Milyen napod volt?

Na, egy jó hosszú ideje, hogy nem írtam ide sem.
A mai napom elég jó volt, mivel a fiatalabbik bátyámék (f.bátyám, jegyese, két gyerek) és a nénikém (A ROKON) voltak nálunk.
A 8éves lánykával elvoltam, még így is, hogy dupla annyi idős vagyok.
NinjaHop-oztunk (saját fejlesztésű játéka) meg buborékfújóztunk, de ezek mellett beszélgettünk is.
Ebéd gyanánt fasírt volt krumplival és uborka salival.
Volt ezek után tortázás is, mert velük is meg kellett ünnepelni a születésnapot, meg a süti zabálásnak is meg kellett történnie.
Remélem mindenkinek jó napja volt!

Végre egy igazi hosszú hétvége :smiley: anyummal lementünk Bakonybélbe rokonokhoz, szombaton mentünk hajnalba, jó utunk volt, egész gyorsan odaértünk :smiley: aznap leginkább csak pihentünk, meg elmentünk egyet sétálni, este meg bulikáztunk egy kicsit :smiley: vasárnap egész tartalmas volt, délelőtt elmentünk a Papod kilátóhoz, jókora út volt, de egész hamar megjártuk, ebédre haza is értünk, ebéd után meglátogattam apáékat (ők is épp ott töltötték a hétvégét, kempingeztek xd), miután hazaértem kitakarítottuk a kocsit, szép csilli villi lett :smiley: a nap többi részében még pihentünk, ma pedig egy jó délelőtti fűnyírás után jöttünk haza :smiley: hazafelé meg még gyorsabb utunk volt :smiley: ma este meg még haverokkal összejövünk egyet bográcsozni meg iszogatni :smile:
További szép napot!

Nekem nagy hosszú hétvége abból állt hogy szombaton délutános voltam végeztem este 10kor a vasárnapom az kivételesen szabad volt az is mosassal takarítással bevásárlással telt, délután beültünk az egyik haverommal a helyi gyorososhoz kajálni aztán meg mentem egyet bringázni. Mai napom kész káosz, bejöttem mai nap délutános műszakba(kötelező túlóra) aztán annyi volt a munka hogy ki se láttam belőle. Hazaérek 22:30 felé és reggel 5kor kelés mert aztán folytatom a munkát délelőttös műszakban.
Akik dolgoznak azoknak kitartás a tobbieknek meg jó pihenést :slight_smile:

Szia:slight_smile:

Köszönöm jó,végre volt időm azt csinálni amit szeretek:smile:

kivételesen nekem is szabad hétvégém volt, amit ki is használtam, mert a nevelt fiammal átmentünk apámékhoz, ahol pingpongoztunk egy PS3-s Far cry 2 online boostjára készítettem, s egy olyan ismerősömmel dumáltam, akivel talán 2013-2014 környékén beszéltem utoljára.
Hétvégén meg talizok egy lánnyal, lehet, hogy lesz valami, majd kiderül, de már azt tervezzük, hogy augusztusban leugrunk Siófokra csak úgy egy napra :slight_smile: Hétvégére küldjétek a Ninjon erőt! :slight_smile:

Nekem a mai napom elég laza volt(1 hét fizetett szabadság)
Az elozo hetem kurva hosszú volt meg fárasztó de tuleltem.nemsokara megjon az uj gépem szoval hamarosan csatlakozhatok a masterreszhez ujra.
Eddig a hetem jolindul :slight_smile: bar lehet, hogy csak a szabadság miatt. Bár ezt az angol időjárást gyűlölöm +7 fok mais ugymond tavasszal

Sziasztok! :slight_smile:

Az én hosszú hétvégém elég chilles. Talán az eddigi legkirályabb rajzomon dolgozok. Remélem a héten be tudom fejezni. :slight_smile:
Na de a rajzolás mellett rengeteget agyalok mostanában, legfőképp a szakdolgozatomon. A nyaram legnagyobb része azzal fog telni, hogy a kutatás részét megcsináljam. Jó nagy szívás lesz, de csak sikerül majd. :slight_smile:

Egy másik dolog amin nagyon gondolkodok, az a korábban említett tollas verseny. Tegnap tudatosult bennem, hogy ez már a jövőhét szombaton lesz és én továbbra sem vagyok formában. Ez egy egész napos program lenne és nem tudom, hogy mennyire bírná a térdem. Lesznek csapatjátékok és egyéni illetve páros játékok is. Csapatba most nem szeretnék indulni, viszont a női egyéni meg kérdéses, hogy meg lesz-e tartva. Tavaly is elmaradt, aztán lehet csak feleslegesen mennék el. :confused:

