Milyen asztal? (tanulásra, munkára és a gépe számára)

ötleteket merítenék :smiley:

Szerintem a legegyszerűbb megoldás hogy veszel Ikeában asztallapot a neked tetsző színben méretben, aztán ízlés szerint hozzá lábat, vagy fiókot amire ráteszed. Aztán innen lehet menni az egyedi asztal legyártatásig is, nyilván a fő kérdés hogy mekkora kell, és mennyi pénzért.

ez egy jó ötlet gondoltam rá ! :smiley:

szia! nekem ez van: Link nem rossz. bőven elférni rajta, de nekem ezekkel a lábakkal instabil. (nem az a fajta van, mint a képen, ugyanaz a design, de jobban állítható a magassága, az instabilitás a rossz súly elosztás miatt is van, de üres állapotában is borulékonynak tűnik. pláne hogy alig van súlya) ha más lábat nézel, pl egy fiókos szekrényt veszel alá, meg emeled amennyire kényelmes, akkor maga a lap nagyon jó. van több méretben is és olcsó is.

Minél nagyobb annál jobb :joy:

Én Pesten tanulok, de vidéken raktam össze a PC-m. Vidéken nem jött szóba (sajnos) az Ikea, de Jysk mindenhol van kb.
Végül ezt vettem:

VANDBORG 60x120

Nem a legstabilabb, de ha kivárod, hogy kampányban legyen kb. 12.000. Nekem egy 24-s monitor és az MATX-s gépház van fent, és még így is jut hely egy XL-s egérpadra.
Ár értékben szerintem egész jó, ha zavar egy kicsi instabilitás ( nem vészes azért, főleg nem annyira, mint a videóban), akkor egy megoldás, pár 100 forint:

Nekem egy ilyenem van LINK.
Azért van rajta 2 monitor és a ház de ennél a megoldásnál nem érezni stabilitási problémát.
Annyi hogy én full feketében vettem pár hónapja.

UI.: @Anttarax neked a széken a fölső párna az ilyen csatolhatós vagy fixen egy gumi van rajta?

Csatolós gumi :smiley:

Amúgy az asztal ha valakit érdekel 160x70
Kikában vettük azt hiszem, bár nem tudom kapható-e még. Egyébként van egy egész szettje: polc, szekrény, fiókok