Milyen a Te configod?

Tetszetős setup, hogy bírja a proci hűtő? Használok egy ilyet (nem rgb) egy 8100-hoz, de 8600k-t már nem biztos hogy alá mernék tenni. Bár az rgb lehet nem csak plusz fps-t ad hanem jobb hőfokot is #kappa

Nincs OC-zva így teljesen jó, de lehet egy krakent majd bekell szerznem később. :smile:

Sziasztok! Gondoltam megosztom a masinámat, ami már nem egy mai darab… már elmúlt 10 éves, nyugdíjazás előtt áll.
Az utódjához már csak egy videokártya hiányzik, de az is meg lesz nemsokára.

A gép még 2005 környékén kezdte az életét, a ház már akkor is ez volt ami most, nem tudom milyen típisú, akkor volt benne egy…nem is tudom mlyen alaplap, egy AMD Sempronos processzor, 2 Gb ram, a tápra már nem emlékszem, egy ATA-s winchester meg egy Sapphire-os videokártya. 2007-ben nyerte el a mostani formáját, azóta nagyon jól teszi a dolgát.

Alaplap: Gigabyte GA-M57SLI-S4
Processzor: AMD Athlon 64 X2 6000+
Processzorhűtő: Artic Cooling 64 Freezer Pro
Memória: Geil DDR2-800 MHZ 4 X 1GB
Videokártya: Power Color ATI RADEON HD4850 1GB
Táp: Chieftec GPS-450AA-101A
HDD: WD- 160GB, 640GB, 2T
Monitor: LG Flatron W2453TQ
Labtec-es vezetéknélküli billenytyűzet, meg egér

Ennek lehet mondani, hogy “Múzeumi darab vagy!” :smile:

Micsoda retro kinézet! :smiley:
Tavaly akartam életrekelteni egy hasonlóan 2005-ös konfigot, hogy majd karácsonykor Retro napokat tartok, de sajnos teljesen halott volt :frowning:

Igen! Már ott lenne a helye! :grinning:

Van még róla kép, csak még nem tudtam feltölteni! :slightly_smiling_face:

Ez még műxik! :slightly_smiling_face:

Uyganaz a tápunk van! Pacsi! :smiley:
Jó kis darab, korában nagyon jó minőséget képviselt. Az enyem már kicsit több mint 7 éve megy. :smiley:

Nekem is van, ami már 12 éve megy (2006-ban lett vásárolva). Azóta ram, táp, proci, videokártya lett benne cserélve (amit a lap engedett), de még mindig megy. Igazság szerint ma már gaming feladatot nem lát el, csak irodai kukac lett, de teszi a dolgát :slight_smile:

Örömmel hallom, hogy vannak még forgalomban ilyen “őskövületek”! :slightly_smiling_face: Úgy gondolom, hogy megdolgozott az áráért! :slightly_smiling_face:

Hát… ha összerakom a másik gépet én sem akarom kidobni, igazából még mindig elszalad rajta minden, csak az újabb játékok már nem … így megmarad második gépnek.

Sziasztok kedves fórumozók!

Teljesen új vagyok itt, de a konfigokat olvasgatva gondoltam megírom én is a gépem adatait, igaz, hogy teljesítményben nagyon messze van az itt látottaktól. :slight_smile:
Íme a gép adatai:
Lenovo Ideapad Y580 laptop
CPU: Intel Core i7-3610QM
Memória: 8 GB DDR3 (2x4 GB Samsung)
HDD: Western Digital 500 GB 5400 rpm
SSD: 60 GB Samsung
240 GB Kingston SUV400
Monitor: LG Flatron W2243S
Billentyűzet és egér teljesen belépő kategória. :slight_smile:
Egyetlen extra hozzá, hogy a gép hangja egy Behringer Xenyx 802 keverővel van megtámogatva. :slight_smile:

A későbbiekben terveznék majd egy asztali PC-t összeállítani, de azt is az olcsóbb kategóriából, de ez valószínűleg 2019-ben lesz esedékes.

Köszönöm a befogadást, mindenkinek szép estét kívánok!

No…nem tudom, hogy lehet-e már több képet feltenni…

még egy kis csemege a nosztalgiázóknak… :slightly_smiling_face:

…ilyen katyvasz volt a gép belsejében :slightly_smiling_face:

Nem tudja valaki véletlenül, hogy milyen házikó lehet ez? (1.kép)

Jó az a Mackie hangfal. :smiley:

Régi medionok néztek ki hasonlóan, pont ugyanilyet még nem láttam

Próbáltam megkeresni, de sehol nem találtam…

Vagy egy régebbi Modecom, de passz.