Milyen filmeket ajánlanátok?

A "Patriots Day"re részemről is +1.

Én nekem ezek is tetszettek:

Könnyed film, humoros :smiley:

Barry Seal tisztes utasszállító pilótából lett Amerika egyik legnagyobb fegyver- és drogcsempésze, és mindehhez az amerikai kormány, sőt maga George H. Bush is segédkezett.

Én szerintem hihetetlen, s méltó Kingsman folytatás lett ez, imádtam :smiley:

Jópofa film volt wz is, könyed :slight_smile:

Érdekes film volt ez kicsit Bakancslista szerű, de ettől függetlenűl jóvolt ez is

Jófilm, hatalmas csavarral :smiley:

Jókis animációs film :smiley: szeretem.

Kedvenc színészem egyik filmje, Ice Cube, méltó folytatás lett ez is, tetszett, jókis nigga film :slight_smile: <3

Kiégős vicces film :smiley: :smiley: ajánlom

Érdekes film ez is, Gerard Butler (szintén kedvenc színészeim egyike) szereplésével, hatalmas fordulat van ebben is :slight_smile:

Szintén kedvenc színészem egyike (sok kedvencem van igen :smiley: ) szereplésével, jópofa film, imádtam :smiley:

Szuper film :slight_smile:

Érdekes film az egyszer biztos, tetszett.

Könyed lightos vígjáték, egykis romantikával, de ajánlott ez is :smiley:

Átlagos felé húzó, de még pont a jó kategóriába még beleesik :smiley: nemvártok tőle sokat akkor tetszeni fog :smiley:

Nyírjuk ki Günthert!

Kb 5 perce ért véget. Másfél órás tökéletes időeltöltés, olyan film, hogy nem akar kultuszfilm lenni, nem akar semmit csak szórakoztatni. Sztori egyszerű, mint a faék. Moziban nem biztos kifizetődő lett volna ha ott nézem ( nem a mozi ellen vagyok ) kicsit az Expendables 3 ugrott be, ami szerintem nem lett jó. Ne legyen elvárásod, s akkor tetszeni fog.

The Filth and the Fury
Két ünnep között néztem egy dokumentumfilmet a Sex Pistols-ról. Egy elég jól sikerült film. Végig kiséri a bandát az alakulástól egészen Sid Vicious és Nancy Spungen haláláig bezárólag. A film bemutatja a botrányokat az összetűzéseket a koncerteken és bemutatja punk mozgalom terjedését Angliában. Egy elég átfogó képet ad a lázadó nihilista Johnny Rotten-ről és az önpusztító Sid Vicious-ról de a többi Pistol tag is megszólal a filmben. Végig a tagok kommentálják az eseményeket és megszólal a filmben Malcolm Mclaren is a Sex pistols szintén elég botrányos menedzsere is. A filmben végig eredeti archív felvételek vannak. Nekem tetszett eza dokumentumfilm akit érdekel a Sex Pistols és a Punk téma és szereti az életrajzi filmeket azoknak ajánlom. Egy biztos hogy a Sex Pistols mellett minden más Punk zenekar csak bohóckodásnak tünik.

Apavadászat
A viszkis
Elit játszma
Insidious: Az utolsó kulcs
Jumanji: Vár a dzsungel
Tad, az utolsó felfedező

Ezek közül melyiket ajánlanátok legjobban? Az Insidious amúgy jó mint horrorfilm? Na és az Apavadászat mint vígjáték?

Ezek közül én az elit játszmát ajánlanám. :slight_smile:

Nem tudom, láttad-e már a Halálsoron című filmet, de egyszer mindenképpen érdemes megnézni. Hosszú és nem túl vidám, de lehet ez annak tudható be, hogy Stephen King könyv alapján van. Horror kategóriába sorolják, de inkább fantasy-thriller.
Pár film ami még nagy kedvenc:

• Incidious
  • Démonok között
  • Annabelle
  • Nagyfiúk
  • Fák Jú, Tanárúr
  • A hullám - Ez egy kicsit komolyabb hangvételű, de nekem tetszett.
  • Kódjátszma
  • Énekelj! - Állatos animáció, de szerintem nagyon aranyos :smiley:
  • A pap
  • Csontdaráló
  • A kém
  • Női szervek
  • Szellemírtók - Az újabb, amiben nők vannak. Egész jóra sikeredett.
  • Becstelen Brigantyk

