Milyen napod volt?

Hát ja, nem tartott sokáig, ma meg már hét ágra süt a nap :smiley: ma én is pihenek és lehet, hogy én is arrow-zok, pár napja kezdtem neki a mostani évadnak de még nemigen győzött meg, viszont muszáj lesz néznem mert nem tudok tovább haladni a flashbe :confused: meg még talán elmegyünk haverommal ma biliárdozni egyet, vagy valamit csinálni :smiley:

én mindig úgy nézem a sorozatokat hogy összevárok egy teljes évadot :smiley:
egyszer csináltam azt hogy részenként néztem egy sorozatot de áá abba meg lehet őrülni hogy várod a következő részt várod és akkor még egy hét múlva lesz csak :S

Hú, de régen írtam ide, nem azért, mert meguntam a csoportot, éppen ellenkezőleg, csak semmi érdemleges dolog nem történt.

Csütörtökön elterveztem, hogy megnézem élőben az azóta történelmi hőstettet az Olimpián, nevezetesen az 5000 méteres férfi négyes váltós gyors korcsolyát. A terv hibátlan volt… a hiba akkor csúszott a gépezetbe, amikor akkor kapcsoltam oda, amikor már túl voltunk a döntőn.

Most nézem a Márciusi beomat, s ha ez így marad ( melegen ajánlom ) akkor nagyon baráti műszakom lesz, végre este 10kor haza, s nem 11kor… meg megint lesz 1 hét szabadság :stuck_out_tongue: Hát igen : Úrnak születni kell :smiley:

Március 15 : Tomb Raider mozi haverral :slight_smile: Kicsit se várom… :smiley:

Kb 10 perce jutott eszembe buszmegállóban hogy jó rég írtál, ha ma se írsz megkérdezem már hogy mi van veled :smile: jó hogy említed a mozit mert meg is feledkeztem róla hogy én meg az útvesztőt akarom már végre megnézni, a héten szerintem be is pótlom :smiley: ti láttátok már? Ha igen akkor hogy tetszett? :slight_smile:
@NemKriszti19 ha szembe ült volna veled az pont olyan tipikus filmes romantikus jelenet lett volna ahogy elkepzelem :'D gondolom nem bánod hogy nem úgy alakult xD ja és bízzunk benne, hogy ő nem olvassa véletlenül a topicot xd ki tudja bármi megtörténhet :smiley:

Nálam megy a délutános műszak, elég nagy unalom van. 16:40 ig volt velem egy új kolléganő aki betanulós csak ő nappalos aztán elment haza. Most érzem úgy hogy sokára lesz este 10 óra… aztán még mire haza haza (szüleimhez) vezetek az lesz olyan hajnal fél1. de majd szerintem még indulás előtt bedobok még egy kávét :wink:

@NemKriszti19 Kijelenthetjük, hogy te vagy a fájdalom és a sérülés fogalma.

Na a mai napom úgy indult, hogy felkeltem és utána 25 perc múlva mennem is kellett, úgyhogy még a kutyát se tudtam levinni…
Napközben nemigen történt semmi se. A délutáni edzés pedig király volt, főleg a végén a 20p evezés. :smile:
Szerintem nekiállok Neverwinterezni meg sorozatot nézni. :smiley:

Szép napot mindenkinek!

Unalmas :pensive::confused:

Háát az meglehet. De lehet megint meghúztam a derekam, mert lehajolni nem tudok. Az a baj, hogy fogalmam sincs mitől. Talán a swingtől, de nagyon nem tetszik, hogy nem tudom mitől van ez.

A termékemmel ott tartok, hogy az Ebay-en keresztül írtam a fazonnak, hogy nem kaptam meg a termékemet. Vissza is írt. Leírtam neki, hogy hogyan szeretné megoldani? Vagy visszautalnia kell, vagy felőlem feladhat postára egy másik ugyan olyan terméket. Gyakorlatilag ragszám probléma van, mert mutattam neki, hogy nekem Budaörsi a címem, nem tudom mit keresnék Kiskunhalason. A fotó vitán felül áll. Remélem kitalálja mit szeretne. :joy::joy::joy: Ezen már csak nevetek. Jól benézte szegény :smiley:

Rossz mozdulat esetleg vagy megerőltetted? Vagy nem volt kicsit kihűlve a derekad? Mert képzeld én olyanra gondoltam a térdemnél, hogy ilyen fájdalom akkor jelentkezik miután tollasozok. Rövid nadrágban szoktam játszani, és hát amúgy nincs valami nagy meleg a terembe. Plusz én nem tudom milyen keringésem van, de mikor mozgok, kimelegszek, a lábszáraim, térdeim melegek, a combjaim meg hidegek. És nem tudom, hogy van-e esetleg köze ennek is, hogy kicsit hűvösebbek. És pont azok az izmok, amik a térdhajlatban tapadnak. Mert nyáron meg így meleg időben még soha nem volt ilyen. Így ősszel meg télen jelentkeznek ezek, szinte heti rendszerességgel. Igaz, azért egy derék jóval másabb. De azért ott sem nehéz elérni, hogy fájjon.

