Milyen a Te configod?

Egy kis update! Még mindig nem vagyok elégedett… de már alakul 1-2 dolog azért még hiányzik. :slight_smile:

Pl. 2 cover a házból, modolt kábelek, 3D nyomtatott kábeltakaró, meg egy normális asztal. :smiley:

UI: Az NZXT kábelek nagyon zavarnak… de nem tudom máshogy helyezni őket ha van tippetek akkor ne fojtsátok magatokba. :smiley:

Wow! Baromi jól néz ki! :wink: :smiley:

Én megfordítanám azt a radiátort, hogy a ház hátsó részében jöjjenek lefele a csövek…(lásd kicsit feljebb az én buildemnél is) szerintem jobban nézne ki.

Úgy volt elsőnek de nagyon nem fér el sehogy se úgy… belelóg a ventibe is, szóval inkább megfordítottam de már bánom hogy ezt vettem(hibátlan és effektív azzal nincs bajom). Tervezgetek egy egyedi vízhűtést de elsőkörben nagyon macerásnak látszik és még ismerősöm sincs aki csinált volna. Szóval egyenlőre még gondolkozom mi legyen.

Köszi! Ez a cél. ^^

Erről ez jut eszembe ,hogy nem fér el :smiley:

Sziasztok!

Nem saját konfig, munkából kifolyólag találtam rá (kollégium ellenőrzés során), csak egy fotót tudtam készíteni, sajnos arról sem tudok nyilatkozni, mi ketyeg ebben a masinában, de szerintem zseniális. :smiley:

Jesszusom, de dzsuvás. Van por bőven. Remélem az ellenőrzésbe a poratka is beletartozik, mert itt 'oszt van territórium :smiley:

Ohh, hát még ez egy rendes blokk és szoba, vannak ennél 1000x meredekebb dolgok.

Csao! Az asztal nagyon kiraly en is valami ilyesmire gondoltam . Szabad erdeklodni hogy hol lehet beszerezni ? Am a foldtol hany cm re van a eger es a bill?

Sima OBI-ban és egyéb barkácsban kapható fali sín (két lyuksoros), és U-profilos polctartó konzolok különböző méretekben és néhány munkalap méretre vágva.

Én kb. 70cm magasra raktam, az nekem kényelmes. De igazából 5cm-es osztásokban van a sínben akasztási pont, szóval viszonylag jól variálható.

Sziasztok!

Újra, és mostmár egy időre véglegesen kész. A gépházat cseréltem, szerintem szép lett:

-CPU: Intel Core i5 2400 3.1 GHz boost to 3.4 GHz
-MOBO: Gigabyte GA-B75M-D3H
-RAM: Samsung 16GB (2x8)1600 MHz
-CPU Cooler: Cooler Master Hyper TX3 Evo
-Storage: Kingston A400 480GB SSD
Samsung 320GB 7200RPM HDD
-GPU: Asus Strix Nvidia Geforce GTX 970
-PSU: Chieftec Smart 600W
-Monitor: LG 22MP57HQ-P
-Computer House: SilentumPC Regnum RG4T
-Controller: Xbox 360 wired
-Wheel: Thrustmaster T300RS
-Shifter: Thrustmaster TH8A
-Mouse: Trust Ziva gaming mouse
-Keyboard: Spedlink something keyboard
-Headset: Razer Kraken 7.1 v2 Oval
-System: Windows 10 Pro

Egy kis frissítés:
Került bele még 16 GB Ram + Tápcsere Focus Plus Gold 650W-ra
A kábelezés ebben a házban (CM N200) még így is szörnyű, ha valakinek van rá jó megoldása szívesen veszem … Továbbiakban a HDD-t és a 2.5 SSD-t szeretném kiváltani 2 x M.2-es SSD-vel. Úgy már egészen kompakt tudna lenni.

Ami a legjobb, hogy a VGA, PSU alapból passzív módban működik, a ventik meg kb 2-300as fordulaton, a CPU venti kb. 600-on így idle-ben kb semmi hangja nincs.
RGB továbbra is “csakazértsem” :smile:

Miért nem viszed a kábeleket az alaplapi tálca mögé és hozod vissza kábelvezető lyukakon át?

Kettes opció hogy veszel egy darab fekete kartonplasztot méretre vágod, meghajtod és csinál egy DIY tápborítást.

Ez a legnagyobb baja a háznak: az alaplapi tálca mögött minimális hely van. Ráadásul az oldallap is majdnem sík. Bevallom emiatt nem is nagyon ajánlom a házat senkinek aki a kábelekkel akar bűvészkedni, nekem is egy rossz vásár volt. De még próbálkozom, lehet ebből többet kihozni csak max kicsit meg kell okosítani :slight_smile:

De hát minek ennél jobban bűvészkedni a kábelekkel, ha úgyse látszik a ház belseje ? :smiley:

OCD… :frowning:

Nekem csak egy hát-hát középkategóriás, annak is az alja, laptopom van. (Dell Inspiron 15 7559)
Vas:

CPU: Intel Core i7-6700HQ
RAM: 1x8GB DDR3 (jövőben tervezem bővíteni 16GB-ra)
HDD: 1x1TB Toshiba (szintúgy tervezek HDD mellé majd egy SSD-t is)
VGA: Intel HD Graphics 530 és nVidia GeForce GTX 960M 4GB
Kijelző: 15.6" - 4K Touch Display

Perifériák:

Egér: Hama uRage Reaper NX
Headset/Fejhallgató: Kotion Each G9000

Nem valami nagy kunszt, igazi low-budget de na, nekem tökéletes. :smiley:

Szerintem jo laptop es nem mondanam aze low budget laptopnak inkább olyan középút :grin:az en lapopom akkor extra low budget? I3 meg, 4gb ram stb xd

Na ennek is előtt az idelye váltottam AM3+ ról AM4 re sajnos kellet mert a proci megadta magát és inkább fejlesztettem.

IME AZ ÚJ KONFIGOM:

Proci: AMD Ryzen R7 2700
Proci Hűtő: VÍZHŰTÉS Enermax Liqmax II 240 AMD-AM4 Edition
Alaplap: Asrock Fatal1ty x370 professional gaming
Ram: G.Skill DDR-4 16GB /3000 Aegis(F4-3000C16S-16GISB)
VGA: MSI RX 570 8GB GDDR5 Armor OC
HDD: TOSHIBA 2.0TB, WD Green 2.0TB
SSD: Kingston 120GB SSD HyperX Fury
Táp: Thermaltake 750W Smart Pro RGB
Számítógép ház: Thermaltake Versa C21 RGB Window.