Szóval ilyeneken gondolkodom, és lehet jobb lenne inkább lassan ráhangolódni a vizsgaidőszakra. Annyira nem lesz gáz most, mert csak 2 “durvább” tárgyam van. Viszont mindkettőt hamar le kell tudni, mert nem sok lehetőség van menni. Plusz, most csütörtökön is vizsgázok. Nem lesz nagy szám, de azért át kell nézni rá pár dolgot. :slight_smile:

További kellemes pihenést Mindenkinek! Eredményes felkészülést a vizsgákhoz, érettségihez. Akik ma dolgoznak, nekik pedig kitartást! :slight_smile:

A térdfajás sajnos nem játék. Ha már jelez, hogy baj van akkor nagyon komolyan kell venni. Én rendszeresen heti 4-5 alkalommal sportolok és sajnos ennek ára van. A térdproblémák utól értek és nagyon hamar olyan szintűvé váltak a panaszok, hogy menni alig bírtam. Szerencsére mára kutya bajam. A vizsgaidőszakhoz pedig kitartást. Én is a miskolci egyetemen tanulok szóval picit átérzem a helyzeted :slight_smile:

Angol nyelvvizsga letudva.
Egész könnyű volt az írásbeli, a szóbeli háát arról ne beszéljünk.
Legalább az írásbelim feljebbviszi a százalékom. :smile:

Korrekt napom volt ma :smiley:

Délelőtt kicsit csavarogtunk, hamburger, fagyi, elektronikai boltban is voltunk :smiley: ahol egy őskori lelet gépet véltem felfedezni :smile: Egy P1 es konfigot, amiről az eladó elmondása szerint a monitorok at “demoztatják” úgymond :smiley: mert képes voltam erre is rákérdezni, kíváncsiskodni picit :joy: Be is üzemelte a szemem láttára :smiley: egy kapcsolásra.

Délután meg elég lapos volt, 10/21 tételt átolvasgattam, a jövőheti vizsgára mostmár muszáj lassan :smiley: Utolsó héten, jóvanazúgy xd

Én most gyűröm az írásbeliket nap-nap után sok társammal együtt :smiley:

2 év kemény lemondásokkal teli munkájának gyümölcse ez, úgyhogy próbálok nem izgulni, hanem nyugodtan megírni mindegyiket, élvezni, hogy ezért dolgoztam :smiley:

Eddig úgy érzem mindhárom tárgy pipa, nem sikerültek rosszul úgy érzem, de majd kiderül. Szóbelitől tartok inkább, de arra rá lehet készülni júnis 21-ig :slight_smile: Holnap még angol, de azt már rutinból lehozom valahogy :smiley:

@kriszlele gratula jó lesz az :wink:

Szép napot nektek!

@darthroni HAJRÁ!!!

A középszintű szóbeli olyan, hogy a tanárnak is égés, ha nem tudsz valamit, így nem buktat meg, ha nincs kékhalál, szóval ott jó szívűek szoktak lenni. Az emelten vannak érdekes dolgok, főleg, ha esetlegesen a zsűrielnök egy rivális iskolában tanít :smiley:

Köszi szépen, elvileg minden tárgy rendben lesz! :slight_smile:

@Berselius Osztályfőnök is alá támasztotta ezt, azt mondta még soha senkit nem húztak meg idegen nyelvből érettségin, lehet azért amit mondtál :smiley:

Na a hétre végeztem a csütörtöki angollal. Igaz nekem a régi mmorpg-s múltam miatt van egy alap angolom :smiley: de nem éreztem rettenetesen nehéznek a feladatokat. A magnós feladatok voltak ocsmányak, mert mindhárom hang más akcentussal beszélt, ráadásul volt egy hadarósabb csaj is köztük, szóval ott volt fejvakarás, de elvileg jól sikerült :smiley:

Én az érettségit munka mellett “digitális képzésben” végzem, aminek a lényege hogy csak minden 2. szombaton volt konztultáció. Emiatt nagyon kevés óraszám volt a két év alatt, így akik angol tudás nélkül kezdték el, nagyon szenvedtek most az érettségin.

