Milyen filmeket ajánlanátok?

Listás :wink:
Nagyon várom már :smiley:

Nálam ez lesz a program unaloműzésnek :smiley: nem hiszem hogy nagyon acélos lesz

Ebben a percben láttam ezt a trailert és háá úgy néz ki készítettek még egy filmet az Anthropoid hadműveletről. Csak a trailer alapján nekem úgy tűnik hogy jobban bemutatják a német oldalt és Heydrich karaktere is fontosabb szerepet kap ráadásul Jason Clarke alakítja majd. Meg aztán elég jó választásnak tűnik Stephen Graham Himmler szerepére is.Szerintem érdemes lesz ezt a filmet is megnézni azoknak akiket érdekel a II világháború.

Kis érdekesség
Aki alaposan megnézi, az felismerhet magyarországi helyszíneket. :slight_smile:
Például Bakáts tér és Budai vár részletek is láthatóak benne. Valamint az Orczy téri Baross kocsiszín is látható, a Magdolna és Dobozi utca felől. Ez a két utca teljesen le volt zárva 2015-ben, a park felől paraván takarta el és át volt rendezve a kornak megfelelően. Régi sárga villamosok, hintók és az emberek is akkori ruhákban jártak. Ezt a helyszínt éppen láttam akkor a villamosról.

Sajnos mostanában kevés olyan film van ami engem megfogna :confused: Viszont valamelyik nap megnéztem a Martfűi Rém c. filmet, és iszonyatosan tetszett :smiley: Elég beteg, aki szereti az ilyesfajta filmeket tuti tetszeni fog, és ne feledkezzünk el róla hogy magyar filmről beszélünk, ami ellenére szerintem nagyon jó lett!
Plusz írok még pár filmet amik nekem top
-Az árva
-Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei
-A kisérlet
-A kém
-Özönvíz előtt (!!)
-Ha maradnék

Hirtelen ennyi jutott eszembe :smiley:

Elcserelt eletek.

Lenyugozo ez a film. 30x minimum lattam mar de meg mindig oriasi hatassal van ram. Szerintem a leghatasosabb reszlet ever, amikor a kisgyerek elmeseli a rendornek a storyt. Levegot nem mersz venni abban a par percben, ugy beszippant az egesz. Clint Eastwood az isten. :slight_smile:
Erdemes megnezni ha meg nem lattatok.

Nekem nagyon adta!!!

Jó film volt :smiley: Most néztem meg, Nekem nagyon tetszett! Csak ajánlani tudom

Bátorítás. :slight_smile:
Lucy - nekem tetszett bár kicsit művészfilmes lett a vége, de ez nem spoiler. :slight_smile: (Ha már Scarlett Johansson, ,A felszín alatt" ha fel is merülne, igen, drága Johansson villant, de én inkább a 108 percet kérném vissza. :slightly_smiling_face:)
Mad Max: Fury road nagyon jó, a többit csak saját felelősségre. :slight_smile:
Everest - szolid, és gondolkodós
127 óra - ajánlott :slight_smile:
A többiről nem nyilatkozok mert nem láttam. :smiley:

Ami még nem volt. :slight_smile:

2 kaliber - 2 Guns
Jurassic Park-ok, Jurassic World
Tarantino, ezt nem fogom ragozni. :stuck_out_tongue:
Kingsman
Nikita
Red 1,2
Sin City
Szállító trilógia
Asterix rajzfilmek, általában jók. :slight_smile:
Csodacsibe
Így neveld a sárkányodat 1-2
Mackótestvér 1-2
Pirosszka
Macskafogó, még a 2-es is jó, csak másként kell hozzáállni. :slight_smile:
Lecsó
Megaagy
Walle
Ádám almái
Harcosok klubja
Hős, igen, dráma, és nehezen is emészthető, de nagyon érdekes film, aki szereti az ázsiai filmeket annak tetszeni fog. :slight_smile:
A holnap határa - Edge of tomorrow
Forráskód - Source code
Felhőatlasz
Csúcshatás - Limitless
Különvélemény
A fülke - Phone Booth
Vadászat a vörös októberre
A kém - a Melissa McCarthy-s
Woody Alen, őt se kell ragozni. :slight_smile:
Egy bolond százat csinál, mindkettő ajánlott :slight_smile:
Förtelmes főnökök, 1-2
Hypolit a lakáj
Next Friday
Haláli temetés, mind a kettő jó :slight_smile:
Tenacius D és a végzet pengetője
5. elem
Tucker és Dale a gonosz ellen
Ne szórakozz Zohannal
Monthy Python
Hantahíradó - The onion movie
Ping-pong
Oceans 11-12-13
RRRRrrrrrr
Terhes társaság
Trópusi vihar
Taxi 1-4 ,a francia
A Thomas Crown ügy, a Pierce Brosnanos
Zoolander
Wasabi, mar mint a mustár
Last Wegas

Kiírtam magam. :stuck_out_tongue:

Nem tudom, hogy írták-e már de a Mr. Church.Tavalyi filmje Eddie Murphy-nek. Egyszerűen zseniális. Nem sok fimnél volt gombóc a torkomban a film végére de ennél sikerült elérniük.

Ma néztem meg ezt nagyon tudom ajánlani ha szeretitek a kicsit misztikusabb filmeket. http://www.imdb.com/title/tt5052448/

Valóban jó film, megéri megnézni :slight_smile:

Démonos filmeket tudtok ajánlani? Lehetőleg nem ilyen fehér ruhás, fekete hajú kislányosat, meg babásat - az ilyesmiket már unom.
Ha van véleményetek az ajánlott filmről és ki is fejtenétek, mi az, azt is megköszönném.

Bár annyira nem nyűgözött le,de ebben a démonosdi kategóriában tetszett,talán pont azért,mert nem a klisés “család új házba költözik,legkisebb gyereket megszállja a démon” film

Nem egy rossz film de nem is annyira maradandó! A démonok között nekem jobban adta! :slight_smile:

Year One
Masterminds
Paul
Pride and Prejudice and Zombies
Babysitting
Babysitting 2
Deutsch für Anfänger (sorozat és film is)
The Interview
Birdman
The Imitation Game
Get Hard

Sajnos én inkább vígjáték kedvelő vagyok, de talán valaki másnak is tetszenek majd ezek :smile:

Amik nekem tetszettek:

• Egy kutya 4 élete
  • Rítus
  • Ha eljön Joe Black
  • Csillagjainkban a hiba
  • Madhouse (Őrültekháza, szinkronos pszichológiai horror)
  • Mártírok
  • A fekete ruhás nő
    Hirtelen ennyi, ami beugrott.

Én most néztem meg a Blade Runner 2049-et moziban, és atya-gatya! Akinek az eredeti tetszett, annak ez is tetszeni fog szerintem, méltó módon folytatja az előző történéseit :slight_smile:

De akinek nem jött be az első (vagy látta az Érkezést/Fogságban-t, és halálra unta magát rajta), annak nem ajánlom :slight_smile: Nem az a látványos “űrcsaták, űrlények és nagy robbanások” film, inkább az elgondolkoztató, nagytotálokon akár 10 másodpercig is elmerengős alkotás.

Szia. Előre is bocsánat nem akarok beszólogatni és a kedvedet se elvenni de ez a film szar volt ugyanis én olvastam a könyvet AMIT mindenképp ajánlok elolvasásra mert nekem hihetetlenül tetszett és lekötött. Ha elolvastad és utánna megint megnéznéd a filmet teljesen máshogy állnál hozzá ebben biztos vagyok, :smiley: Peace Out!