Milyen filmeket ajánlanátok?

Tudnátok ajánlani valami faxa filmet/filmeket? Valami normális Vígjáték/Akció/Hentelős/Horror/Állatos/Animáció/Thriller, kb bármi jöhet amit úgy éreztek hogy látnia kell az embernek :smiley: Kivétel amit nemnagyon akarok: romantikus/végig szomorú film (az más ha a gonosz győz)

Nagyon kezdek kifogyni filmek terén is :smiley:

Köszi srácok, pacsi :slight_smile:

Az illegális megosztó oldalak linkjét NE reklámozzuk kérlek

Filmajanlas
A szinkron ereje, avagy ki hogy szereti nézni a filmjeit/sorozatait?
Filmek/Sorozatok kategória
Megható film -If i stay

A jelenleg moziban futó filmek közül, én a Baby Drive-ot ajánlom naggggggyon de nagggggyon megtekintésre. (önreklám ON: http://supernaturalmovies.blog.hu/2017/06/24/nyomd_edgar_nyomd_baby_driver)
Nem tudom ismered e Edgar Wright munkásságát (Saun of the Dead, Hot Fuzz, Scott Pilgrim, The World End’s), de ha nem, akkor is ajánlott megtekintésre. Majd utána a zárójelben felsorolt munkásságai is. :slight_smile: Most egyelőre ennyit írok, mivel filmbuziként napestig tudnám sorolni a filmeket. :smiley:

Thrillerek közül, ami nekem abszolút bejön:

Picit elgondolkodtatóbb filmek:

Faxa kis blog így elsőre :smiley: Nemigazán szeretek elsőre tájékozódni a filmekről, max egy trailert nézek róla, hogy azért megmaradjon az élmény :smiley: Jó filmnek tűnik ez, köszi :smiley:
Nemismerem a munkásságát, de ha szuper filmjei vannak akkor ideje lesz megismernem őket :smiley:

@robert_kowatsch
Ezeket sem ismertem, eddig köszi szépen :slight_smile:

Jöhetnek még filmek, ha tudtok, ne tartsátok magatokban :wink:
Köszi mégegszer

• Lopott idő
  • Hobbit (mind a 3)
  • Én, a robot
  • Vakűr
  • Karib tenger kalózai (mind az 5)
    -Escape TheVR (mind az 5)

Próbáltam olyanokat összeszedni, amik talán nem annyira agyonreklámozott címek :slight_smile:
-Durr, durr és csók
-Sherlock Holmes
-A kezdő (van benne szomorú és romantikus rész, de nem ez a fő téma)
-Sólyom végveszélyben

Ha szeretnéd írhatok nagyobb címeket is, de gondolom a 80%-ukat már láttad, a többiről meg hallottál :smiley:

@Sellanos Lopott idő megvan, asszem TV be láttam még régebben. Hobbit az a Gyűrűk úrához kapcsolódik ha jól sejtem, nah az valahogy nemtom, nemvitt rá eddig a lélek hogy nézzem :smiley: Én a robot az rohadt jó, én imádtam. Bár mondjuk én amiben négerek játszanak fő szerepet, azokat imádom :smiley:

Karib tenger, 1-2 láttam talán, nem fügtem rá, 1x nézős.
Escape TheVR meg alapmű, az kilett pörgetve :smiley: Köszii :wink:

@jzsuzsi A kezdő, hátsz nemtudom, jó film? Mert mikor megjelent nézegettem úgy a kommenteket, értékeléseket, de nemnagyon győzött meg elsőre, aztán ez kiismaradt. Többit viszont lehet meglesem.

Ohh írhatsz nyugodtan, bármit ami nézhető :smiley: Full romantikán/Opera énekes filmeken kívűl szinte bármi jöhet xdd
Köszii :wink:

Párat írok, ami talán kevésbé ismert, de érdemes megnézni.

• Eleven testek
  • The Man from Earth (Az őslakó)
  • Kamera által homályosan
  • Hidalgo

pár régebbi vígjáték:

• Az ember aki túl keveset tudott
  • Estély habfürdővel
  • Repülők, vonatok, autók

@thottee87 Nah ezeket én nemismertem eddig, köszii :wink:

Amúgy itt megtaláltok néhány filmet azok közül amiket én láttam eddig (amióta vezetem ezt a listát) ezek közül általában 99%ba amit néztem, tetszettek is :slight_smile:

nincs mit

igen a hobbit az a gyűrűk ura előtt 50 évvel játszódik és sokkal jobb. Az escape TheVR pedig egy magyar színészpáros Tűvári Pista és Tűvári Jancsi főszereplésével készült :slight_smile: @UndeadKrissz

Azért szerintem a Gyűrűk Uránál nem jobb :slight_smile: Inkább elmegy. Nem rossz :slight_smile:

A Kezdőt egyszer érdemes megnézni. Kellemes, jópofa film, jó színészi játékkal és hangulatos sztorival, de amúgy nem nagy szám. Könnyed, de egyszer mindenképp érdemes megnézni.

nekem csak a story tetszett jobban
:slight_smile:

Kezdőről: Én úgy néztem meg, hogy nem voltak komoly elvárásaim, mert eléggé fáradt voltam és csak ki akartam kapcsolni :smiley: Szerintem felmerülnek benne érdekes kérdések, nem az a tipikus amerikai vígjáték (persze van sok olyan eleme). Még ha nem is olyan nagy alkotás, 1x mindenképpen megéri megnézni :slight_smile:

Okés, akkor írom, amiket én szeretek/jónak találtam/méltónak vélem egyszeri megtekintésre:
-Marvel univerzum filmjei
-Harry Potter filmek (ha nem olvastad a könyvet lehet nem olyan feelinges)
-Nagyfiúk
-Életrevalók
-Man in Black
-Z világháború
-Demóna
-A visszatérő
-Szemfényvesztők
-Másnaposok
-Csillagok között
-Fák jú Tanár úr!
-A nagy Gatsby
-A Wall Street Farkasa
-Kamuzsaruk
-Utazók
-Jump Street 21
-Izomagyak (az teszi érdekessé, hogy megtörtént eseményeken alapszik)
-Die Hard
-300
-Trója
-Méz a fejben (röhögőgörcsök és apró sírások sorozata, nagyon jó film)
-Végső Állomás
-Zombieland (könnyű, vicces, badass)
-Perzsia Hercege (sokan ócsárolják, de szerintem jó kis popcornfilm)
-Fekete hattyú
-Super Hero Movie (Pókember paródia)
-Hajsza a győzelemért (azoknak is élvezetes, akik nem szeretik a F1-et)
-Parajelenségek (csak hogy tudd, mitől fostak a tizenévesek pár éve :smiley: )
-Horrorra Akadva
-Keményítőkúra
-A visszatérő
-A bíró

És egy lista azokról, amiket még nem láttam, de szeretném megnézni:
-Lucy
-Az útvesztő
-MadMax
-Amerikai Mesterlövész
-Pofázunk és végünk
-7 Days in Hell
-12 év rabszolgaság
-Fogságban
-Everest
-127 hours
-Gettómilliomos
-Southpaw
-Gifted
-Macbeth

+: Bármilyen “klasszikus film” a horror filmtől, amiben a nőt lekéselik a zuhanyzóban, a Mátrixon át a mai meghatározó darabokig. Amiket a filmmániások láttak és sokszor emlegetik, de te sosem jutottál el oda, hogy megnézd :smiley:

abban lehet jobb volt, ha azt nézzük, hogy a gyűrük ura a tipikus feléled a gonosz és mennek legyőzni, ezzel szemben a hobbit sztori terén talán valóban több fantasy elemet tartalmaz, viszont a film összességében lényegesen gyengébbre sikerült szerintem.

nekem egy bajom volt még a gyűrűk ura 3-mal az pedig a hosszúsága. Ha jól emlékszem kicsit több mint 4 óra… :hushed:

Életrevalók best, Interstellar is, bár szerintem azt mindenki látta már:) A Zombieland úgyszintén. A Fekete hattyút meg megkéne néznem, nem láttam még :S Jó hogy írtad, mert megakartam nézni, csak valahogy elmaradt. Amúgy jó mindegyik amit írtál.

Demónát se láttam csak régen a trailert de akkor még nem készült el.

Illetve van még egy, jutott eszembe az egyik címről, a Cloverfield. Szerintem jó film lett az is.

Al Pacino,és Robert De Niro összes filmjét ajánlom a 70-es,80-as,90-es évekből (2000 utániakat nem!)Ezeknek a 90%a ugyan gengszter film,de ezek minőségi Filmek voltak.Néhány példa:
-Fedőneve Donnie Brasco
-Szemtől szemben
-Carlito útja
-Volt egyszer egy amerika
De az összeset érdemes megnézni!!Ha szereted az olyan filmeket,ahol nem a CGI,és a látvány köt le,hanem a kimagaslóan jó színészi munka,és egy jó történet,akkor mindenképpen ajánlom az éjjeli féreg(Jake Gyllenhal),és az Egy Asszony Illata(Al Pacino,nem gengszterfilm) című filmeket
Illetve beajánlanám Robert Rodriguez,és Quentin Tarantino “agyament,de rohadt jó filmjeit” régebbről(Előbbitől:desperado,Alkonyattól Pirkadatig,Machete,Grindhouse filmek,utóbbi:Ponyvaregény,Kutyaszoritóban,született gyilkosok,Becstelen Brigantik,Jackie Brown,Aljas Nyolcas,Django Elszabadul)
És végül megemlíteném Guy Ritchie 2 filmjét,amit ha nem láttál,“kötelező” megnézned:
-Blöff
-A Ravasz,az Agy,és két füstölgő puskacső
Direkt írtam többnyire régebbi,2010 előtti filmeket,hátha ezek kimaradtak eddig