Milyen filmeket ajánlanátok?

Igen, tényleg aranyos film! :slight_smile:

Minden tiltás / figyelmeztetés ellenére megnéztem a 2017 -es Jumanji:t (-Vár a dzsungel-) .
Lehet erre a mozifilmre mondani, hogy: gagyi, uncsi, béngák a színészek ,stb, de én valami furcsa okból (1l sör?) egészen jól szórakoztam rajta. Nem túl befeszült gamereknek (-ők érteni fogják a poénokat) ajánlom megtekintésre !
jjmdzsy

Tiltás? Figyelmeztetés? Hol hallottad ezeket? :slightly_smiling_face: Én mindenhol azt hallottam róla, hogy egy teljesen nézhető, még szórakoztatónak is mondható film, amiben van pár jó ötlet is ráadásul. Miután megnéztem teljesen egyet is tudtam ezzel érteni. A maga kategóriájában egy teljesmértékben felvállalható darab és még értelmes tanulsága is van. :slightly_smiling_face:

Hogy kitől és hol hallottam? Haha, hát, nem mondhatok nevet mert…, de a közelben volt ! :]

Én szerintem nemvolt rossz film :slight_smile:

Szerintem is nagyon jól összerakott film,nálam az elvártakat bőven felülmúlta (sajnos szerintem Mr.Szikla filmjei rászolgáltak az előítéletekre) ,én 7.5/10et adtam neki :slight_smile:

Nem egy rossz film, bár lehet érezni az Amerikai behatást, inkább akció mint Jackie Chan által megszokott harművészetibb film. Nemvolt rossz, de aki ismeri Jackie Chan mun kásságát, az picit többet elvárhat, jogosan! :slight_smile:
Ettől függetlenül tetszett!

Végre, végre és végre! Megnéztem ezt a filmet, az egyik kedvenc színészem főszereplésével, és whao :smiley: Nekem nagyon bejött! Annak aki még esetleg nem látta, ajánlom figyelmébe van benne krimi, akció, és ha jól számolom egyetlenegy poén is előfordul a filmeb.

10/10 es film nálam

10/10? :smiley: Az elég bátor. :smiley: Én még nem láttam ezt a filmet, de ahogy hallottam, kb ugyanaz, mint a Non-Stop csak vonaton. Azt a filmet láttad?
Én nem igazán vagyok megelégedve Liam Neeson munkásságával, elég sok szar filmje van szerintem. Az utolsó amit láttam tőle és nagyon tetszett, az ez volt:

8-at adtam rá IMDB-n. Elég depresszív film előre szólok. Sok filmjével ellentétben ez szerintem minőséginek mondható.

Hát kinek a pap kinek a papné :smiley: Én bírom az öreg filmjeit, szétb@sz mindenkit általában, és leginkább ezért :joy:

Igen, picit olyan illetve egy kicsit “Taken” feelengje is volt számomra. Nem akarok spoilerezni hogy miért :smiley:

Igen ezt láttam többször is, és szerintem szuper :sunglasses::ok_hand: és a “Walk Among the Thombstones”- t is, és valóban az de nagyon tetszett. :slight_smile:

Filmjei elég meghatározó részét láttam már, eddig nem ért csalódás.

Kiemelnek párat de amik ismertebb címek azok mind jók, lehet elfogult vagyok vele kapcsolatban de nah :smiley:

Pl.: Schindler listája, Az ismeretlen férfi, Fehér Pokol, Run all night, Szupercsapat se volt rossz vagy akár a Batman Begins ben is jó mellék szerepet játszik.
Vagy a Hogyan rohanj a vesztedBe is, rosszfiusba nyomja :smiley:

Silence t még megakarom nezni egyszer, csak nehezen vissz rá a lélek, mert nem fő szereplő és elég hosszú film, de rajta leszek egyszer :smiley:

Ismerem a Silencet :slight_smile: Láttam is, 7 pontot adtam rá :slight_smile:
Van jópár jó filmje Liam Neesonnek, csak sok a rossz akciófilmje szerintem. :smiley: Ilyen öregen már nagyon szét kell vágni a jeleneteket, hogy picit is annak tűnjön, mint aki végig tudja ezeket a jeleneteket vinni.

Szerintem neki a thriller filmek jobban állnak :smiley:
Hát igen, az idő látszik rajta is :slight_smile: Nemhiszem hogy már nagyon sok ilyen pörgősebb filmet kellene vállalnia már.

OFF:
Épp ezt éreztem már Jackie Chan nél is, a The Foreigner c. filmjenel amit néztem valamelyik nap. Ott is kevés verekedős jelenete volt de azok se voltak igaziak, de jó film volt ezt leszámítva :smiley: Kó én mindenre ezt írom szinte, de mindig próbálok úgy filmet válogatni hogy az biztosan ne okozzon csalódást és hogy tetszen, átlagon felüli legyen mindig picit :grinning: OFF vége

Én most fejeztem be ebben a percben az Oldboyt (a 2003-asat).

Hát ezek a Koreaiak durva filmeket letudnak rakni az asztalra. :open_mouth: Ez is és az I saw the devil is nagyon tetszett. Nagyon kreatív, jó volt a zenéje, iszonyatos csavar. Ilyen filmet csak ők tudnak kitalálni. :slight_smile: A logikája nem teljesen reális, de a film olyan hatásos, hogy ellehet nézni emellett. 9/10 nálam. :slight_smile:

Biztos be lett már küldve, de ma újranéztem és még mindig ámulok és bámulok, hogy mennyire jó film lett. :smile:

@guenhwyvart Uhh, nah nekem ez a film kimaradt eddig :o Legalábbis nagyon nem rémlik hogy láttam volna.

@kriszlele Nekemis tetszett :smiley:

Ha kíváncsi vagy Elizabeth Olsen melleire (ő Skarlát Boszorkány a Bosszúállokban), akkor az Amerikai változatot nézd meg. :grinning: Mutatják rendesen. Úgy tudom az a film viszont nem olyan jó, mint a Koreai.

Bíztató támpont :smiley:
Na majd egyszer megnézem mindkettőt, Amerikaival rangsorolva az első helyre.

:film_projector: :point_right:

Josh Brolin-nak eléggé bejött az élet… :sunglasses: :joy:

Huh bakker milyen jó volt ez a film! :open_mouth: 10/10 Gyönyörű, érzéki, hatalmas csavarokkal és kellően erotikus/túlfűtött.
Port.hu-s leírás:
"A szobalány az 1930-­as évek Koreájában játszódik, a japán megszállás éveiben. Egy pénzéhes szélhámos felbérel egy ifjú zsebtolvajnőt, hogy egy japán úrnő szobalányaként férkőzzön annak a bizalmába, így segítve, hogy a férfi megszerezze a nő pénzét. A különösen csavaros történetben a két gyönyörű nő erotikus fantáziái szépen lassan valóra válnak, és a szerelmi háromszög résztvevőinek választaniuk kell, ki mellé állnak az érdekektől hemzsegő harcban."
Aki kicsit is nyitott az ázsiai filmekre, annak kötelező. Csajoknak, mert nagyon érzéki és romantikus, pasiknak mert van benne leszbiség bőven. :wink: IMDB top 250. film Nem is mondok többet. Halogattam ezt a filmet már nagyon régóta, elkezdtem és nem tudtam abba hagyni, most meg nézek ki a fejemből a boldogságtól, hogy ezt láthattam (nem az erotikus jelenetek miatt, hanem maga az egész film hatása miatt).