Milyen filmeket ajánlanátok?

Én csak úgy hívom teszkós Venom.
Töredékéből sokkal többet hoz ki a film mint amit a Venomnak kellett volna.

Egy az egyben az Aljas Nyolcas.
Szóval aki szereti az olyan filmeket ahol fél óra jól megírt dialógus után csak úgy lepuffantanak valakit és aztán a végéig majdnem mindenki elhull akkor annak tudom ajánlani.
Azzal a kis plusszal hogy lehet utána összeesküvéseket gyártani mert csomó kérdést hagy a film.

• Egyenesen Comptonból (Straight Outta Compton - N.W.A. története)
  • A N.A.GY. rapper (Notorious B.I.G. , magyarul nagyon rossz szerintem a cím - Biggie története)
  • All Eyez on Me (2Pac története)
  • 8 mérföld (8 Mile - Eminemhez hasonló történet film, de csak hasonló…)

Én ezeket a filmeket nagyon kedvelem, a(z) All Eyez on Me-nak magyar szinkronja nincs sajnos.

Szerintem mindegyik olyan, hogy bűn magyarul nézni… :smiley:

Hali ! És a Veszélyes elemek / Menace II Society -t (1993) láttad már ?

+1 adom :smiley:

Ide tenném még a City of Lies-t (2pac és B.I.G gyilkosság sztorija) amit én nagyon várok de sajnos húzódik.

@ecember Még nem, de ma estére úgy is kerestem valami jó filmet, köszi :wink: Ja, és @anon22921351 neked is köszi, még nem hallottam erről, de megnéztem az előzetesét, elég fasza lesz ez is.

Én a Profit és a Számkivetettet ajánlanám

Legeslegelső moziban megnézet filmem, és hát whao :smiley:
Cinema Cityben néztük, és most mozis élményeimre nemfogok kitérni mert ez valszeg mindenkinek megvan, csak nekem sikerült ilyen viszonylag sokára eljutnom, de basszus nincs a kozelben.

A film: nemigazán ismertem a Queent, és Freddie-t, de ez a film hihetetlen volt. Egyszerűen a színészek, ahogy megvan csinálva, a zenék benne, mind mind hihetetlen és nekem nagyon adta, és talán megis szeretette velem a zenekart és a zeneuket.

Olyan 2,5órás film,de közel sem tűnt annyinak nagyon hamar eltelt, és szuper volt, ajánlom nagyon! :slight_smile: Én zene kedvelként ültem le nem Queen kedvelőként így artam ezeke a sorokat!

2019 ben is sok érdekes alkotás vár ránk :slight_smile:

Végre végre végree :smiley:

Pár napja néztem a, What Happened to Monday c. filmet , nekem nagyon tetszett, aki esetleg látta az Orphan Black-et és tetszett neki akkor ezt is nyugodtan bevállalhatja :slight_smile:

Der Hauptmann

Nagyon meredek film. Egy fiatal dezertőr német katona az életéért küzd a II.világháború végnapjaiban amíg nem talál egy századosi egyenruhát. Amit miután felvesz elkezd egy szerepet játszani és bizony feszegeti a határokat. Ami kezdetben a túlélésért folytatott küzdelem volt a részéről mostantól megfordul és ő maga dönt életekről. Egy elképesztő film egy nagyszerűen alakító színésszel a főszerepben. A film pedig nagyon kendőzetlenül mutatja be a bukás szélén álló Németrországot. Apokaliptikus hangulata van a filmnek ember embernek farkasa.

Köszönöm a tippet. Belenézek :smiley:

ha már Oscar, bedobnám a Free Solo című dokumentumfilmet.

Hát nem tudom… Megnéztem kb 3 hónapja én is. A legnagyobb hibája az, hogy megpróbál vicces lenni, konkrétan elém vetítette, hogy itt bizony poén lesz. S ezt moziba akartam nézni. A hullámvasút a harmadik résszel indult el.