Milyen sorozatokat ajánlanátok?

@DaniD látom nem csak én szeretem évente újranézni a kedvenc sorozataimat :smiley: csak néhány példának: GoT , Band of Brothers , The Walking Dead (csak az első 6 évad, többi szar részemről) :stuck_out_tongue:

@guenhwyvart hát ez a future man valami zseniális,15pet néztem belőle eddig,de teljesen elkapott a gépszíj :smile:

Spoiler

Mostt ott vagyok,amikor Josh waxolja a szalálmit Tigrisre,és egyszer csak megjelennek :joy: Aztán ráfröccsen Wolfra :joy: teljesen kész vagyok,ezen röhögök 5 perce :smile:

Így van. :smiley: Mondjuk én pár éve az Arrowt, Flasht és társait néztem meg újra, de azóta annyi évad van, hogy neki se állok inkább. GoT másodjára jön, a TWD meg valóban csak a 6. évadig jó. Mondjuk én a hetedikkel úgy ahogy, de elvoltam és a nyolcadik elején hagytam abba, de most nem ez a lényeg. :smiley:

Lehet, hogy már írta valaki, de én ajánlom a Westworldöt is. HBO, scifis beütés. A kövi évad április közepe-vége fele jön ki.

@DaniD
the arrow damien darhk-os évada az annyira zs kategóriás lett véleményem szerint hogy fájt minden egyes rész amikor néztem(mondom ezt mint nagy arrow rajongó)
A twd 7. evad végi utolsó 5 perc is hasonlít egy indiai akciófilmre.(nem tudom telorol hogy kell spoilert beszurni így nem irok inkább többet)
állítólag azt hallottam hogy a 8. evad az mar jobb csak sajnos még nem jutottam el odáig hogy elkezdjem nézni.

@DaniD a TWDnek én is megnéztem a hetedik évadát,de abból csak az első rész hozott egyedül hangulatba. :confused: A hetedik végén hagytam abba én is,teljesen kihalt belőlem bármilyen érdeklődés a twd iránt.
@ati423 Én is nézem ezeket,hogy Arrow,Flash,de ezekből tényleg bitang sok rész van ,lehetetlen újranézni :smiley: A legutóbbi crossover a három között (Arrow,Flash,Legends of T. ) viszont valami elképesztően pocsék lett. Ez az LMBTQ faszság ott is kezd hatalomra kerülni…Kár érte. Én ott megálltam,mondtam,oké,nekem itt most szünet.Az a szünet azóta is tart,de felfedeztem közbe a zseniálisnál zseniálisabb marvel feat. Netflix sorozatokat… Na azokban nem nagyon találok hibát,melegen ajánlom őket! The Punisher, Iron Fist,Luke Cage :slight_smile:

@bendeguse
utána nézek mindenképpen , köszi a tippet :slight_smile:

A Luke Cage az baszó volt és még vicces is azért :smiley:

Ma este 22:00kor The Terror magyar nyelvű premier az amc-n. Ajánlom ha épp van időd tv-zni.

Ajánlom mindenkinek a következő minisorozatot! Illetve leginkább annak, aki egy kicsit a Far Cry 5-ben látható sztorihoz hasonló sorozatot szeretne! Nyilván közel se ugyanaz, köze sincs a kettőnek egymáshoz, de ATF, FBI, “Szekták”, Montana helyett Texas, de elég jó sorozatélményt biztosít annak is akinek nincs túl sok ideje, ugyanis 6 részből áll!

The Punisher befejezve :slight_smile: Nekem nagyon tetszett,az akciójelenetek iszonyat állatok voltak,a sztori nálam simán megállta a helyét. Az utolsó részekben a mészárlás az nagyon durván meg lett csinálva,főleg,amikor elintézte Mr.Anvil- t. :open_mouth:
Lesz 2.évad?

Google 1. találat :wink:

@meteoric87 bocsi,hajnali 2kor nem volt már agyam :confused:

Miért éppen Alaszka?
Imádom zseniális sorozat. Bárhol bármikor és bármilyen helyzetben mosolyt csalt az arcomra.

Kösz az ajánlást! Bírom az ilyesmit! Jónak tűnik, rá is megyek!

Kis lightos, krimi-vígjáték sorozat, tudom ajánlani mindenkinek aki szereti mindkét műfajt. :slight_smile:

Jó sorozat volt, kár hogy 1 évad után elkaszálták :frowning:

Nem is tudtam hogy vége lett a Castle-nek. :frowning:

Tudom ajánlani. Rövid epizódokkal operál, és egyelőre csak egy évad, ami 8 részes. De nagyon sokat röhögtem rajta.

Ez az X-men univerzumban játszódik, de nagyon eltér a szokásostól. Úgy kb mindentől. Erre nem lehet felkészülni. Olyan mintha be LSD-ézve nézne az ember sorozatot. Imádom. :smiley: Most kezdődött a második évad.

Ez 2015-ös, aminek hamarosan jön a harmadik évada. A helyszín, egy alternatív univerzum ahol a nácik, és a japánok nyerték a világháborút, az USA-t pedig ketté osztották. De történnek benne fura dolgok.
Nekem ennyi elég is volt, hogy belekezdjek. Úgy ledaráltam a két évadot mint annak a rendje. Elég látványos is, és végig lekötött.

Akik ismerik ezt a két mesterművet; breaking bad és Trónok Harca ,azok röhögni fognak szerintem :smile:

Túl az első részen, azt kell hogy mondjam elég izgalmasnak ígérkezik ám :slight_smile:

Érdekes Netflixes sorozat, azoknak akik kedvelik a rapperekkel foglalkozó sorozatokat (szóismétlés). A G-Eazy vel forgatott rész tetszett a legjobban. 10/11 pontos