Milyen sorozatokat ajánlanátok?

Picit off:

Elkaszálja a Fox Lucifert, a 3. évad az utolsó… :sob: :sob:

Na nemár :roll_eyes::rage:
Most kezdett érdekes lenni igazán, mikor kiderült ki valójában a kapitány…
Erre meg…nemértem… Jó sorozatokat mindig elkell kaszálni…:slightly_frowning_face:

Ash vs. Evil Dead is ment a süllyesztőbe Lucifer is, ha a Gotham is odajut nemtudom mit csinálok… Pont amiket nézek, és szeretek

Expanse-t is lelövik, bár talán átveszi valamelyik stream szolgáltató:

Brooklyn Nine-Nine fanok örülhetnek :smiley:

Lucifer (mint fentebb is téma volt) és The Exorcist fanok már kevésbé :confused:
Előbbit lehet átveszi a WB és akkor megmenekül, de az utóbbinak sajna fixen lőttek :confused:

Ha valaki egy nyomasztó sorozatot meg akar nézni, akkor azonnal nézze meg a Patrick Melrose-t… Cumberbatch eszméletlenül játszik, mint mindig (nekem ő LEGALÁBB az évtized színésze) és ez az operatőri munka, amit láthatunk a sorozatban valami elképesztően gyönyörű… kár, hogy ez csak egy 5 részes mini-sorozat, pedig elnézném még évadokig. :smiley:

Tudom ajánlani a Szökés c. sorozatot. Nekem nagyon tetszett a sorozat. Elvétve vannak durvább részek, amik 18±ak. Jelenleg 5.évadnál tart a sorozat.

Hihetetlen sorozat :slight_smile:
Egy görbe tükör a társadalom felé…

A House méltó útódja.

Nem tudom mennyire vágjátok, de most megy a Dunán az Egynyári kaland harmadik évada és szerintem baromi jó, ahogy az első kettő is. Esetleg látta valaki?

Csak az első évad ér valamit, a többi elég trágya.

Bates Motel-hez hasonló sorozatokat tudnátok ajánlani? :slight_smile: Egyik barátomnak kellene, köszönöm!

Mostanában darálom a Modern Family-t és a Semmi közepént, utóbbit egyszerűen imádom. :smile: Ma kezdtem el a Westworld 2. évadát, háát… inkább nem mondok semmit. :thinking:

Amik nemrég mentek nálam:

Vígjátékból pedig

Sorozatok only! /No anime/

The Night Of vagy magyar nevén Aznap Éjjel.
Engem nagyon elkapott a hangulata és megmutatja milyen is a börtöni élet.

Netflixen nemrég jött ki a Sherlock 4. évada, valamint az Archer 9. évada. Le is daráltam mindkettőt. (meg a Last Chance U… de az amerikai foci doku… nem hiszem, hogy sokmindenkit megmozgatna)

update: Man in the High Castle október 5-én startol a harmadik évad.

Én egy napja kezdtem el nézni Netflixen a Sense8 c. sorozatot.
Megpróbálhatnék leírást adni,de szegényes lenne az igazi sztorihoz képest. Trailert érdemes megnézni.
Elképesztően izgalmas és érdekes,nagyon ajánlom mindenkinek. Sorozatbaráton biztos fent van, vagy filmezz.eu -n (ez utóbbi nem meghívásos)
Ui.: Melegek és leszbikusok is vannak a sorozatban. Én annyira élveztem a sztorit,hogy az ilyen jeleneteken átsiklottam.Vagy áttekertem. :smile: Aki viszont érzékeny ezekre,vigyázzon! :stuck_out_tongue:

Vikings 5-ik évad második fele november 28-tól
Sons of Anarchy spinoff: Mayans MC szept 4-től
Én ezeket várom, a Mayans-t jobban :smiley: a SOA nekem az egyik valaha volt kedvencem!!!

Elvonási tüneteim vannak. :frowning_face:
Befejezem a Zöld Íjász újranézését, aztán azonnal jön a GoT újra :smile:

Trónok Harca fanok ide gyűljetek!

Punishert már megnézted? Ha igen, akkor nézd meg ismét. Ha nem, akkor meg kezdd el. Ugyanez vonatkozik a Stranger Thingsre, a többi Netflix-Marvel sorozatra(DD, JJ, LC, IF, TD), illetve az Altered Carbonra, a The 100-ra és a Wayward Pinesra is. :smiley:

@DaniD Igen igen,megnéztem a Punishert,a Stranger Things-et , a Luke Cage első két évadát,az Iron Fisttel up-to-date vagyok, a the 100 at pedig abbahagytam véletlenül a 4. Évad elejénél, mert túl sok sorozatot néztem egyszerre,és el kellett hagynom egyet-kettőt :smiley: De tervben van a visszatérés a visszatérőkhöz :stuck_out_tongue_winking_eye:
Ami most teljesen elkapott az a Sense8 :slight_smile: Netflixes, és zseniális ( van olyan ami netflixes és nem zseniális? :thinking: ) Mindenképp adj neki egy esélyt ha lesz kedved és időd. Nem akarok leírást adni róla,de annyit mondok: annyira jó a sztori,hogy nem érdekel,hogy meleg jelenetek vannak benne,ugyanúgy darálom. :smile: