Milyen a Te configod?

Háth minden asztal hasonló…van egy lapja amit 4 láb vagy valami fenttart :slight_smile: Amúgy a Karlby asztallap amit használok azért kicsit vastagabb mint a Linnmon és több színben is elérhető.

Sziasztok,

Elérkezett az idő, hogy megépítsem én is a sajátomat, hát íme az eredmény :smiley:
Az asztal még várat magára, illetve azóta bekerült egy polc ahol díszelegnek a dobozok, majd frissítem a postot egy képpel :smiley:

Alaplap: Asus ROG STRIX Z370-F GAMING
CPU: Intel i5-8600K
CPU hűtő: Be Quiet! Dark Rock Pro 3
RAM: 2x8 GB HyperX Predator 3200 Mhz
VGA: Asus Geforce GTX 1070 Strix
SSD: Samsung 850 EVO 250GB
HDD: Western Digital 2TB Black+Western Digital 1TB Black
Táp: Be Quiet! 600W Straight Power Modular
Ház: Be Quiet Dark Base 700 RGB
Monitor: LG 34UC98-W
Billentyűzet: Corsair K70 RGB LUX Brown
Egér: Corsair M65PRO RGB
Füles: Razer ManOWar Wireless
Szék: AK Racing Nitro Red/Black

Sziasztok!

Meg mutatom én is, milyen az én kis Setup-om :slight_smile: Nincs kész még egészen, következő hónapban még lesz pár alkatrész, amit cserélni fogok.

Alaplap: MSI B150 BAZOOKA (csere)
CPU: Intel i7-6700K
CPU hűtő: Artic Freezer 33
RAM: 2x8 GB Kingmax 2133mhz
VGA: Inno 3D iChiLL GTX 1080 Ti 4X
SSD: Kingston SUV400 120GB
HDD: Western Digital Blue 1 TB
Táp: Chieftec GPS-650A8 650W (csere)
Ház: SHARKOON AI7000 Glass
Monitor: 4K Sony Tv, amit 1440p gamingre használok 60hz-en
Billentyűzet: AULA Dragon Tooth
Egér: AULA Ghost Shark
Controller: XBOX controller + adapter
Hang: Logitech 2.1

Nagyon baszó az egérpad, főleg hogy pont méret. :smiley: DE HOGY A PICSÁBA látod át azt a “monitort”? :smiley: Amúgy nagyon király ! :slight_smile:

Nice. Kis cable management majd az új táppal és jó kis gép :slight_smile: Csak az a TV “monitornak” még mindíg nem értem, hogy lehet bírni akkora inputlag-ot :smile:

Nem értem inputlag alatt mit értesz. 4K HDR monitorrol van szó, gyönyörű a kép, semmi lag nem tapaszalható. HDMI 2.0 kábellel engem tökéletesen kiszolgál. Természetesen amint jön az új táp, kábelezés is rendbe lesz rakva.

Az, hogy egy TV-nek, a képi utófeldolgozás miatt indig lesz egy alap input lagg-ja. magyarul x milisecundummal később látod a képet. Ez egy normál monitornál 5ms, tévénél 50-100ms is lehet.

Köszönöm, így már értem. Szerencsére nekem nem tűnt fel :slight_smile:

Nos egy kis update! Eszméletlen jó a világ 144hz-en. :grin::purple_heart:

Szép
El is hiszem hogy jó a kilátás :smiley:

Update:
CPU hűrő: Arctic Freezer A32
Hangszóró: Genius SW 5.1 Value
Billentyűzet: Genius KL 0210
Egér: Genius NetScroll + Eye PS/2
Monitor: Samsung SyncMaster 940N

A processzor már 3 hónapja stabilan fut +9%-kal, ez még nem a “pokol melege” típusú AMD, de biztos, ami biztos került rá nagyobb hűtő.
Illetve a perifériák előzőleg kimaradtak, pedig jó pár éve szolgálnak :slight_smile:

Update:

Közben cserélve lett a proci hűtőm egy ENERMAX ETS-T40F-TBA -ra, valamint a kábel managment miatt (meg amúgy is el fér), vettem egy CORSAIR 750W CX750 CP tápegységet. Mindjárt különb a kábelezés, de szívesen fogadom bárki véleményét, ha máshogy csinálta volna. Első alkalommal cseréltem tápot, nem vagyok tapasztalt még benne. :slight_smile:

@bankai1122 Szia esetleg te nem tapasztalsz semmi “rendellenséget” a a videokártya fele? :smiley:

Mennyire EPIC ez a setup! Főleg a ház. Ú de dúrva :heart_eyes: :astonished: :grinning:

Mit értesz rendellenesség alatt?

Én megszívtam vele mert terhelés alatt zörög a kártya vagy hogy mondjam és sajnos olyannyira hogy a fejhallgatómra totál rá megy a hangja és sistereg mint az atom :smiley:

Én nem tapasztaltam semmi ilyet. Hirtelen azt hittem valamit nem jól csináltam :smiley:

@matezsigmond köszi :slight_smile:

Mikor mentem a házért, már előre szólt az eladó hogy készüljek, hogy nagy és nehéz :smile: És tényleg, egy beast az a ház, de imádom, és a nevéhez hűen 0 hangja van :heart_eyes:

Pontosan :slight_smile: van vagy 42344kg az biztos, de viszont a zajt tényleg nagyon jól meg fogja.

UrAvgConsumer a háttérben :smile: :raised_hand_with_fingers_splayed: