Milyen a Te configod?

Kicsit meg késve de itt a gépház

Azt a nyakatekert… pár percig néztem a képet, mert szentül azt hittem, kihagytad a tápot és a helyére egy ventit katancoltál. Aztán rájöttem, hogy balra van forgatva a kép 90 fokkal :joy:

Sziasztok!
Fejlesztettem a múltkorihoz képest a setupomon szóval ez is lenne:

-CPU: Intel Core i5 2400 3.1 GHz boost to 3.4 GHz
-Motherboard: Gigabyte GA-B75M-D3H
-RAM: Samsung 16GB (2x8)1600 MHz
-CPU Cooler: Cooler Master Hyper TX3 Evo
-Storage: Kingston A400 480 GB SSD+Samsung 320GB 7200RPM HDD
-GPU: Asus Strix Nvidia Geforce GTX 970
-Power Supply: Chieftec Smart 600W
-Monitor: LG 22MP57HQ-P
-Computer House: ASUS A8 Chasiss
-Controller: Xbox 360 wired
-Console: Nintendo Entertainment System (NES) Nintendo Classic Mini
-Wheel: Thrustmaster T300RS
-Shifter: Thrustmaster TH8A
-Playseat: Playseat WRC
-Mouse: Trust Ziva gaming mouse
-Keyboard: Spedlink something keyboard
-Headset: Razer Kraken 7.1 v2 Oval
-System: Windows 10 Pro

Tudom a cable managemant még mindig csúnya. Annak viszont örülök, hogy tudtam fejhallgatót cserélni, és egy NES-t beszerezni.

Bye!

nem látszik akkor talán elfelejtem mennyibe került

kép by: 9gag

Vagy otthon így álcázza, mert ott az új konyha ára.

Annyira kíváncsi lennék mit produkál a a hűtés ebben a házban. :smiley:

Egy kis update történt időközben :slight_smile:

Szia! Nem negatív ebben a házban az airflow? Illetve, nem kellemetlen hogy alul szívbe? Mik a tapasztalataid eddig a házzal kapcsolatban? Nagyon tetszik egyébként, szép gép. :slight_smile: Használd egészséggel.

Sziasztok!

Körülbelül négy évig használtam gamer laptopot aminek, tudjuk, meg vannak a korlátai. Tavaly augusztusban elhatároztam magam, hogy viszont most már váltanék asztali gépre és közel fél év tervezgetés, kutatás és tudás felszedés után valóra vált tegnap, amit eddig csak papíron láttam.

Nem egy baszógép, de büszke vagyok rá, mert ez az első gép amit én raktam össze. (Páran segítettek benne, ezúton is köszönöm nekik.) :sunglasses:

Alaplap: Asus ROG Strix Z390-F Gaming
Processzor: Intel i5-9600k
Processzor hűtő: Corsair H100i RGB Platinum
RAM: HyperX 16GB Predator RGB DDR4 3200MHz CL16 KIT
Videó kártya: Asus Turbo-GTX 1070Ti-8G
Táp: EVGA 850 GQ
HDD: Ideiglenesen 2 db 1 TB-os HDD
SSD:Ideiglenesen: Samsung Evo 840
Gépház: Corsair Carbide Series Spec-Omega ATX Mid-Tower

Monitor: Asus ROG Strix XG27VQ
Billentyűzet: Asus GK2000 Horus
Egér: Logitech G502 Proteus Spectrum
Fejhallgató: Ideiglenesen: Razer Megalodon

Amik ideiglenesen vannak bent, azok a laptopom előtti asztali gépemből lettek kiműtve, valamint szegény Megalodon is haldoklik. :frowning:

És jöjjön néhány kép amit egy S8 típusú krumplival csináltam, remélem azért valamennyire értelemsen fognak látszódni a dolgok.

Ha bármivel kapcsolatban van kérdésetek vagy egy király ötletetek, ne habozzatok megosztani velem! :smiley:

Nagyon jól néz ki a setup, de nem kényelmetlen ekkora asztalnál? nagyon közel van a billentyűzet

Ha airflow alatt a pressure-re gondolsz akkor a válaszom de :slight_smile: viszont nincs szívem az oldalsó ventiket is megfordítani, mert túl jól néz ki így és őszintén, elég jónak tűnnek a mellékelt porszúrők is mivel kb. annyire van porosodás mint a másik pozitív airflow-s renszerembe.

Mivel elég magasak az alsó lábak így az, hogy alul szív be nem jelent problémát…sőt, szerintem még pozitívum. Így a friss levegő egyenesen a GPU-hoz jut azután szépen megy kifele fent (és oldalt :laughing:) Corsair iCUE-ban azért be vannak állítva a fan-ek így az alsők pörögnek a leggyorsabban az oldalsók a leglassabban…a radiátoron lévők pedig CPU hőtöl függően változnak egy custom curve-ön.

A hőmérsékletek meglepően jók szerintem; főleg, hogy a 9900k nem a leg hűvöseben futó jószág a piacon :sweat_smile: 35C körül mozog idle de full load alatt sem megy 75C fölé (főleg játékban ahol eddig 30%-nál többet semmi nem csikart ki belőlle :laughing: DE nem is amiatt lett véve…)

Nagyon jó kis ház. Az egyetlen apró megjegyzés az a hátsó részben a kábeleknek elég szűkös a hely…még full moduláris táppal is… (No de azóta megjöttek a custom lenght kábelek; azok ezt is megoldották.)

Ősszességében jó vétel volt, úgyhogy készül is a következő… Már meg is jött az azonos alaplap és úton ugyanez a Case csak fehérben :rofl:

Nemhinném, hogy kényelmetlen lenne. Nekem se igazán van több hely DE mivel e billentyűzet csuklótámasza még bőven az asztalon van és úgyis azon elfér a csukló, így pont ideális és kényelmes. :slight_smile:

@DrRoller szép setup. Én annyiot változtatnék ha az enyém lenne, hogy tuti furnék egy kábelelvezető lyukat a billentyűzet felső részéhez, hogy annak (valamint az egérnek) a kábelét is elrejtsem amennyire lehet. :slight_smile: DE ez teljesen személyes preferencia kérdése. Viszont nagyon clean nagyon szép setup. GG

Nekem nagyon, de nagyon régi a gépem. Itt a specifikációja:
Processzor:Intel Pentium G2020 2.90GHz
Memória:6GB DDR3 1333MHz (4,2 elosztásban)
Háttértár: OCZ-VERTEX3 SSD 224GB
Videókártya: Geforce GT 730
Alaplap: ga h61m s2pv (1.0)

Szia
Nagyon szép setup. A hátteret elkérhetném???

@xhandian Köszönöm szépen és Xeno jól mondja, elég kényelmesen elférek még így is. Mentem egy-két PUBG és CS:GO meccset, simán elfér az egér. :smiley:

@Xeno Tőled is köszi,ha fúrni nem is, de egy kábelvezető szerintem mindenképp fel lesz applikálva az asztalra, hogy ne menjenek össze-vissza a kábelek.

@sutymorgo1127 Tőled is nagyon köszi. :blush: Wallpaper engine-t használok, ha esetleg lenne neked is itt a Steam Workshop link: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1511034745

Ha esetleg nem lenne meg, akkor megtaláltam neked Google Images-en a 1080p-s változatot: https://i.redd.it/oh9jy6efvcq01.jpg

Amúgy a Far Cry 5-ből, Jacob Seed területének a loading screenje, esetleg, ha keresnél egy jobb verziót.

Sziasztok.

Az én kicsi gépem.
ASUS ROG STRIX B450-F GAMING
AMD Ryzen 7 2700x 3.70GHz
CORSAIR 16GB Vengeance RGB Pro DDR4 2666MHz
PALIT GeForce GTX 1080 Ti 11GB GDDR5X GameRock
TOSHIBA P300 3TB 3.5" 7200 rpm 64 MB SATA 3
SAMSUNG 500GB 860 EVO SATA 3 2.5
COOLERMASTER TD500 RGB fekete
CORSAIR RMx Series RM850x 2018 Edition
COOLERMASTER MasterLiquid ML240R RGB

Egy év után nálam is eljutott hellyel-közzel értékelhető formába a gép.
(Potato telós képek & kábel menedzsment not at its best)

Fractal Define Mini C TG házban
MSI Z370M Mortar
8700 delid egy Fractal Celsius S24-el
Ripjaws 2x8 @ 3200
Aorus 2060
Gyári ventik mellett van egy ML120 Corsair, ide tervben 2x140mm belfelé
Seasonic Focus Gold 550
Samsung 850 Evo 250 2,5, 860 Evo 512 m.2 (sata), …hdd
Köret: AOC Agon AG271QG, Drevo Tryfing V2 TKL red key, G305 eger, AKG612 + Fiio E10K DAC, Box kontroller

Ha jobb oldalra teszed át a gépet és bal oldalra a monitort (ha marad az asztalon a gép) akkor jobban el tudod rendezni a külső kábeleket… :slight_smile:

Igen jobb lenne, csak a szobában egyéb okból nem kényelmes ha az asztal bal oldalán ülök, kifelé meg nem tudom tolni. Ill. bal oldalt közel van a szekrényhez ahol tudom rejtegetni a csúnya elosztót :smiley:
No meg igazság szerint kicsit kisebb lapot szabattam, mint kellett volna.

Újabb Dolgok érkeztek! DXRacer és Zowie ec1-a IS ON! :smiley: :smiley: