Milyen napod volt?

Délelőtt visszamentem a bankba, s akinél voltam megigényelte az új bankkártyámat, így jövő hónaptól elvileg tudok vásárolni újra rendesen akár az ebayen is :slight_smile:
Mindjárt indulok dolgozni, mondanom sem kell mennyi kedvem van :smiley:
A laptopomat nagyon jól megcsinálták, konkrétan nem hallom, hogy megy a gép :smiley:
Csak nyomaszt, hogy lassan a winchestert is meg kell csináltatni benne, mert a teszt szerint 100/98%-s a gép, amit simán el is hiszek, mert volt olyan, hogy nem állt fel rendesen a windows, de azt is megcsináltattom idővel, s akkor lesz egy tökéletes laptopom :slight_smile:

Sokáig nem nagyon foglalkoztam ezzel a topical, mert hogy is mondjam… nem nagyon izgat az hogy kivel mi a helyzet (mert sajnos mindenhol csak a szart hallom és az engem is lehúz), meg én se nagyon mondom el az én dolgomat, mert úgy érzem hogy senkit se érdekel…

De a tegnapi napomat azt muszáj leirni, mert annyira szar volt hogy már ironikus…

• Reggel lebaszott a főnök olyan dolog miatt amit igazából mindenki csinál, de hát én vagyok az újfiú, ezért én kapom meg a lekúrást…

• Napközben 3 mentésem volt… mondhatni egész nap a földön feküdtem… és nem volt 12 fok mint ma.

• Dél körül hív a főnök, hogy hol a pi***ba vagyok, rakott a fakkomba munkalapot, reggel 9 óta vár a sofőr, én már kezdtem a pumpát ereszteni “te küldtél mentésre te szerencsétlen” kíséretében…

• Behoztam az autót ami 9 óta várt… na hát nem kell mondani hogy a sofőrtől mást se hallottam egész meló közben, hogy a műhely, a márka, a típus, az új autók, és még sok minden mennyire szar szar szar…

• Hazafelé megint megállított egy rendőr, hogy miért narancssárga a helyzetjelző? na hát veszekedtem vele rendesen…

• megyek tovább, check engine felvillant…

• csak hogy meglegyen a kikapcsolódás… elmentem kocsit mosni…

• hazáérek, beállok az udvarra, csőtörés ázik az udvar, de a sötét miatt nem láttam…

nagyjából 10 perc huzavona után az eredmény :

• Kapu becsukáskor megnezem a postát… jött egy értesítés… valószínűleg a kocsi törzskönyve megjött… igen ám… ez a 2. értesítés volt és ez is feb. 27-ével címezve… szóval az 5 munkanapos személyes átvételt ba**hatom… nem is tudom hogy most a törzskönyvvel mi lesz…

• mondom kicsit felpörögtem az idegtől, megyek egy csgo meccset… 4 cirillbetűs szavakat író és beszélő ember szerű valamikkel együtt nagyon hatásosan hoztunk 5 kört, a 16 ellen…

úgyhogy ennek örömére fürödtem és aludtam… :slight_smile: :stuck_out_tongue:

@gambleneverdie : sz@rd le a főnöködet, nem ér az egész annyit! Én megoldottam, egyszerűbben : egyik kisfönök velem szívózott, hogy nem csinálom a munkámat rendesen, szóltam a nagy fönökömnek, hogy márciusban szeretnék úgy dolgozni, hogy ne csak zárjak. Hát olyat kuncogok, hogy a többiek szívnak, mert eddig én szívtam egyedül… egyből jönnek a tipikus nem úgy gondoltuk szövegek…

milyen napom volt : tömören zavarodott

2 napos exem rám írt, hogy szombaton megyek e buliba, mondom megyek, erre ma beszélgettünk, ok nem vagyunk együtt, de legalább kezdi belátni, hogy igazam volt 1-2 dologban, erre holnapra vagyis mára hívott piálni, csak még eléggé gyenge vagyok. Hiába az influenza az influenza :confused:

@NemKriszti19 maga vagy a balszerencse xd jobbulást minden fájó testrészednek, én most az elmúlt hetekben minden nap munkába úgy beverem a körmöm, hogy nagyon xd nem nagy dolog de ez csak mostanában kezdődött és már nagyon idegesít, hogy nem telik el nélküle nap :smiley:
A hétvégéim viszont elég mozgalmasak az utóbbi időben, múlt héten szombat délelőtt voltam teniszezni, aztán gyorsan szaladtam munkába, este haverom átjött kicsit piálgatni, dumálni, vasárnap meg voltunk focizni, a tegnapi napom is hasonlóan telt a múlthetihez csak most én jöttem át másik haveromhoz és egész éjjel ment a pubg :smiley: most meg még előttem az egész mai nap :stuck_out_tongue:
További szép vasárnapot mindenkinek :slight_smile:

@NemKriszti19 : tavaly nyáron, amikor Siófokon besegítettem 2 hétig az ottani hiperben a szobatársam, volt ilyen, csak ő nála napi szinten volt vele baleset, vagy kasszahiány :

Így képzeld el :

• Kedd : lefejelte az egyik oszlopot ( :smiley: )
  • Szerda : kocsit magára húzza
  • Csütörtök : kasszahiány
  • Péntek : “kedves” vásárló fellökte véletlenül
  • Szombat : elvágta az újját

A sorrend nem tudom hogy volt, de mindig volt valami :smiley:

Remélem ez csak átmeneti balszerencse nálad, s persze jobbulást a fájós testrészeknek!
Nekem a jövő hét húzos lesz, mert csak 15-én pihenek, de utána szabadság :stuck_out_tongue:
Tegnap este haverral lementem a nagy Morrison’s 2-be, ami a Jászai Mari Tér és a Nyugati pályaudvar között van. Hát a tipikus nagyobb a füstje, mint a lángja hely. Van 3 + 1 terem, ami így néz ki : House, RnB, Magyar retro disco, és Karaoke

És a Houseban voltunk a legtöbbet, mert az RnB kicsit olyan volt, mint ha valamilyen rádiót hallgattnék folyamatosan, nem jött át a disco hangulat. A Magyar Retro Disco, az viszont hangulatos volt, konkrétan jó volt hallgatni a Republictól a 67-es utat :slight_smile:
S jött a Karaoke : nincsen beszédhangom, de azon énekelek, így egy komplett Fásy Ádámot személyesítettem volna meg :smiley: , de nem lett így, mindenki jól járt :smiley:
Árak : azt tudtam, hogy a Morrison’s nem egy olcsó hely, durván 5 ezret hagytam ott 3 óra alatt, de úgy, hogy ebben volt 2 jéger, 1 whiskykóla, némi borravaló, s persze a beugró + ruhatár, teljesen átlagos ár volt.

Hát nekem sincs szerencsém :

ugye most voltam influenzás, s egyik napról a másikra benyeltem egy kisebb megfázást is :confused:
Holnap haverral megyek moziba így ( Tomb Raider-t csekkolom le, ha nem leszek rosszabbul )
jegyet már megrendeltem, mondtam is havernak, hogy utána megyek haza, mert muszáj regenerálodni…

Valahogy ki kell bírni jövő csütörtökig, mert akkor szabadság :slight_smile: Illetve keddig, mert szabadnap lesz :slight_smile:

Na hát már jó régen volt napi 5 pozitív challenge, és én még nem is írtam, úgyhogy ideje hát. :slight_smile:

1. Reggel nem kellett hamar kelnem, mert elmaradt az első órám, így tovább tudtam aludni.
  2. Ma volt az utolsó sulis napom a héten. És most akkor egy 6 napos szünet következik.
  3. Délelőtt gyönyörű idő volt és elég volt egy pulcsiba mennem a suliba.
  4. 1 óra körül végeztem, és lementem a városba jegyet, illetve egy kis kaját venni. És megnéztem egy filmet, amit itt Fórumon ajánlottak nekem. (Ryan Gosling the best! :smiley:)
  5. 5 órakor ment a buszom, amivel az állomásra mentem le, és addig egyedül voltam a koliba. És annyira jó volt egy kicsit egyedül lenni. Zavartalanul nézhettem a filmet. :slight_smile:

+1 Ja amúgy Ryan Gosling maratont tartok. Tegnap is néztem egy filmet amibe benne volt, ma délután is, és még este is. :smiley: Egyszerűen imádom. :blush:

Nem telik el úgy nap, hogy ne legyen valami elb@szva… nagyon elegem van.
Hajnalban (vagy a franc tudja már mikor) feltörték az Instagram accountomat (van egy erős sejtésem ki/kik) és le lett törölve az összes kép, a profilképem, be lett likeolva tömérdek kép, és unfollowolva lett az összes eddig követett személy, plusz el lett küldve pár szív/like azoknak akikkel az elmúlt pár hétben beszélgettem.
Próbálok majd “beszélni” a supporttal, hogy vissza lehetne-e állítani mindent az eddigire, de nem adok neki sok esélyt.

Remélem nektek jobban telik a hosszú hétvége.

jó nagy szemétség, nem tudom hogy ez miért jó másoknak…

Haverral megnéztem a Tomb Raider-t ( az újat), de a mozi jó édes anyját! 3D-s jegyet foglaltam, ill vettem, de a vetítés utolsó kb 25 percénél szóltak a többiek, hogy hol a 3D? Akkor derült ki, hogy 2D-s verziót tettek be! A film egy az egyben a 2013-s Tomb Raider csak filmben! Viszont így is kellemes csalódás volt!

