Milyen filmeket ajánlanátok?

Ezt aláírom, igazad van. Nekemis egyetlenegy kivetni valóm ezek lettek volna, hogy igazából túl hamar véget ér :confused: Nemigazán tudunk meg semmit sem.
De ezeket leszámítva/kompenzálta az egész filmet számomra, maga a soundtrackje illetve ez a jókis nigga gangsta hangulat amit imádok :blush:

@TeKaZe Ha hasonló jó, vagy jobb zenéket tesznek abba is akkor kíváncsian várom :smiley: Bár sztorihoz egy leheletnyit hozzáadhatnénak.

Szinkron amúgy nemtudom eltalálták a magyarok hozzá? Mert eredetiben eléggé korrekt volt.

Megnéztem énis tegnap, valóban szuper volt! :slight_smile: Látványvilága nagyon bejött!

Ki látta már? :smiley:

Reggel ír haverom, hogy láttam e már ezt a filmet? Mondom nem rémlik, jolvan akkor suliba megnézzük. Eljött hát az idő, magyar szinkronnal nemvolt az igazi, ezért át is nyomtuk eredetire, és whao :smiley: WTF film? :smiley: annyira kiégős, hogy az hihetetlen, hatalmas filmecske, és csak 30 perc :smiley:
Nagyon nagyon megérte, pénteki napra tökéletes volt :joy:

10/10

nálam ez lesz a program :smiley: frissen ropogósan disneytől :smiley:

imadom ezt a kung fury-t xd akárhányszor megnézem mindig szétröhögöm magam rajta😁

Yorgos Lanthimos filmjei. A szent szarvas-t már nem venném ide se a shortokat.

• Melyik a legjobb? A Kutyafog!
    Screenshot-2018-2-17%20Yorgos%20Lanthimos

Darren Aronofsky filmjei Mondjuk a noé elöttről :

• Melyik a legjobb? A Pi ( ez nem a pi élete nevü szarhalmaz. ez valami teljessen más )
    Screenshot-2018-2-17%20Darren%20Aronofsky(1)

• Pár Title a teljesség igénye nélkül. Próbálok olyanokat írni amik talán nem voltak a felettem lévő ~250 hozzászólás alatt illetve nem túl aktuálissak. De inkább Sorozatokat nézek ám :slight_smile:
  • Időbanditák (1981)

• Kincsvadászok (1985)

• Roger nyúl a pácban (1988)

• Végtelen történet (1984)

• Blues Brothers (1980)

• Űrgolyhók (1987)

Ova: Kicsit megvadítom a film szegmenst pár anime címmel amik szigorúan egészestés animék. Aka 1 vagy 2 rész max VAGY 2 óra alatt végignézhető időintervallumon benn vannak.

• Byousoku 5 Centimeter tipikussan az az alkotás amit férfiromantikának hívnék. Könnyű azonosulni a főszereplővel s annak a vívódásait reálissan mutatja be. Szerintem mind a két nemnek egy érdekes utazás az érzelmi “én” területére.

• Nem vagyok nagy Ghibli fan szóval a Porco Rosson kívül max a Totorot tudom ajánlani. Vándorló palota és a többi shitpile-t én távolról kerülném.

• Kimi no Na wa Akko má romantikázzunk a végtelenbe.

• Kotonoha no Niwa Boom ha azt hitted hogy végre valami mechás zúzás jön akkor elkeserítelek ez is mélyen érzelmi dőlésű…

• Gundam , Evangelion, Mazinkaiser, Filmek ha robotos pusztításra vágysz.

• Castlevania

• Godzilla Planet of Monsters

• Non Anime - Batman Gotham by Gaslight

Hihetetlenűl jó film volt, egyik kedvenc színészemmel: Gerard Butler-er.
Nemtudok rá szavakat, látni kell, nagyon jó film lett 10/10.
DE kérdem én, miért lett ennyire lehúzva? 5.4,…miaz? Lófax…nemértem az embereket
Tök korrekt film, erre lehúzák 5.4re :unamused:

engem sem mozgatott meg annyira :smiley:
de azért nem húznám le 5.4re egy 6.7et ér szerintem

Hátsz jajaa, sokkal rosszabb fikm is kapott már magasabb értékelést :smiley:

Bevallom, nekem nem tetszett. Mondjuk egyik ilyen katasztrófás film se tetszik. Maximum a 2012 tetszetős volt számomra.

Hát a Holnapután(Day after Tomorrow) -val voltam ugyanígy, az is eléggé le van húzva szerintem meg az utóbbi idők legjobb katasztrófafilmje.
Nem mindig kell hallgatni az imdb pontokra.

Tipikus oscar movie.
De vannak benne ütős párbeszédek. Sam Rockwell meg még mindig állat.

Bocsi srácok, nem olvastam végig mind a 200+ kommentet, de ha valaki még nem ajánlotta, akkor én az alábbi filmet dobnám be. Szerintem az értékelése csalóka. Aki eléggé komoly az ilyen filmekhez, az biztos többet adna rá. Annyit tudok csak mondani, hogy ez egy olyan film, ami közben az egyik percben a nevetéstől, a másikban a szomorúságtól csordul ki a könnyed. Szerintem érdemes megnézni, nekünk a némettanár mutatta.
http://m.imdb.com/title/tt3488462/

Jelenlegi kedvenc filmem ajánlanám. Egy ausztrál stop-motion film a magányról és a barátságról. Garantált sírás a végén, de mégis valami felemelőt érzel közben. Nagyon aranyos humora van, én végig mosolyogtam. Aki kicsit is nyitott az ilyen stílusú filmekre bátran adjon neki esélyt. IMDB pont: 8,1 egyébként.
(Bocs, ha már ajánlotta valaki korábban, a címre rákerestem és nem dobta ki ezt a topicot)

Itt egy magyar még el nem készült tudományos fantasztikus film támogassátok!

A Számolás Joga (Hidden Figures)
Emlékezz a titánokra /amerikai futball
A Szív bajnokai (Blind Side) /amerikai futball is
Minden héten háború /amerikai futball
King Arthur (az új, odabasz)
Szárnyas fejvadász 1-2
Tron
Get out ( átlátszó de kemény)

@fatbee28 : a Tron jó!!! Melyik az eredeti (82-es?) vagy a második rész az örökség?

Én most 2 filmet várok kegyetlenül, hogy jöjjön a moziba.

Március 15 : Tomb Raider

Május 3 : Taxi 5

Egyiktől nincs nagy elvárásom, s pont ezért lesz jó mindkettő, aztán novemberben Bad boys 3 :smiley:

Mindkettő Tron jó. Az első az előzmények megértése miatt. A második rész pedig vizuális orgia.
Én most filmeket abszolúte nem várok, a Detroit became human-t viszont mindennél jobban. :wink:

A gépész. Nekem nagyon bejött. Kissé csavaros, de izgalmas.