Nem rég láttam moziban pár filmet, amit még esetleg tudok még ajánlani:

• AZ - Nekem nagyon bejött :heart_eyes:
  • Baywatch - Kis marhulós, de egyszer ezt is érdemes bepróbálni

Vannak közöttük nagyon ismertek, de van aki nem látta, azért írtam ide. Falatozz, ha kérsz még nyugottan írj rám, 500 GB film van a külső vinyómon :angel:

Az őslakó nagyon jó

Animáciosok :

• Gru
  • Rontó Ralph
  • Hőshatos
  • Agymanók

Rendes filmek :

• Halálsoron
  • Másnaposok
  • Tropusi Vihar
  • Scott Pilgrin a világ ellen
  • Tron : Örökség
  • 8 mérföld
  • Eredet
  • Csillagok között
  • Batman : A sötét lovag trilogia
  • Trainspotting
  • T2 Trainspotting
  • A rettegés arénája
  • John Wick
  • John Wick 2
  • Die Hard 3

Így hirtelen ennyi, remélem elég lesz :slight_smile:

Sziasztok! Megint bedobom ide a filmeket, amiket tavalyról sikerült pótolnom így az új évben és nagyon jók voltak : )

Sziasztok!

Egy dán drámát ajánlanék a figyelmetekbe, magyar címe: " A homok alatt" A II. világháború után játszódik, nincsenek benne ismertebb színészek, de akit érdekel a háború után történtek, mindenféleképp érdemes rászánnia 1,5 órát.

Nekem tetszett, érdekes, erről konkrétan nem is tudtam hogy ilyen is volt! Hogy mi azt nézzétek meg Ti! :slight_smile:

Tegnap moziban megnéztem a The Commuter - Nincs kiszállás c. filmet. Szokásos Liam Nesson akciófilm, van benne 1-2 csavar. Vannak benne szokásos bullshit dolgok, de közel 1 3/4 óra kikapcsolodás lesz annak aki megnézi.

Én ezt néztem meg tegnap, klassz kis film volt szerintem :slight_smile:

Az Orient Expresshez kapcsolódóan
ez is nagyon jókis krimi

Tegnapi kutakodásom eredménye, tudom ajánlani mindenkinek, bár szerintem a film a közepénél egy kicsit leül, de az első fele miatt mindenképp érdemes megnézni.

Pfffúúúú … megnéztem az ajánlásod után és iszonyat jó film. Köszi hogy bedobtad!

Nekem ez tetszett most és számomra új film volt, bár lehet csak mostanra szinkronizálták le magyarra, nem tudom, de állat volt! A témája elég meredek, az eutanázia, de bátran ajánlom, ha van aki szereti azokat a filmeket amiben nem csak lőnek :slight_smile:

Mindenkinek tudom ajánlani a Bright c. filmet.
Most lett éppenséggel vége, engem teljesen lenyűgözött. Kevés film van amire azt mondom, hogy ez aztán igazán jó, főleg olyan ami instant bekerül a kedvenceim közé. De le a kalappal, végig lefoglalt, tele akcióval. Egy percig nem unatkoztam, folyamatosan lekötött és azt kívántam bár ne lenne vége soha. Szerintem érdemes neki adni egy esélyt, azoknak meg főleg akik kicsit is szeretik a Fantasy világot :slight_smile:

Bright (link)
V1_UX182_CR0,0,182,268_AL

Uhhh, engem már a soundtrackje lenyűgözött pár hónapja, de ezekszerint a film is faxa lett akkor :oo várom már hogy megnézhessem kíváncsi vagyok nagyon :smiley:

A film elején levő zene…hát már ott magába szippantott a dolog :smiley:
Annyira el lett találva, annyira illik hozzá…A szereplőkkel is tudsz azonosulni, el tudod magadat képzelni a szituációban, át tudod érezni a problémáikat. Az akciójelenetek is eszméletlenek számomra, semmi csicsa de mégis izgatottan néztem. Ugyanakkor poénos is, de szerencsére nem erőltetett, nincs túltolva egyáltalán, nincs az a kínos érzés mint a legtöbb filmnél. A világa pedig…némely dologra ráférne magyarázat, de amondó vagyok hogy ennyi belefér. Viszont akkora sikert aratott a film, hogy pár éven belül jön a következő rész :star_struck: