Milyen nem szokványos dolgok szoktak titeket zavarni/felidegesíteni?

Valójában a régi, valódi mulatós az egész elviselhető. De ez a mostani “” mulatós" zene", az valami kegyetlenül hergya…

Ha valaki ban ben helyett ba be-t ír, az triggerel… :sleepy:

Az erőszak nem megoldás ráadásul téged keményebben megbüntet a törvény érte. Mellesleg, téged hány szemtelen húzásodért pofoztak meg?

Meg ha valaki “a” “e” helyett is “az” “ez”-t használ… :slight_smile:

Exercise book? Te vagy aaaazzz? XD

Vicc volt, a füles szó kettős jelentését használta, nekem tetszett. :smiley:

Ja, h “füles” mit headset. Értem. My bad

Horvátba, Németbe, Olaszba… stb. ezektől falra mászok :smiley:

Nem tudom mennyire szokványos vagy sem,de amitől a hideg végig fut a gerincemen a következők:

• a szipogás. Nem hiszem el,hogy nincs egy kib.szott utolsó zsebkendő maradványa,ami segítene. Egyszer egy könyvesbolt nyitása előtt értem oda,kicsit hűvösebb volt,és egy srác szipogott. Próbáltam nem oda figyelni,de nem ment,adtam neki egy zsebkendőt. Erre ezt ő közeledésnek vette… :expressionless: :joy:

• csámcsogás,hangosan evés,nyitott szájjal evés. Képtelen vagyok megérteni,hogy lehet így társaságban étkezni. Nem vagyok kíváncsi arra,hogy forog az étel a szájában…

• banyatank nyikorgás. Tudjátok,amikor az idősebbek húzzák a kis kocsijukat maguk után,mert mennek csirkefarhátot venni,meg párizsit és nyikorog,mit nyikorog,hangosan csikorog már kb! De rájöttem a titokra,hogy őket miért nem zavarja…mert nem hallják már!

• elsőnek akar leszállni az,aki végig ülte addig a buszjáratot. Alaphelyzet,mész dolgozni,elég sokan vannak a buszon,csak állóhely maradt. Nem gáz,ez van,be kell jutni időre. :slight_smile: De! Aki addig meresztette a fenekét,az ne előttem akarjon befurakodni a sorba,mert nyakon vágom! Ha eddig végig tudta ülni,legyen már benne annyi,hogy megvárja,amíg leszállnak azok,akik álltak és előrébb vannak és nem nyomakszik.

• fodrász. Pontosabban amikor hajszárítóz. A hideg futkos a hátamon tőle. :smiley:
    Asszem egyelőre ennyi… :thinking:

Szipogással csábít :joy:

Fúj. :slight_smile:

Na nekem van egy új. :slight_smile:
Nem akarok politizálásba bele menni, kérlek ti se reagáljatok úgy.
Siófokon dolgozom és nagyon zavar, hogy vannak olyan fantasikus emberek, akik képesek végig járni az egész várost pár napon belül, amint kikerülnek új Jobbikos plakátok. 4 hónapja dolgozom ott, azóta háromszor láttam új plakátokat és minden alkalommal max 3 napon belül az összes (de tényleg azt összes) plakát le volt festve egész Siófokon. Ki az aki pénzt, időt szán, hogy egy bűncselekményt kövessen el, azért, mert nem szimpatizál azzal a párttal?

Ami nagyon zavar még az az, hogy lassan 2 lépést nem lehet tenni az utcán, hogy valameik vallás képviselője ne nyomna egy tájékoztatót a képedbe, hogy ha nem térsz meg MOST ÉS OTT RÖGTÖN akkor jajj milessz…

Felidegesít ahogy a melegek mindenki képébe dörgölik az ő MÁSSÁGUKAT és a média divatot csinál belőlle…ahelyett, hogy ugyanúgy magasról szarna rá mint a NORMÁLIS emberekre akik nem mások… Ilyen alapon én is ha felvonulnék még 10000 emberrel, hogy “Nem vagyunk buzik” akkor abból is médiahírt meg divatot kéne csinálni?

Ez az álszentség, hogy mindenki megsértődik mindenen és lassan bűn ha valakinek SAJÁT véleménye van és nem csak bólogat mint a birkák…

Itt a pont ---->. :slight_smile: Ezért vannak “enyhe” mizantróp rohamaim olykor…

Amúgy, még valakinek a semmihez se értő megmondóemberek/kritikusok és/vagy a hivatásos népbutítók? A kriptovaluta bányászok? A semmittevők? A feleslegesen finnyáskodók?

Engem a koldusok és az adománygyűjtők idegesítenek. Főleg az, aki a kezedbe nyomja a könyvjejlőt, te azt hiszed, hogy szórólapos és jó fej akarsz lenni, elfogadod tőle és aztán szól, hogy figyi má, perkálja, stb.
Eljutottam oda, hogy senkitől semmit, senkinek semmit, már meg se állok, meglátom az ismerős homlesst, már kerülöm el nagyívben, nehogy meg tudjon szólítani. Erre nevel az utca…
Meg a sok kutyás, aki VÁROSBA!, LAKÁSBA! kutyát vesz, aztán viheti le az utcára, ahol mindent összeszarik és hugyozik és hiába szedik össze a szart, a fost nem lehet, meg a hugyot se láttam senkitől, hogy lemosná a kutyája után!

Eszembejutott egy:
Amikor valaki nem képes köszönni. Akár haveri körben, akár ismerős. Ha már odajön/odamegyek az az első, hogy köszönök, és ezt el is várnám a másik féltől is.

Sajnos már az iskolában is ennek elérése érdekében tanítanak

@kriszlele Van nálunk a munkahelyen egy csoportvezető(hála istennek nem az enyém) aki úgy nyújtja a kezét hogy az ellenkező irányba néz aztán köszönni se hajlandó. A hideg kiráz az ilyen emberektől.

Látom sok a tapasztalat az ilyen kellemetlen dolgokból. Kitartás mindenkinek!