És milyen fura, hogy a szüleink által undorítónak tartott számítógépes játékok miatt tudtam most érdemben megcsinálni az angolt :smiley:

@darthroni: anno a 2014-2015-s tanévben én is jártam levelezőre, s angol úgy ment a vizsga, mint a karikacsapás. Tanár meg is kérdezte : " Gábor! Maga lakott kint Angliában?" Mondom nem. “Ahhoz képest jó a kiejtése!” Mondtam : tudja a sok videojáték… mindenki döbbenten nézett. Sok sikert az érettségihez, nekem anno a matek és a nyelvtan miatt nem sikerült az első akadály, nekem az a halál, ha az megvan akkor elvileg a többi gyerekjáték. Ott olyan volt a tanítás, hogy minden héten kedden - csütörtökön volt tanítás, s fél évente volt vizsga.
Most keltem fél órája egy brutális fejfájásra :confused: Szokásos front érzékenység…
Tegnapelőtt találkoztam volna egy lánnyal, de le kellett mondania a találkát, aminek kivételesen örültem, mert legalább végre kitudtam magam pihenni. Valamelyik nap úgy aludtam be a laptop előtt, hogy gyerek mellettem feküdt nézte a PS3-n a youtubeon az Unfinished Swan végigjátszást, mikor véget ért akkor keltett fel, jó volt az a kis durván másfél órás pihi. Este néztem a Bad boys 2-t ha már ment a TV-ben, jajjj lehetne már November :slight_smile:

Sziasztok!
ÚrJesus! Rengeteg sok napja nem írtam ide. Igazából azért, mert az utóbbi 2,5 hónapban nagyon sok rossz dolog történik velem és én nem szeretem magamat sajnáltatni, ezért inkább egyedül harcolok a problémáimmal. De most történtek velem leírandó dolgok, így jelentkezem.:wink:

De először zanzásítva a rossz dolgokat. Immáron 64 napja retkes mód beteg vagyok. Óránként, de van hogy 5 percenként nekem „köhögnöm” kell, ami ugye a lélegeztetőgép miatt nem megy egyedül. Így már több, mint 2 hónapja gyakorlatilag nem alszunk. Az esetek 70%-ában Apám, 20%-ban Anyám, a maradék 10%-ban meg a nővérek nem alszanak miattam. Én meg egyfolytában. A leírhatatlanul okos orvosok sem tudták máig megmondani, hogy mi van velem. A világ egyik legnagyobb gépi lélegeztetéssel foglalkozó professzora mondja a legnagyobb hülyeségeket a betegségemre.

Most jönnek a jó hírek. Előfordulhat, hogy végre megtalálják a baktériumot, ami ezt a tüdőbajt okozza nálam. Akkor pedig már tudnak gyógyszert felírni és akkor, vége lehet a szenvedéseimnek.
Holnap kiderül. Kérlek, küldjétek a legendary NINJON powert!:innocent:
A következő jó, hogy ma reggel sikerült levennünk a gerinc-kiegyenesítő fűzőhöz a mintát a törzsemről. Ez több dologból is nagyszerű!

1. Amikor majd elkészül (kb. 1,5 hónap), onnantól sokkal kevésbé leszek ferdehajlamú. KappaPride :grin:
  2. A későbbi streamelési terveimhez ez egy újabb lépéssel közelebb visz. Bár még mindig nagyon távoli még, de igyekszem.
  3. Végül pedig egy érdekes élmény volt. Eléggé féltem ettől a művelettől, mert a terv szerint hasra kellett engem fordítani, hogy begipszelhessék a hátamat. Megjöttek a mintavevők, felvázolták a jövőt, ami rosszabbul hangzott az előzetes elképzeléseimnél. Nekem pedig abban a pillanatban tűntek el a félelmeim. Eredetileg azért féltem a hasalástól, mert hason nehezen tudnak hozzáférni a torkomhoz, ami pedig szükséges a tüdőbajom miatt a „köhögésemhez”. Azért múlt el a parám, mert a mintások betettek még egy nehezítést a hasalásba én meg innentől úgy néztem erre a herce-hurcára, mint egy challenge-re. Egyébként bejött a számításom, kellett „köhögnöm” közben, be is pánikoltam picit, de visszahoztam magam belőle, úgyhogy egész ügyes voltam. Miután végeztünk és elmentek a szakemberek én 3 percen át ordítottam magamban, hogy Achievement Unlocked. Jó érzés volt!:joy:

Hétfőn egy lépéssel közelebb kerültem a valódi gamerré váláshoz. Kicsit közelebb a speckó kontrollerem.

Szép napot Nektek szerdára!

