Milyen a Te configod?

Kész lett lassan az új szörny is…bár a custom PSU kábelek még nem jöttek meg de nem bírtam magammal ezért összeraktam ilyen ideiglenes formában is…

Még a kábelek sincsenek 100%-ban elrendezve…csak tesztüzem van :slight_smile:

CPU: i9 9900k
MBO: Gigabyte Aorus Z390 Master
RAM: DDR4 Corsair Dominator Platinum 3200MHz
GPU: Gigabyte Aorus 1080Ti Xtreme 11GB
COOLER: Corsair Hydro Series H150i PRO RGB 360mm
SSD: Samsung 970 PRO nVME M.2 512GB
SSD: Samsung 860 PRO 2TB
HDD: WD 8TB
PSU: Corsair HX1000i Platinum
RGB: Corsair Commander PRO
FANs: 9x Corsair LL120 RGB 120mm
CASE: Lian Li PC-O11 Dynamic

High-end Build

pff, csak 1080ti és abból is csak 1… böngészős konfignak még elmegy :smiley:

E van ennyire tellett… :disappointed_relieved: A budget configokat már le is szóljátok…nah jóóólvan csak… :smile:

Ez a sok fény… Ez ugye csak home theatre pc? :smile: :stuck_out_tongue:

Áhh ez sose hajtaná ki a 36k-s projektort :smile:

Nájsz RGB akvárium. :sunglasses: :upside_down_face:

Minden is Corsair mostmár ráadásul :blush: Egy app mindenhez…ohhh the joy :smiley:

csak vennék még a helyedben egy mini karácsonyfát a gépház tetejére ami világít :grin:

Hellosztok! Ha már van ilyen topic és végre elkészült a setupom, gondoltam megosztom veletek :slight_smile:

CPU : AMD R5 2600x
Cooler : Arctic Freezer 33 Esports One
Lap : GIGABYTE AORUS B450 PRO
GPU : MSI GTX 1070Ti
Ház : Chieftec Scorpion GL-01B-OP
RAM : Ballistix Tactical Tracer 2x8GB 3000MHz
Egér : SteelSeries Rival 700
Billentyű : Razer Ornata Chroma
Monitor #bal : AOC C27G1
Monitor #jobb : LG 22MP58VQ-P

Sziasztok!

Majdnem teljes a setup, még egy új táp, illetve a videókártya hiányzik, de már így is gyönyörű! :slight_smile:

Lap: Gigabyte B450 AORUS ELITE
RAM: CORSAIR VENGEANCE LPX 16GB
CPU: Ryzen 7 1700
GPU: ASUS ROG STRIX RX 560 4GB
Táp: CORSAIR VS450
SSD: KINGSTON UV400 240GB
HDD: SEAGATE BARRACUDA 1TB
Ház: FSP CMT510 RGB

Monitor: LG 29WK500-P
Billentyű: Hama uRage Cyberboard
Egér: SteelSeries Rival 110
Füles: SteelSeries Siberia 100

Hát, izé, szóval…az van, hogy rá kellett jönnöm, nem tudok élni a H700-am nélkül :cry: Nagyon fájt a szívem eladni egy évvel ezelőtt az egyik legszebb gépemet, ami egy matt fekete ilyen kuckóban lakozott (akik régóta követik ezt a topikot, azok láthatták), úgyhogy úgy döntöttem, visszaviszem a pár napja vásárolt H500i-t és ismét leülök a tervező asztalhoz rajzolni, illetve gondolkodni egy kicsit, hogyan kellene ezt a fekete-fehér dolgot még stílusosabban implementálni - immáron egy H700-ban :slight_smile:

Arra jutottam, hogy megannyi “clean” build után szeretnék egy olyat építeni, ami egyszerre letisztult, de mégis “nyers”, egyszerre sugárzik belőle a stílus és a gépiesség. Az alig egy napos RX 570-et így aztán egy MSI GeForce GTX 1060 Armor-ra cseréltem, ugyanis ez egy olyan VGA, aminek nincs backplate-je, így látszanak a kondenzátorok és egyéb alkatrészek (gépiesség), viszont matt fekete a nyákja, ezért mégsem csúnya (stílus). Persze, nem szabad megfeledkezni arról az “elhanyagolható” tényről sem, hogy a hűtője fekete-fehér és a hőcsövei nem réz, hanem ezüst színűek :ok_hand:

A fekete-fehér harisnyázott kábeleknek itt már volt elég hely, hogy szűkösen ugyan, de be tudjam hajtogatni őket az alaplap és a kábelcsatorna-szerűség közé. Szintén visszavittem a Ryzen 3 2200G-t és immáron egy Ryzen 7 1700 van a foglalatban, aminek a hét lapátos gyári ventilátora sokkal szebben kitölti azt a 92x92 mm-es teret, másrészt ez egy LED-es hűtő, azaz a széle világít is, amit egyelőre nem tudtam normálisan lefotózni, de így fest a valóságban - nyilván fehér színre állítva :slight_smile: A 8 gigás HyperX Fury memória kit is repült vissza a boltba és jött helyette egy 16-os G.Skill Ripjaws V jóval magasabb fordulatszámon (DDR4-3000 CL16-on stabil, úgy néz ki) és ami még fontosabb, stílusban sokkal inkább a masinához passzoló külsővel.

Telefonnal készült képek, ettől függetlenül fogadjátok szeretettel őket :blush:

ezek szerint a gép építés is okozhat elvonási tüneteket, viccet félre téve ez nagyon jól néz ki. nyilvan ízlés kérdése de ez a le tisztul cucc nekem jobban tetszik mint az rgb-s konfigok nagy része :upside_down_face:

Hát, nagyon jó dolog tervezni és építeni, nem is tudom, melyik része a jobb :slight_smile: Nekem is csömöröm van már az RGB-s cuccoktól, de az a probléma, hogy az újonnan kapható házak 90 százaléka már akril vagy edzett üveg oldallappal rendelkezik, így “kénytelen” vagy mellőzni a ronda alkatrészeket, ha pedig már relatíve szépeket pakolsz össze, akkor pedig óhatatlanul is előkerül a világítás :slight_smile:

Szép tiszta a kora ellenére! Grat. Így kell tartani a gépeket.

Gratulálok, szemet gyönyörködtető lett.

Köszönöm! :slightly_smiling_face: Igyekszem rendben tartani… nyugdíjas kora ellenére is! :slightly_smiling_face:

Szép lett! Gratula! :slightly_smiling_face:

Köszi! :blush:

Köszönöm szépen! :blush:

találtam a képet