Milyen napod volt?

Skacok!A lehető legszebb születésnapi ajándékot kaptam Vikimtől, ugyanis tegnap velem “aludt” :slight_smile: Egész éjjel ezen filoztam, hogy ez milyen nagy boldogság mindkettőnknek :slight_smile: Ha picivel nagyobb lenne az ágy el is férnénk kényelmesen

4 Likes

legalább akkor ti nem sietitek el a dolgokat, nekem most az miatt ment tönkre a kapcsolatom hogy fejest ugrottunk egyből mindenbe aztán azzal a lendülettel amivel kezdtük az egészet azzal is ért véget.
régen sikerült úgy aludnom az akkori párommal hogy egy személyes ágyon ketten aztán én hason aludtam és az egyik kezem lent volt a földön , azzal támasztottam magam hogy ne essek le :smiley:

2 Likes

Sziasztok! A mai nappal véget ért egy esti tagozatos, felnőtt villanyszerelő képzésem. Sikeresen vizsgát is tettem, ma kaptam meg róla a bizonyítványt. Egyrészről örülök neki, hogy sikeresen elvégeztem másrészről viszont borzasztó dühös vagyok magamra, ugyanis a gyakorlati vizsgán elnéztem a szakrajzot. Tanulás terén a lehető legtöbbet szoktam kihozni magamból (még főállás mellett is). A vizsgabizottság azzal vigasztalt, hogy ez bárkivel előfordul és hogy ez az eredmény a jelenlegi tudásszintet mutatja és hogy több év tapasztalattal ha újra kellene vizsgázni akkor sokkal jobban sikerülne. Most, hogy már túl vagyok rajta visszatekintve nem veszítettem vele semmit, hiszen most már van még egy szakmám amiben el tudok helyezkedni, mert munkaerő hiány van villanyszerelőkből.

Mindenkinek azt tanácsolom, hogy ha újra tanulásba kezd vagy folytatja a tanulmányait: ne úgy gondoljatok rá, mintha valami rossz dolog lenne, hanem úgy, mint egy befektetésre, amivel a saját jövőtőket biztosítsátok be. Lehet az új nyelv vagy szakma, diploma. Hajrá mindenkinek!

Köszönöm, ha elolvastátok.

9 Likes

Két hetet töltöttem Vikivel Siófokon, amolyan melószabi, ahol egy komoly dolgot döntöttem el.
Illetve már előtte is sokat gondolkodtam ezen.
Szerintem most mindenki ki fog égni / fagyni :

Úgy döntöttem, hogy amolyan csapjunk bele a lecsóba, s eljegyzem!!! Mielőtt jöttünk volna haza előtte 2 nappal este miközben beszélgettünk akkor mondtam el neki.

Le is fagyott, de jól esett neki :slight_smile:

3 Likes