@Aangfan Hát haver becsülöm a kitartásod. Remélem lassan kiderül mi bajod van, addig pedig kitartást. Én küldöm a #ninjonpower-t.
Az én napom jó volt… Fél hatig. Ekkor ugyanis megtudtam, hogy a kolis szobatársaim nem lesznek jövőre a szobatársaim, mert ketten átmennek egy másik szobába még két személlyel, és csak az egyik barátom marad velem. Rosszul esett ez nekem nagyon, mivel megkedveltem őket, és nem szerettem volna elveszíteni senkit sem (#nohomo). Úgyhogy most aludni sem tudok, mert gondolkodom a jövőn.

Sziasztok! :slight_smile:

Először is @Aangfan, jobbulást kívánok Neked! Durva, amiket írtál, és remélem sikerül majd találni valami eredményes kezelést a betegségedre. Én is küldöm Neked a Ninjon powert. :slight_smile:
Képzeld én pont most tanultam ezekről a fűzőkről/korzettekről, úgyhogy el tudom képzelni, amiket írtál. Remélem az is fog segíteni. :slight_smile: Kitartást kívánok és eredményes gyógyulást! :slight_smile:

Az elmúlt napok kicsit fárasztóak voltak, mert eddig mindhárom nap zh-ztam, és már nem bánom, hogy vége van ezeknek. Igaz nem voltak nehezek, mert engedett volt a segítség igénybevétele. :smiley: Ezek közül egy volt olyan, ahol ügyesnek kellett lenni és főleg feltűnésmentesnek, az mondjuk még kérdéses, de remélem hogy sikerült.

Ez az utolsó hetem, jövőhéttől vizsgaidőszak. Már fel is vettem pár vizsgát, aztán lehet nyomni ezerrel.
És egy plusz kis történet a mai napról. Egy tipikus eset. Így szerda reggelente van egy tornázós órám, ahol mindig egymásnak tartunk tornát, mindig valamilyen előre megbeszélt szempont alapján. Aztán ma ilyen javítós óra volt, hogy aki nem volt elégedett a jegyével, az most bizonyíthatott. Én csak mint tornázó mentem el, mert nekem megvolt a “kívánt” jegyem. Egyik torna alkalmával fitball-t használtunk. Feladat a következő volt: hason fekvés a labdán, medence és combok alatt a labda, kezekkel támaszkodsz a talajon. Fekvőtámaszt kellett csinálni innen. Karhajlítás megvolt, nyújtásnál viszont kicsit kibillentem az egyensúlyomból és így előre leestem a labdáról. Két térdem az így lecsattant, plusz még könnyeden hasra estem. :smiley: A tanárom meg pont ott ült előttem, és kb. a fejét fogta. :smiley: Be is lilult meg zöldült egy kicsit mindkét térdem, meg a könyökeimet is beütöttem egy kicsit. Szóval csak, hogy most is hozzam a formám, ennek így még meg kellett történnie. :smiley:

@Aangfan : szerintem egyáltalán nem sajnáltatod magad azzal, hogy ha rossz híreket írsz, hiszen egy alattomos betegséggel küzdesz, több, mint két hónapja, s hozzáteszem, hogy “bátorság nélkül nincs győzelem” szóval megvan az esélyed, amihez én tiszta szívből szurkolok, s dobom a legendás Ninjon erőt! Remélem a következő fórumbulin inni egy üditőt (alkoholt szánt szándékkal nem irok, mikor sztem mindenki azt fog inni :smiley: )

Na elkezdem én is a nagy visszaszámlálást, hiszen szombaton este 11 után hivatalosan szabadságon vagyok + lejár a suli miatti fél év kötelezettségem. Hihetetlen, hogy fél éve megvan a szakmám, s sajna fél éve nincs itt a nagymamám sem :frowning: Anyámmal elvileg megyünk ki a temetőbe.

@Aangfan kívánom én is a lehető legjobbakat és csatlakozom a ninjon power küldő alakulathoz :smiley:

@szikla85 én múlthéten voltam szabadságon, olyan hamar eltelt az a hét is, nem volt kellemes visszarázódni a munkába :smiley: most meg járkálhatunk össze vissza, ahova épp kellünk, amíg zárva vagyunk :tired_face: egy fórumbuli meg remélem lesz a közeljövőbe :smiley:

@NemKriszti19 gratula a zh-khoz :smiley: neked most akkor hogy lesz? mész tollas versenyre végül? ha igen mikor lesz? vagy volt már? xd végre nekem is lesz lehetőségem kipróbálni magam, jövőhét szombaton lesz egy teniszverseny amire elmegyek :sunglasses: