Milyen nem szokványos dolgok szoktak titeket zavarni/felidegesíteni?

Na ma történt egy olyan dolog, ami nagyon felidegesített. Vonattal jöttem haza, ami fülkés volt. Alapból utálom a fülkés vonatokat. De mindig a saját helyemre ülök, mert ez is IC volt. Na beültem, ahol volt egy tyúk szar szagú bácsi. Hát egy élmény volt. Meg volt még egy lány, akit konkrétan kinézett magának és végig dumált neki. De minden hülyeséget. Szegény lány meg hallgatta, meg válaszolt neki. Én meg zenével a fülembe bámultam kifele. Na mikor közeledtünk az állomásra, ahol nekem is és a bácsinak is le kellett szállnia, hát fogta és érzékeny búcsút követően fogta a kis cókmókját és nekiindult kimenni a fülkéből. Nos volt egy bőröndje, amit maga után húzott, és az pont hogy elfért a két szék között. Nem hogy felemelte volna, vagy más irányba próbálta volna kivinni, neeem, inkább húzza maga után. Nekem ott voltak a lábaim, de ő le se szarta, konkrétan ott rángatta a lábaimnak a bőröndjét. Annyira felhúzott ezzel. Próbáltam volna segíteni neki, de akkor is rángatta. Na felálltam, és mondtam neki, hogy legalább engedje már meg, hogy elvegyem a lábaimat. Átléptem a bőröndjét. Erre még nekem esett, hogy “ő volt itt hamarabb”. Mi a szar? Kit érdekel? Csak menjen már, de ne a lábaimon keresztül. Juj na az ilyenek nagyon fel tudnak idegesíteni.

Ha már idős bácsi és bunkóság.
Ugye egyik alap elv, hogy “tiszeltjük az időseket”. Ezzel annyira nem értek egyet. Aki nem alkoholizál, nem dohányzik (főleg nem egy helységben), okos, tud mesélni bármiről amit kérdeznél, na az tényleg tiszteletreméltó. De azok az idős emberek akik ezeknek az állításoknak az ellentétjük, azokat miért?
Értem én, hogy megéltek már borzasztóan sok évet stb,stb., de hát akkor is…

Mondjuk ezzel nem tudnak felhúzni, csak értelmetlen ez a kijelentés.

Na hát ez nem a tapasztalt aranyos bácsika volt. Hanem egy full csöves, foga is vagy 3 volt. És tuti, hogy volt benne egy kis alkohol…
Na de a tiszteljük az idősebbeket témáról már van topic. Vannak ott is sztorik rendesen.
Nekem mondjuk volt már szerencsém találkozni nagyon aranyos idős nénikkel és bácsikkal is. Mondjuk leginkább amikor voltam a kórházi gyakomon. De úgy általánosságban a városban, nem nagyon sikerült még összefutnom csak ilyen kötekedősökkel.

Szinte lehetetlen bármilyen akár szokványos, akár nem dologgal felidegesíteni, szerencsémre nem vagyok az az idegeskedős típus, stresszelni se szoktam. Életemben egyedül, először és utoljára csak az érettségi szóbelin voltam ideges. Meg lehet ezt is tanulni, amit @Toomer is éppen próbál. Szerintem teljesen feleskeges bármin is rágódni, azzal sehogyan sem leszel előrébb.

A paprika magja a lecsóban. :expressionless:

Verdikt:
*az emberi butaság és arrogancia (bár ez utóbbi az előbbiből következik lineárisan) toronymagasan kiveri mindenkinél a biztosítékot. :smiley:
*A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott. :wink:

Véletlenségből se szeretnélek megbántani, de ezen ne idegeskedj, mert ezek csak mérési eredmények. :wink: Megnyugtatásul szeretném hozzáfűzni, hogy ha elkezdenék kifejteni, akkor nem férnének bele a max 45 percbe, mert ugyebár 15 az a reklám, a kedves néző/hallgató, kb 20 perc után elveszíti a figyelmét/türelmét, ha nem kap újabb érdekfeszítő információ csomagot amin csámcsoghat. Nem hiába nem lehet tv-ből, rádióból, de még csak az internetről se tudományos doktori címet szerezni, van amihez egyetemi szintű oktatás kell 5-8 évig. :wink:

