Milyen sorozatokat ajánlanátok?

Jó volt, csak kár, hogy cancel-ezték :frowning:

Itt van pár sorozat az újabbak közül amik egész jók.

Ajánlhatnám az új Star Trek Discovery-t is…de az NEM Star Trek…az egy bűn minden ellen amit Gene Roddenberry megálmodott és felépített.

@Xeno Fú,ezek a trailerek alapján tényleg jók :slight_smile: Köszi,hogy megmutattad őket! Az én figyelmemet a Siren , A Lethal Weapon és a Timeless keltette fel :slight_smile:

Az első részt láttam eddig a Lost in Space-ből, eddig nem túl biztató :confused:

Na,megszületett a döntés,hogy melyiket nézem Xeno ajánlásai közül,mégpedig a Timeless -t :slight_smile: Engem nagyon elkapott ,ma d.u. kezdtem el,és most tartok a 8.résznél :smile: Ajánlom mindenkinek,szerintem szórakoztató,izgalmas és érdekes sorozat!

Ahh pedig baromi jó lett. Teljesen újragondoltak egyes elemeket az eredeti sztorihoz képest a '60-évek beli sorozatból de a fő gondolat megmaradt.

A Netflix nagyon odatette magát vele szerintem. Az efektek jók a szereplők jók…csak időt kell hagyni neki, hogy beérjen.

A Star Trek Discovery-hez képest ami ugyebár ugyancsak egy régi ip TV-s rebootja, a Lost in Space fényévekkel jobb és közelebb áll az eredeti koncepcióhoz.

Ma kezdődött a Westworld S2 az első rész máris állat volt. Alig vártam, hogy visszatérhessek ehez a scifi/western világhoz. Csak ajánlom mindenkinek aki még nem kezdte el nézni, pótolja.

Nem a sztorival van bajom, hanem a megvalósítással. Ráadásul pont a The Expanse epizódja után sikerült megnéznem, így egyből kibökte a szemem már a legelső jelenet, amikor a kártyákat dobálják súlytalanságban. Aztán csak megszólal a fedélzeti számítógép, hogy fékezőmanőver kész. Na már most ha egész addig fékezett, akkor hogyan lehetett súlytalanság???
Vagy az egész első epizód alapját adó jég: hogyan tud valami ilyen gyorsan megfagyni??? Irtó gagyi az egész kivitelezés.
A látvány is eléggé szegényes. A Netflix sokat szokott költeni a sorozataira, na ezen nem látszik meg. Az egész rész egy jeges barlangban játszódik, de a rövid ideig látható környezetben sincs semmi rendkívüli.

Épp nemrég startolt az új évad:

Igen, várjuk is már a részeket!! :slight_smile:

Nem tudom, hogy írták már előttem, de amiket én nézek, azok ezek, és segítség képen kategóriákra bontva :slight_smile:

Maffiózós :sunglasses:

• Gomorrah
  • Aranyélet (hamarosan jön a 3. évad)

Vígjáték :smile: :

• Mi kis Falunk
  • Tóth János
  • Eszementek
  • Nevelésből elégséges

Remélem tudtam segíteni sorozat témában :slight_smile:

Tegnapelőtt kezdtem el, ma már a 3. évad felénél vagyok, nagyon állat! :smile:

Adom :smiley: Nagyon jó kis sorozat.
Ashy nyesi :joy:

Kár hogy utolsó évad :no_mouth:

The 100

Én nem rég kezdtem el nézni ezt a sorozatot és nagyon jó. Már 4. Évad végénél tartok és most kezdték el vetíteni a TV-ben az 5. Évadot.
A jövőben játszódik leginkább fiatalok vannak benne és ilyen posztapokaliptikus világban játszódik. Effektek terén nem olyan jo a sorozat mert pl. a robbanások nagyon bénák benne, de én a történet miatt nagyon szeretem.

Tényleg jó kis sorozat, bár van 1-2 gyengébb évada.

The Mentalist, Forever, Lethal Weapon, nem nézek ilyen magyar sorozatokat mert mind gagyi (szinte), de a Mi kis falunk nagyon jó :joy:

Sziasztok! Most fejeztem be a lost in space utolsó epizódját és azt kell mondjam hogy ellentétben azzal hogy az IMDb N például mennyire rossz kritikát kapott nekem nagyon bejött. Szerintem sem a színészi játékkal sem a történettel nem volt semmi gond, kellően izgalmas volt, jók voltak a karakterek stb. A látvány meg egyenesen lenyűgözött. Viszont arra lennék kíváncsi hogy nektek hogy tetszett. Ha van köztetek olyan aki már látta, vagy most nézi, írhatnak pár sor véleményt. Kíváncsi vagyok.
Köszi!:grinning:

Én most nézem, a véleményem pár sorral feljebb.

Körulbelul egy hónapja fejeztem be a GoT-ot (mármint megneztem az utolso elerheto reszig) és most nem tudom milyen sorozatot nézzek, az ízlésemet sorozatok iránt még nem tudom mivel a GoT volt az elso sorozat amit végig néztem de az nagyon nagyon tetszett. Tudnátok ajánlani valamit? Valamilyen jó kis sorozatot?

Szia!
Tegnap fejeztem be az évadot. Kicsit féltem tőle, főleg az imdb-s értékelés alapján. Én személy szerint az vártam, ahogy az 1998-as filmben volt, csak úgy révén sorozatról beszélünk kicsit elnyújtva a cselekmény. (kicsit elnyújtva, hogy a Földön mi zajlik, az első űrbéli tapasztalatokat, stb.) De kellemesen csalódtam benne. A látványra tényleg nem volt panaszom. Azon viszont meglepődtem hogy Toby Stephens ő Mr Robinson (Nekem nagy kedvencem volt a Black Sailsben). Előtte nem is néztem semmi trailert, hogy ne rontsam el magamnak a sorozatot. Összegezve szerintem jó kis sorozat, várom a folytatást. Remélem lesz ilyen jó, vagy ha nem még jobb. :slight_smile: