Milyen filmeket ajánlanátok?

Gerard Butler, 50 Cent és Ice Cube fia főszereplésével egy jókis akciófilm, nagyon tetszett! :slight_smile:

Egykis MI5 akciófilm.

Picit hosszú volt nekem, de a végefelé nagyon beindul :smiley:

Könnyed kis animációs film, egynek elment :slight_smile:

Megható film -If i stay

Sracok, tegnap este megneztem a fent emlitett filmet. A vege, valami nagyon nagyon meghatora sikerult. neha elo idezte nalam, a hol a telom amugy, csak ne sirjak erzest… A film alapbol egy lanyt mutat be, aki egy kerdest bontogat, es a film tulajdonkeppen egy visszatekintes… a kerdes pedig. Maradjak? ha maradok, miert? es ha nem, miert ne. Vannak pro es kontra ervei, folyamatosan egy érzelmi hullamvasuton van. es a drama fokozodik, majd jon egy visszatekintes, ami romatikus, es felszabadito a nezo szamara. nincs nagy csavar, vagy barmi ilyesmi, a lelki nyomas amit a film gyakorol nem hat ki az egesz filmre. ad levegot, teret es idot gondolkodni, alapjaba veve egy kerdest feszeget, ami globalisan erinti az embereket, mindenkit egytol eggyig. a zene fent van YT es gyonyoru az osszes. foleg a vegen amit a korhazban gitarozik a baratja. szivszaggato. ritka, hogy egy film ilyen eros hatassal legyen ram, nem lehetetlen, sot keresem az ilyen filmeket. de megis szeretetm volna megosztani veletek, illetve vegszoba par hasonlo filmet. leiras spoilerben. :slight_smile:
re. ha vna valami Drama filmed, varom kommentben.

Spoiler

Mia Hall a tinédzserek gondtalan életét éli és a legfontosabb döntés, amit meg kell hoznia, nem más, mint, hogy zenei pályára készülve felvételizzen a nívós Juilliard zeneakadémiára vagy szerelmével, Adammel fűzze szorosabbra a szálakat. Azonban minden megváltozik, amikor egy felszabadult családi kirándulás tragédiába torkollik, Miának pedig élet és halál között egy sokkal fontosabb döntést kell meghoznia, amely nem csak a jövőjét, hanem egész sorsát befolyásolja.

Nos kulonosen vonzanak az elet kerdesei, miket en csak morgen Freeman filmeknek nevezek…

ime a kedvenc drama filmjeim, nem sorolom ide a vitathatatlan stb filmeket, es nem fontossagi sorrend. :slight_smile:
Ha maradnek
Bekes harcos utja
The sunset limited
Bakancslista
Egy csodalatos elme
A mehek titkos elete
Dr house 4x lattam vegig. a legjobb marad :stuck_out_tongue:
Eletrevalok
A legszebb ajandek
Minden, minden
Emlekezz
Monte Wildhorn csodalatos nyara
Truman Show /nem annyira de ide sorolnam
A rekviem egy álomért
Nap nap utan

2 filmet tudok ajánlani, mindkettőnek szép a története, kicsit dráma, kicsit happy end, hogy milyen körülmények között válnak a legellentétesebb emberek barátokká, fenti írásod alapján ajánlanám őket:

2 egymást utáló szomszéd, egy transzvesztita énekes (Philipp Seymour Hoffmann) , és egy rettentően konzervatív rendőr (Robert De Niro) élete megváltozik egy betörés után.

Al Pacino vak, nyugdíjazott katona,akit nem kedvel a családja katonás, önző, házsártos, mogorva magatartása miatt, és ő sem kedveli hozzátartozóit, szerinte csak a magas katonai nyugdíj miatt viselik el,és nem szereti, hogy fogyatékosnak nézik a vaksága miatt.
Chris O’ Donnell szegényebb családból származó fiatal, visszahúzódó, kedves, diák nyári munkát keres, hogy finanszírozza egyetemi tanulmányait, ahova csupa gazdag ficsúr jár, akik kirekesztik, kiközösítik az egyetemi életből. Majd nyári munkaként megkapja, hogy pesztrálja Al Pacino-t.

