Milyen a Te configod?

Megtudod mondani nekem milyen széles max az általad említett fólia? Esetleg egy közeli képet ha tudsz csatolni megköszönném. :slight_smile:

Amit én vettem az 67cm széles és talán az 1m ami a legnagyobb szélesség. Csináltam képet, nem tudom mennyire adja át. Egy fa mintázatot képzelj el, csak feketében :slight_smile: Természetesen van sima matt stb, rengeteg színből. Nekem a fekete-kék párosítás miatt lett ez.

Köszi szépen, nekem egy 1mx1m es kávézóasztalt kéne barnáról feketére cserélni. De online nem találtam megfelelő méretű fóliát. :slight_smile:

Duna-Color Festék, Szigetelőanyag, Vegyiáru és Hobby dekor Áruházat keress a környékeden :slight_smile: Én ott vettem, de más hobbi dekor, esetleg festék/tapéta boltban is tuti van. Jó macerás fel rakni, de szerintem vagány.

Update.

Időközben meg jött a monitorom, egy PHILIPS 276E8FJAB/00 1440p IPS 27-es. Gyönyörű, imádom!! Vettem kis hangfalakat, ezek LOGITECH Z200 , amik meglepően jól szólnak. Került pár LED hűtő a házba, valamint egy Genius Scorpion K10-es billentyűzet. Egy ideig most pihi, aztán még egy alaplap és egy SSD csere lesz :slight_smile: A kábelezéstől és a gyorskötözéstől már végem van…

CPU foglalat sérülés...segítség!

Gondolom nem PWM ventik… Ha mégis akkor állítsd át kissebb fordulatra.

Nos végre megjött az Asus GTX1080 és végre teljes a build. A képek minőségéért bocsi, a Xiaomi kamerája elég potato :smiley: Illetve majd jön egy custom cable set is ha lesz kedvem bajlódni vele.

EPIC! :grin:

Nekem egyelőre ez a végleges, pénztárcámhoz mértem szerintem jó:
-i5 7500
-Msi Z270-A Pro
-Msi GTX 1050 Ti OC
-16Gb (4*4) DDR4 Kingston HyperX Predator 3200MHz
-1 és 3Tb HDD (Toshiba)
-120Gb Kingston SSD
-4 db 120-as kék venti
-Cooler Master ML120L vízhűtés (RGB)
-Cooler Master Elite 600W táp
-Kolink Pitch Mid-Tower ház
Mindent jól futtat, nem melegszik különösebben hála a jó Airflownak (Is) :slight_smile:

A Kingston mióta gyárt HDD-ket?

De hülye vagyok :smiley: :smiley: Toshiba*
Siettem, ne haragudj :smiley:

Csak azthittem már erősen lemaradtam valamiről.

Nem, én vagyok hülye :smiley:

Sziasztok!

Ismét jöttem updatelni a setupot. :slight_smile:

Régebbi.

Az a kontroller te jó isten :heart_eyes: Helyre kis setup egyébként :wink:

Köszönöm szépen :heart_eyes:

@lordfairy Neked nem tükröződik nagyon a monitor a gép üveglap oldalán? :slight_smile: Nekem ha így rakom össze a setupot, zavaróan fényes a gép oldala.

proci:Amd a6-7400k integrált videókártya r5
ram:8gb
Hdd:1tb
ssd:120gb adataSU700
alaplap:gigabyte F2A88Xm-HD3P
Ház:Danubius

nem ajánlom senkinek se ezt a konfigot a madmaxet 20fps-el viszi és a dark souls remasteredet is kínszenvedés megoldani,hogy normális fps legyen 1280x720p lowon.
Egyedűl a gta 5-öt amit megtudtam oldani egy lifehackel,de ennyi :frowning:

Próbáld ki egy videókártyával. Integrálttól ne váj többet.

milyen vidikártyával?
mert én ehez sajna nem értek annyit