Alapjáraton békés ember vagyok, nagyon nagy a tűrésküszöböm, de valahogy a cukorkák kibontása két másodperc alatt megbolygatja a nyugodalmam. Képes vagyok leszállni a villamosról, metróról ha valaki körülöttem nekikezd a szöszmötölésnek. Ezt még az óvodában konstatáltam, azóta nem eszek cukorkát :))

Már alig várom, a “Dolgok amik felbasznak” videó sorozatot, amit már annyiszor emlegetnek. :smile:

Engem:

• irritálnak az álszenteskedők akik más szemében a szálkát is meglátják, sajátjukban a gerendát se. Semmivel sem külömbek mint akárki más.
  • irritál mikor idős nők (50 felett) arról beszélnek milyen náluk sokkal fiatalabb sráccal/srácokkal, mit csináltak az ágyban.
  • idegesít ha a barom látja az elakadás jelzőt és dudál, pedig ki tudna kerülni
  • ha nem párjával megfelelően vannak a zoknik kiteregetve
  • ha valaki azért néz le mást, mert az szegény
  • mikor megkérdezik műszempillám van-e. (Nem, nincs)
  • és idegesítenek az olyan posztok, kommentek, témák amik végül arra lyukadnak ki : ki mennyire degenerált, sznob stb…
  • de a legnagyobb kriptonitom amitől azonnal kiégek: a hazugság. Egyszer rajtakapok vkit, ott számomra vége. Többé nem létezik.

Mi az ami idegesít?
Minden. Is

Üdv a dívák közt :wink: @mozduljkispimi

Hát,hogy nem szokványos,azt nem tudom,de próbálom összeszedni:

1.Naponta kétszer utazok vonattal. Mikor tele van minden,és valaki 3 helyet befoglal a táskájával,a kabátjával,ahelyett hogy felrakná a helyére.
2.Szintén utazáshoz köthető: Zenét hallgatok,plusz már agyilag nem vagyok a toppon,és félig szunyálok is. De van aki erre nincs tekintettel,és ordibál mellettem,és nem veszi észre magát,hogy emberek között van
3.Főként tizenévesekre jellemző,hogy zenét hallgatnak fülhallgató nélkül. Mert azt a “jó” zenét aztán mindenkinek hallania kell a környezetükben :smiley:
4.Amikor valaki paraszt az eladóval. Kilométeres sor van például a büfénél,1 csaj viszi az egészet,és oltogatják hogy “mileszmár”.
5. Amikor valaki úgy fikáz valamit(könyvet,előadót,filmet,szakmát stb) hogy a legalapvetőbb fogalmakkal sincs tisztában,csak okoskodik.
6. Talán a legidegesítőbb számomra: Megbeszélünk valakivel valamit,akár többször is,és nem az történik,mert mást csinál :smiley:

Tizenévesekre? Én csak bidámbidámoknál figyeltem meg. Ez egy tipikusan olyan szokás, amikor én szégyellem magam, mert ennyire (…) az említett személy…

Tény, hogy náluk a leginkább gyakori. De hidd el, hogy etnikum független jelenség ez is, ugyanis magyar gyereket is tudok, hogy a legidegesítőbb trash metal ordít az egész vonaton, és mindenki fosik rászólni. Nálam meg pont nem volt füles. Uh nekem kellett odamenni, h rendet rakjak.

Még egy Csepelen lakó volt osztálytárs mondta, hogy náluk három féle ember van. Vannak a magyarok, vannak a bidámbidámok és a magyarok, akik bidámbidámként viselkednek…

Kell venni aliról olcsó füleseket és ezemnek a szerencsétleneknek adni, arra biztos nincs felkészülve. :wink:

vagy adni nekik szimplán egy két fülest hátha észhez térnek :smiley: Amúgy meg az a kedvencem hogy ezek az egyének minden zenét csak a bárány attilától ismernek.

Errefelé a mulatós a leggyakoribb,de abból is a legrosszabb(elnézést attól,aki szereti,engem ki lehet vele kergetni a világból). :smiley:

A mulatós az a műfaj, mejnek létezése számomra érthetetlen és még rendkívül idegesít is, szuicíd hajlamokat ébreszt… Ha valaki olyat hallgat, azt sajnálom, de elő fogom ítélni. :smiley:

Szia.Akkor a “tud kommunikálni” helyett, káromkodás mentesen beszélget,vagy kommunikál.Te se bírtad sokáig.