adaptereket is. De ha PWM-esek akkor lehet láncolni is őket, mert alapból mind spliterres madzaggal jön.

Sziasztok!
A mai nappal végre megérkezett minden alkatrész, ami egyelőre bekerül a gépembe. Nem olyan durva, de nekem nagy előrelépés, főleg, hogy ez a második gépépítésem (az első egy hete volt :smiley: ). Már össze is raktam, csak még nincs meg a végső helye, de hamarosan jövök azzal is, ha kész az elrendezés :slight_smile:

13 Likes

Ma találtam hasonlót az ikeaban, egy kicsit világosabb, és más a lába, de az utóbbi csak barkács kérdése

2 Likes

Valóban hasonló, viszont hivatalosan ennek az asztallapnak kék(es) színe van és nincs is belőle fekete. Tíz centivel szélesebb, ami jól jöhet sokaknak. A lábai viszont csapnivalóak, azokból tényleg kell egy rendes, aminek van teherbírása és ki is néz valahogy :slight_smile: Köszi, hogy megosztottad az infót!

1 Like

Ja, vágom hogy nem olyan, de hasonló, hatha másoknak tetszik

Sziasztok.
Akkor már én is megosztom, hogy honnan játszom mikor időm engedi:
PC konfiguráció:
CPU:
Intel Core i5-3470 3,2GHz 1155
Alaplap:
GigaByte Z77-D3H 1155
RAM:
DDR3 Kingmax 2*4Gb 1600mhz
Monitor:
LG 42LA691S
Videokártya:
GigaByte GTX660 2Gb DDR5 OC
Billentyűzet:
Hama uRage Lethality
Egér:
Asus Strix Claw dark edition
Egérpad:
AeroCool Strike-X X-Pad
Fejhallgató:
Hama uRage SoundZ Essential
Ez a setup kb. négy éves szóval nemsokára ráférne egy nagy upgrade…

6 Likes

Uhh durva inputlagod lehet azon a TV-n :stuck_out_tongue:

2 Likes

A Linmon nagyon kedvelt a YouTube-erek kozott :slight_smile: RandomFrankp-nek meg TechSource-nak is van tobbek kozott :slight_smile:

1 Like