Milyen a Te configod?

Én nem akarok vitázni. Viszont!
Először: Ezt kb. 31 ezerért vettem anno.
Másodszor: Ezt a házat a fiúk videójában láttam először, és akkor mondtam, hogy nekem ilyen kell, és semmi más.
Harmadszor: Volt már 10 ezer körül házam, köszi de nekem nem kell több olyan. Oda adom neked ha kell.
Végül pedig: Én pénzem, arra költöm amire akarom.
Köszönöm!

Egyrészt igazad van…ilyen olvsobb házakkal nem érdemes gohlalkozni…másrészt meg 1070-1080 egyremegy…vagy 1080Ti vagy az új generációbol a legerősebb majd…mást úgysem érdemes…prociból meg i7/i9 alatt minden pénzkidobás.

• Látod milyen egyszerű más pénztárcáját és igényeit kritizálni? :slight_smile:

Nem hiszem hogy offenzívnak szánta, de amúgyis felesleges erről beszélni, vége, ennyi volt, engedjük el

hát látod mindenkinek más kell a boldogsághoz, valaki szereti ha minden pattent , rgb-s cuccok stb stb van aki meg egy sörös rekeszbe is épít mert annyira nem foglalkozik vele hogy néz ki :smiley:

Viccelsz? Sörös rekeszbe a legmenőbb :triumph: :rofl:

bátyám egyik haverja az egyetemi idők alatt megcsinálta , a másik gyerek meg csak úgy kiépítette az egész konfigot az asztalra xd A jó kollégium a sok buli meg a csóróság felvitte az élet színvonalakat :stuck_out_tongue:

Hoztam nektek egy igazi nyalánkságot :slight_smile:

Első generációs gép :slight_smile: Ami még mindig nagyon erősnek bizonyult számomra és nem okozott még idáig csalódást sem , amit idáig rá raktam bármilyen játékot akadás mentesen vitte, pedig bőven le vagyok maradva pár GEn el :slight_smile:

Processor: [Intel® Core™ i7-870 8M Cache, 2.93 GHz 4mag 8szál ]
Proci Hűtő: [Cooler Master: Hyper 212 EVO ]
Alaplap: [Asus P7H55-M ]
Memoria: [Team Group Elite 16GB DDR3 1600MHz ]
Videókártya: [Asus R9 290X OC 4GB 512Bit ]
Merevlemez / SSD: [Samsung 850 Evo 256 GB ]
Ház: [Z11 Plus HF1 ]
Táp: [Cooler Master GX 650 Bronze ]
Vezérlő: [NZXT Sentry 3 ]

A házról csak annyit jegyeznék meg hogy a gyári ventilátorok amiket kaptam mellé cserére szorultak mivel csak 1000rpm tudnak az eredeti zalman ventik :frowning: amiket szabályozni nem lehet sajnos :frowning:

Üdv!
Ahogy itt sokan, én is összedobtam egy netezös gépet :slightly_smiling_face:

AMD Ryzen 7 2700X
2 db 512 GB-os Samsung 970 Pro M2 SSD
ASRock X470 Gaming K4
Kingston HyperX Predator 2X8 GB 3000 Mhz DDR4 RAM + OC
Asus Strix 1080TI OC Republic of Gamers
Cooler Master V750 “Gold” moduláris 750W-os tápegység
Corsair 760T ház + 2 db Corsair ML140 Pro ventilátor
Corsair Hydro H150i PRO vízhűtés

A szoba felújítás alatt, képek később.

Netezős gép miiiiii? :smiley:

Hogy tuti ne akadjon a youtube :smiley:

Ez valami olyan gép akar lenni, aminél ha beírod pl: cs gonál, hogy mutassa meg az fps számot, azt irja ki hogy : fps-összes? :smiley:

Ezzel a géppel nem játszottam cs go-val, de mókás megközelítés. A cs go 1060 alatt is szép számokat hoz.
Alien Isolation 265-350 FPS között ugrál max grafikán full hd-n. 4 K 90-110 FPS.

gyáj, hát akkor ez süt főz és takarít is úgy látom, és a youtube mellet mire használod még? Gondolom ilyen paint meg stb elfut rajta :smiley:

Kávét főz? :laughing:

Hát na, ha low ra rakod a YouTube-ot és leveszed 720p-re akkor még talán talán nem fog akadni :stuck_out_tongue_winking_eye:

A fájlkezelőt legalább bírja? Feladatkezelőben nincs fps drop?

image
Egy kis változás: Milyen a Te configod?

Hát ez Oda Basz! :open_mouth: GG :slight_smile:

Nagyon jólnézki :slight_smile: esetleg még annyi hogy, a TV-nek vehetnél egy kihajthatós fali konzolt és rakd fel a falra menőbben nézne ki és a kásőbbiekben ha igényt tzartassz rá elfér alatta es ps vagy egy xbox :slight_smile:

Az a gondom, ha fel rakom a tv-t, tuti lesz box vagy ps :smiley: De igen, sokkal esztétikusabb lenne, ha a gép fölött lenne a Tv :slight_smile: