Milyen procit vegyek a videókártyámhoz?

A videókártyám egy GTX1060 6GB és milyen procit ajánlanátok hozzá? 77.000ft ár érték arányban!

Ryzen 5 2600.

1 Like

Információ. Információ. Információ.
Kihagytam valamit?
ja!
megvan
INFORMÁCIÓ!
Milyen gépbe kerülne. Mivel a pénz mem sok, feltételezem, hogy csak csere lenne.

(Értem én, hogy a millenium után születetteknek [Tisztelet a kivételnek] a sz.r oktatás mellé, a hozzáállás sem külömb. De könyörgöm. Egy szépen leírt és taglalt kérdést ennyire rohadtnehéz kiszenvedni? Amúgy tényleg a 2600.
De ha neked egy 6.gen intel lapod van, akkor belevered kalapáccsal?)

3 Likes

(az buzis.)

Egyébként szétadlak.
@P_D_1 kicsit felidegelődött, de alapvetően igaza van, árulj el többet is. Már megvan a kártya? Újan nehogy megvedd… Jelenleg milyen alaplappal és processzorral rendelkezel? Mid van egyáltalán, és mit veszel? :smiley:
Mert így látatlanban nem nagyon tudunk sokmindent segíteni.

1 Like

Procit kérdeztem, mert alaplapot meg ramokat veszek csak a procit nem tudom milyen legyen!

Azért írtam csak a videó kártyát mert ha cserélek akkor csak az marad majd a gépben mert ha veszek akkor proci, ram, alaplap. Ezért kérdeztem a procit mert onnan tovább majd tudom hogy mit kell vegyek! Amúgy meg ez van a gépemben Fx-6100, 16GB DDR3, GTX1060 6GB, 250GB SSD, 150GB HDD.

1 Like

Ebben az esetben:

Válaszd ki azt, ami megfelel az anyagi keretednek, és vond le belőle azt, ami már megvan/nem kell cserélni.
És lehet is vinni.

Ezen most nagyot nevettem. :slight_smile:

1 Like