Nemvolt rossz :smiley:
Főszereplő nőnk is csinos :blush:

Viharszigethez hasonló filmeket tudnátok nekem gyorsba mondani? :slight_smile:
Köszi

amerikai horror story 2 évad
A Stonehearst Elmegyógyintézet
Őrültek háza
Grave Encounters - Síri találkozások
Száll a kakukk fészkére

Plusz van ez a 3 hónapos film, ami szintén egy elmegyógyintézetben játszódik. Én még nem láttam, elvileg nem rossz, főleg azzal promózták, hogy az egész film egy Iphonenal lett felvéve.

Ébredések - igaz történet, nagyon érdekes film szerintem.
Nyomás alatt/It’s Kind of a Funny Story - ez meg egy tini-köntösbe öltöztetett, feel good mozi, ami szintén pszichiátrián játszódik. Ezt előbb láttam, mint a Száll a Kakukk-ot, de szerintem a valóság inkább e utóbbihoz áll közel :smiley:

A cím sokmindent elárul… :slight_smile:
Jóvolt!

A film ismeretlen stúdiók szerencsés kapkodásban készült és ennek ellenére nem lett rossz, de sajnos jó sem! A rendező (Kevin Connolly) első nagy lehetősége és látszanak a kezdeti nehézségek, kapkodástól függetlenül a vágás maximum egy erős közepes. A film felületesen próbál játszani az érzelmekkel, hogy szimpatizáljunk a főnösünkkel, ami sajnos nem sikerül. Érzelmek és katarzis nélkül egy frappáns búcsúmondattal és némi régi képsorral zárul a mozi. Viszont győzött mert előbb jelent meg mint The Irishman Martin Scorsese munkája. Szép volt a szerény 10 milliós költségvetés ellenére! 6/10

[quote=“balogrush12, post:355, topic:13019”]
Én a Predatort javasolnám ah akció horrort akarsz
Ha esetleg valami vicceset akkor a kém és a női szervek,csúf igazság
Ha meséset akkor Coco vagy hotel transilvania 1-3
Esetleg még a terminátor összeset,mátrix,rampag,jurassic world,tűzgyűrű,felhőkarcoló

most ennyi jutott eszembe

Gondolom már mindenki látta, de tartottam egy Keresztapa “maratont”… még mindig imádom! :smile:

Aktuális :smiley:

Elég jó film, a doki bosszút áll a családja után… :smiley:

Hallod szerintem szinkronban néztük :smiley:
Én kikapcsolódásként néztem meg,annak több mint jó. Nem mondom,hogy a legjobb Bruce Willis film,de azért nekem ott van a top 10ben :slight_smile:

Ezek szerint igen :smiley:
Énis annak néztem, aztán így, végéhez érve összegezve, whaa mondom ez faxa volt, TOP10-ben mindenképp benne nálam is :smiley:

Hát nekem sem all time top 10-be sem Bruce Willis top 10-be sem fért be… könnyed kikapcsolódásnak jó, de hogy az 1974-es Bosszúvágyat mai köntösbe bújtatták az annyira nem jött át! A neve is az volt a főhősnek mint Charles Bronson-nak volt az eredetiben :slight_smile: Egynek elment, de nekem nem többször nézős :slight_smile:

A Fűrész c. filmeket nem láttam még, viszont ez elment egynek. :slight_smile:

Jelenlegi film, még nem értem a végére, de akinek tetszettek a Taxi előző részei, és úgy ül le hogy nem vár el hatalmas dolgokat, annak nem okoz csalódást a film, szerintem! Nekem nagyon tetszettek az előző részek is, és ez is kicsit könnyedebb és vicces és szerintem jók a zenék, vannak benne jók :smiley: