Milyen fülhallgató az ami Pistinek volt?

Az egyik biciklizős streamben amikor sisak volt rajta akkor olyasmi fülhallgatója volt Pistinek mint amit az énekesek is használnak. Engem az érdekelne hogy az olyan tipusúnak mi a neve esetleg honnan lehet olyat beszerezni és esetleg van valami jobb márka ami gyárt olyat?
Köszönöm ha valaki tud segíteni és bocs ha raboltam bárki idejét! További szép napot mindenkinek!

ha erről az ominózus bringás adásról egy link lenne, az sokat segítene.
Meglepő, de itt nagyon sokan nem nézik őket (én pl pont Pöstha elviselhetetlen emberei mivolta miatt)

Szia, ez az?

amit az énekesek használnak azt pedig “in-ear monitor earphones” néven fogod megtalálni, ha jól tippelek az írásod alapján

@P_D_1 riders republic videó
image

3 Likes

Jóságos ég.
Na ez kemény.
:weary:

1 Like

Belelestem a videóba.
Ránézésre egyezik a képen láthatóval.

Még jó, hogy mezei cuccal gurigáznak.
600 rugó -.-

A gyengébb példányok sem érnek annyit:
https://www.muziker.hu/fulhurkot-fejhallgato?brands[]=sennheiser&per=36&page=1&sort_by=sort_score%20desc

@Justacutepie
Ha gép elé, játékra kell, akkor egy audiotecnika m40x

Ha utazáshoz kell, akkor ezen a vonalon mozognék:

Köszi szepen a segítséget mindenkinek^^

4 Likes

Kiegészíteném annyival, hogy nem 100%-an biztos a Sennheiser, mivel valamelyik tech adásban Pisti megjegyezte (talán pont ennek az SH-nak a tesztjében), hogy neki Shure van. (azaz nem biztos, hogy megtarthatták ezt a Sennheiser-t, és a videóban az Shure szerepel)

Szerk.: bár a teszt és a játék stream között elég kevés idő telt el, szóval simán lehet.

2 Likes

This topic was automatically closed 8 hours after the last reply. New replies are no longer allowed.