Mai nap elég chilles volt számomra, később kelés, retro zenék hallgatásával illetve sorozat nézéssel telt de tervezve van estére egy film is :smiley: Tegnapi nap is gyorsan elröppent, bár az nagyon fárasztó volt, a suliban.

Az elmúlt pár napról néhány szót :smiley:
Kedden pihinapom volt, elmentünk végre moziba megnézni az útvesztőt, még aznap megnéztem az új Thort :smiley:
Tegnap délután voltunk bevásárolni estére, mert mentünk át este barátnőm barátnőjéhez, de előtte még voltam edzésen is :smiley: valahogy hajnali 5 körül jöttünk haza, még szerencse hogy 4 házzal arrébb lakik xd 10kor meg már keltem is mert mentünk cageball bajnokságra :smiley: egész jók voltunk, ahhoz képest hogy jó rég voltunk már ilyen bajnokságon :smiley:
Most meg még nézek egy rész odaátot aztán alvás mert holnap korán kell kelnem, fránya munka xd meg hát elég fáradt is vagyok :smiley:
További kellemes hosszú hétvégét akinek van :stuck_out_tongue:

Remélem mindenkinek jól telt a hosszú hétvége első napja, másnéven az emléknap.
Az én napom elég gyorsan telt el. Hajnal 4ig voltam fenn, addig játszottam s mesét néztem.
Délben keltem s mehettem is kajálni egyből (jó időzítés annak, aki szereti a hasát). Majd azóta 2-2,5óránként eszek meg közben játszok, na meg az új kutyusunkkal, Picurral.
Picurt vasárnap kaptuk. Egy kis, 8hetes fekete kutyus, kinek még a szeme is fekete.

Most már biztos, hogy visszaestem a betegségben :confused:

Este 9 kor bealudtam, hajnali 1kor felkeltem, akkor majdnem rókáztam, nagy nehezen visszaaludtam fél 4kor, aludtam kb 10ig, azóta olyan szinten szédülök, hogy csoda, hogy nem estem el. Így még a dokihoz sincs erőm lemenni :confused: Remélem ti nem estek vissza, és vagy nem betegedtek le!

@kutalakitti : de cukor :slight_smile: Ez a tökéletes időzítés :smiley:

@kutalakitti Olyan jó telik a hosszú hétvége hogy tegnap kezdtem el a délutános hetet, még van vissza 4 napom.
@szikla85 Neked meg jobbulást :wink:
Tegnap hazaértem melóból este fél11 fele na mondom lefekszek aludni gyorsba hogy reggel időbe tudjak kelni és intézni a dolgaimat munka előtt. szerintetek tudtam aludni?! forgolódtam egy órán keresztül , melegem volt szomjas voltam nyűgös és fáradt de nem bírtam sehogy se elaludni. felkeltem fent voltam még talán hajnal 1ig mire sikerült elaludni. aztán meg jött a reggeli esős szutyok idő úgy fáj azóta is a fejem mintha egy percet se aludtam volna. sajnos ilyen ez a frontérzékenység. délután szerintem úgy fogok dolgozni hogy headset be metál on aztán kizárom a külvilágot.

@szikla85
Én is így voltam vele, mikor először megláttam. Majdnem kitéptem a sógornőm kezéből.:sweat_smile::sweat_smile:

@ati423
Sajnállak Ati, de csak vége lesz ennek is, fel a fejjel.

nekünk is van 1 kutyusunk, őt Angyalnak hívják ( holott vérbeli ördög :smiley: ) még novemberben hoztuk ide hozzánk, s nekem kapásból Sif ugrott be róla a Dark Soulsból :smiley:

Nagyon édes ő is :heart_eyes:
Mint minden állat és ember a maga módján,

Szerencsére sikerült továbbjutni Pubg RC Cupon, összesítésben az 5. helyen. Az első meccsen 0 pontot szereztem, mert ahogy kiszálltam a kocsiból és elindultam balra, érdekes módon azt írta a játék, hogy elütött a saját autóm:'D 2. meccsen 9. lettem kb. a 3. meccsen pedig 2. sajnos, nem volt semmi healem, egyszerre kezdtük el lőni egymást, de mivel 50% hp-m volt így sajnos meghaltam. Nap tovább része gyakorlás meg főzés/sütés, kb. ennyi a mai nap:D

Jókis chilles vasárnapnak indult, aztán összevesztem faterommal… és még 10óra sincs, faxa napnak/hétnek nézek elébe!