Inkább az előbbi, mert normális szobahőmérséklet van a teremben úgyhogy inkább a megerőltetés vagy a rossz mozdulat.
Majdnem egy hónapja volt ugyanez, és akkor is edzés után jelentkeztek a fájdalmak.
De az is talán csak egy hétig tartott, úgyhogy no problemo. :smile:

Azért az az egy hét sem kevés. Nekem is egy hét volt ez a térdfájdalom, de annyira zavar már. Most meg még be is ütöttem. Hjajj, sosincs nyugalom. :smiley:
Azért pihentesd meg ilyenek. Edzésen meg óvatosan. :wink:

Nekem a nyakam húzódott meg kicsit, eleinte össze csináltam magam, tudjátok az a fájdalom, mikor az ideg becsípődik… Ráadásul nálunk a kasszasoron szabályosan Szibériai hideg volt tegnap is! Csodálkoznak, hogy sok a beteg nálunk… én azon csodálkozom, hogy még nem ütöttem ki magam. Szobám is olyan, hogy megy a fütés folyamatosan, hogy ne fagyjak meg, de kikapcolom 20 percre, s olyan, mintha tárva nyitva lett volna az ajtó.

@szikla85 Nekem nyakam még nem húzódott meg, csak volt, hogy úgy elfeküdtem, hogy forgatni alig tudtam. :smile:

Ma se volt sok történés. Ma derült ki, hogy fixen áprilisban fogok angol nyelvből vizsgázni, aminek nagyon örülök. Gondolkodok a francia vagy olasz nyelven, majd még eldöntöm később, hogy mit tanulnék. :smiley:
Végre úgy el tudtam osztani az időmet, hogy pont beérjek kedden is edzésre, ahol másik edző van, mint hétfő, csütörtökön. Hát mit is mondjak… szerintem szadista ez az ember. :smile:

Remélem mindenkinek jól telt a napja, és fog is. :slight_smile:

@kriszlele : kb ugyanaz a fájdalom, s ugyanaz a tünet…

Lekopogom, már elmúlt :slight_smile:

Tegnap este nevelt kisfiam itt aludt mellettem, mivel ő most dőlt ki, s este 8 kor úgy aludt be, hogy lehetetlen volt kelteni. Délután meg nézte velem Pistitől a Duck game videót, utána a Dark Souls 3 végigjátszást, közben néztük még a Gang Beasts-t, s persze @Nessaj videóit is :slight_smile:

Tegnap reggel egy brutális hasmenésre keltem, így úgy döntöttem, hogy most nem dolgozok, mivel a kereskedelemben ez tudjuk mit jelenthet… szabad hétvége it’s on :slight_smile: Bár nem ilyen áron akartam.

Jelentem 1 tervezett challenget teljesítettem a mai napon, ugyanis a laptopomat ma megcsinálták pucolás terén :slight_smile: Alig hallom, hogy megy a gép! :slight_smile:

Megvettem Dan Brown új könyvét az Eredetet, alig várom, hogy kezdődjék! :slight_smile:
Voltam ma a bankomban is, mert a kártyám, s hozzá a kártya csomagom régi, elavult, de holnap is vissza kell mennem, mert az új bankkártyát is meg kell igényelnem.

Viki ma rám írt, hogy szombaton nincs e kedvem buliba menni? De megyek buliba már, csak nem vele :smiley:

Az egész hétem egy káosz volt.
Mindig szétszórt, kedvetlen, csalódott voltam (vagyok is) és még sok negatívum.
Felfedeztem, hogy lehet egyszerre több pszichés problemeim is vannak, mint a szoc. fóbia és a szorongás. Igaz, még csak neten olvastam utána a tüneteknek ami lehet nem legit. Remélem tényleg nem, bár a tünetek ígyis úgyis vannak.
Szóval a mostani napok nem a legjobbak, enyhe kifejezéssel…

Hát a szétszórtság itt is megvan, nem egész egy órája kezdtem el az éjszakás műszakot de már most halott vagyok :sleeping::dizzy_face:
délután megnéztem a galaxis őrzői kettőt meg újra elkezdtem witcher 3al játszani de nagyon gyorsan elszaladt az idő.

Sajnálom @kriszlele , hogy ilyen heted volt :frowning: Mindenesetre, nagyon köszönöm, hogy megosztottad velünk, és remélem, hogy idővel minden jóra fordul majd.