Milyen sorozatokat ajánlanátok?

Ha valaki szeretni azokat a sorozatokat amiknek nem teljesen érthető a vége, illetve szeret gondolkodni rajtuk akkor ajánlom a Siberia illetve a Persons Unknown című sorozatot.

Strike Back
Fúúú kb. 5 éve halogatom már ezt a sorozatot. De most van egy 2 hetes szabadságom így neki álltam darálni.
Egy igazi kommandós lövöldözős akció sorozat. A műfaj kedvelőinek ajánlom extrát nem kell várni tőle egy fain kis sorozat. Az első évadot le is daráltam belőle. A második évadból pedig megnéztem már 7 részt. Az első évad nekem bevallom jobban tetszett ez a John Porter nevű S.A.S. kommandós egy nagyon badass fickó volt. Richard Armitage kár hogy kiszállt a sorozatból a Hobbit miatt. :frowning: Két új karakter váltotta a Brit kommandóst. Stonebridge és az ex-Delta force-os Scott. Akik szerintem együtt sem tesznek ki egy John Portert de azért kellően menők és vagányak ami egy ilyen sorozathoz kell. Viszont a második évadnak nagyon állat a főcímzenéje!!! A fanok el is készítették a zenével a John Porteres verziót! Amúgy én már elküldeném a Daniel Craig-es James Bond-ot nyugdíjba Richard Armitage a tökéletes Bond lehetne én nem is értem mint gondolkodnak ennyit a fazon tökéletes a szerepre!

Peaky Blinders, örök kedvenc.

Na szóval, most néztem meg a Sharp Objects fináléját, és hát… itt volt minden.

Spoiler

Kezdjük ott, hogy már az elején, az étkezős jelenetnél gombóc volt a torkomban, az az atmoszféra, te Úr Isten… Ammának az az üres tekintete valami hátborozngatóan elképesztő. Nagy ugrás, annyira örültem, hogy letartóztatták Adora-t, hogy már kezdtem mosolyogni, de az a jelenet, amikor Amy Adams a fürdőszobában már konkrétan haldoklik, és megérkeznek a többiek, esküszöm majdnem elejtettem egy könnycseppet. Na… és a legvége… erről nem tudok írni semmit sem, mert még mindig le vagyok sokkolva…

Aki napokig depressziós hangulatban akar lenni, annak nagyon tudom ajánlani ezt a remekművet, véleményem szerint az HBO egyik, ha nem a legjobb mini-sorozata (a Patrick Melrose után.)

Pár éve egyik kedvenc sorozatom volt a Hősök. Valaki nézte?

Nagy kedvenc volt, lazán kenterbe veri a mai szuperhősös sorozatokat.
Sajnos a reboot nem sikerült jól kár érte.

Néhány ami nekem bejött a közelmúltban:

Kis adalék hogy a Riverdale és a Chilling adventures of Sabrina szomszédos városban játszódik, közös a producer, mindkettő Archie comics és Roberto Aguirre-Sacasa jegyzi őket, szóval egy crossover sem kizárható a jövőben, ha marad a pozitív megítélés. A comic book alapján lennie kell majd:

Hétvégén ledaráltam a Daredevil 3. évadát, hát versenyezhet az első évaddal, ha nem jobb (a második nekem annyira nem jött be). A Fisket alakító színész, meg az egész karakter valami zseniális. Ilyen “jó” főgonoszt az utóbbi évekbe sem filmben sem sorozatban nem építettek fel mint a Kingpint.

Kövezzetek meg de most engem a Vampire Diaries fogott meg :smiley: Lazulásnak teljesen jó eddig :slight_smile:

hétvégén fejeztem be a Man in The High Castle 3. évadát, aki nézte az előzőket, annak nagyon ajánlom.

Aki még nem látta, annak ajánlom a Maffiózók című sorozatot. Zseniális

Sziasztok. Elsősorban a fantasy, természetfeletti témájú sorozatok érdekelnek. Amiket eddig néztem:
Supernatural, Shadowhunters, Teen Wolf, The Vampire Diaries, The Originals, Legacies, Shannara Chronicles

Ezekhez hasonló lényes(vámpír, démon, szellem, vérfarkas,stb) sorozatokat keresek. Tudtok ajánlani néhányat? Köszi.