Milyen filmeket ajánlanátok?

Semmi gond :smiley: Jóvolt, faxa, de nem maradt meg úgysem nekem se :smiley: Könyvbe általába azért minden művel ígyvan, hogy jobb mint egy filmes adaptáció.
:smiley:

Most néztem meg :smiley:

Hihetetlen hogy tudtam élvezni xDDD

nekem ezek voltak ma terítéken :smiley:

Cars 3. már várom :smiley:
Baby Driver jóvolt, tegnap este néztem meg :slight_smile:

Tegnap esti filmezésem:

Épp aktuális :smiley: 37 éves film, de esküszöm lekőrözi az egy-két már kinnlevő újabb horror filmeket is :smiley: Van egy jókis feelingje az egész filmnek.

Tud valaki John Wickhez hasonló filmeket, nekem ajánlani? :slight_smile: A tipikus hentelős, gyilkolós, thriller, akció ilyesmi, ami olyan mint ez a film, vagy hasonló :slight_smile:
Köszi

The Raid 1-2. Kedvenc akció filmem. Ne ijesszen meg, hogy indonéz.

Raid 1-2 (<- talán a kedvenc akció filmjeim ), Crank, Shoot 'Em Up, The Accountant, Collateral, Kill Bill, Looper. Szerintem ezek mind teljesen jó akció filmek amik valamiben hasonlítanak John Wick-hez. :slight_smile:

A John Wickhez mindenképpen megemlíteném az Atomic Blonde-ot. Happy Hourban is volt róla szó.

/off a The Raid kapcsán
Jön a 3. rész illetve a DeathStroke mozi, ezeket szintén ugyanaz rendezi aki az első kettőt.

Köszi szépen srácok! Van miből válogatni végre :smiley:

The Accountant -et láttam, az tetszett.

A Raid ( Rajtaütés ) első részét láttam én is, bátran ajánlom!
Talán a Hardcore Henry-t is tudnám ajánlani ( ez a belső szemszögű film ) : sztori van, s van benne rendesen fegyverropogtatás, maximálisan kikapcsoltam rajta.

Hardcore Henry-t láttam énis, nekem tetszett :smiley:

A Thor: Ragnarök egész jó lett. Azon a határon van ami szórakoztató, de még nem gagyi. A 80-as évek prog, szintipop keveréke nagyon jól szól alatta. A történet szög egyszerű, ahogy a színészi játék is, kivéve Cate Blanchett, aki már rutinból is lemosta a többieket.
Igaz a Blade Runner, az Anyám vagy a Logan maradandóbb filmek voltak idén, de ezen rohadt jól szórakoztam.

Jókis film volt :slight_smile: Nem több órás, 1,5 órás, lightos, tetszett :slight_smile:

Szép estét mindenkinek
Tudnátok mondani , ajánlani egy pár jó horror filmet?
Olyan ami jó fo*atos , elkezded nézni fülessel és 15 perc után a lépcsőházban is villanyt kapcsolsz.
Köszönöm Hölgyeim és Úraim

Az egyik kedvencem.

Én a Démonok között első részével voltam így… ha nem is negyed óra után de van pár igen húzós jelenet, fülessel tuti!! :smiley:

Tegnap néztem meg a Köröket. A sztori nem egy maradandó élmény, bár a végén a csavar tetszett. Ami megfogott a filmben az a képi világ, hozta az első két rész nyomasztó hangulatát, illetve néhány jumpscare is akad azért benne.
Szerintem megér másfél órát.

https://www.youtube.com/watch?v=uukQ_6szDm8

Régen nem írtam már ide, de most így az újév előtt bedobom a filmeket amiket az utóbbi hónapokban néztem és érdekes lehet másoknak is.

Ha valaki szereti az érdekes drámákat, egy bizonyíték hogy tudnak ám jót a kínaiak is:

Filmbarátok karácsonyi ajánlás :smiley:
Busan és a Patriots nagyon jó, erősen ajánlott.