Milyen sorozatokat ajánlanátok?

Most regisztráltam a hbo go-ra, szerintetek melyik sorozatot kell feltétlenül megnézni? A trónok harcán kívül :sweat_smile::joy: Illetve van olyan saját készítésű filmjük az hbo-nak amit ajánlanátok?

Semmit nem kell feltétlenül megnézni, olvass utánuk IMDB-n, és azt nézd meg ami felkelti az érdeklődésed. Ugyanis ami nekem tetszik, lehet neked nem, mindenkinek más az ízlése.

Templomosok(szigorúan angolul. A szinkron valami botrány), Westworld. Elvontabbaknak a Szirén.

ha szereted a westernt, akkor Deadwood, rovid kis sorozat, de annal jobb. Es nem utolso sorban most fog hozza jonni egy lezaro film :slight_smile:

Csak a Jóban Rosszban :smiley:
Sírodig nézheted :joy:

Fargo,Silicon Valley, Young Pope, Sharp Objects, Misfits, The Sopranos,The Wire, The IT Crowd ezek amik így hirtelen eszembe jutottak szerintem mindegyik elég jó, de olvasd el miről szólnak aztán ami legjobban érdekel.

Viccelsz? :smiley: Egy hétvége alatt daráltam be volt lakótársaimmal. A főboss ( Syler ?) is hatalmas volt de Isaac volt a kedvencem ( ő volt aki letudta festeni a jövőt ? ) adtál is kedvet hogy végignézzem ujra :slight_smile: Hamár 2014-ben egy ezresért vettem meg az első évadot :slight_smile:

Nálam az Infamoust ( ok ez PS3/PS4 exluziv szuperhösős játék ) nem birta legyűrni

Csernobil pl

Ezt az új Csernobil sorozatot én is bátran ajánlom, nem lihegik túl szerintem, tényleg olyan jó , mint amilyennek mondják. Nagyon nyomasztó, meg kell emészteni, az egyszer biztos!

Én is csatlakoznék a többiekhez, csak ajánlani tudom én is a Csernobilt. Nagyon nagyon tetszik pedig én nem vagyok nagy sorozatnéző :smiley: Bár érdekelt is mindig milyen volt ez akkor és hogy kb hogyan történt ez az egész.

Biztos volt már, de az örök klasszikus: Breaking Bad (Totál Szívás)

Nem siettem el, de The 100 5. évad végére értem.
És megint úgy vagyok, mint a negyedik évaddal; nem tudok hova lenni ettől az évadzárástól!!
Ha azt mondom, hogy a csapot a könnycsatornáimon nehéz megnyitni, akkor nem túlzok, de a 5é. 13 .résznek végül sikerült. Megint egy teljesen váratlan, és szerintem zseniális zárás, és hasonló nyitás a sztori folytatása felé!

Engedjétek meg, hogy bemásoljam ide Mitsi nevű felhasználó kommentjét sorozatbarát ról :

Spoiler

Ez a sorozat ebben az évadban keményen az arcunkba tolta, hogy nincsenek konkrét jófiúk, mert nézőpont kérdése. Csak kapkodtam a fejemet jobbra balra, úgy pörögtek az események az utolsó részekben, kicsit zavaró is volt. de a nagy felfutás végén kaptunk egy stop gombot, és az utolsó percekben egy megható évadzárót kaptunk. Egy olyat, amire pont szükségünk van

Lehetőséget kaptak egy teljesen új kezdésre, tisztalappal indulhat mindenki, létrehozhatnak egy új rendszert.
Kellett ez az új élet. Ha nem jött volna a bomba, akkor midnen maradt volna úgy ahogy volt, harc a földekért, kinek mennyi jut stb, most rá vannak kényszerítve, hogy újra átgondoljanak mindent. Sok a kérdés: egy nagy csoportként fognak dolgozni? több csoportra bomlanak? Mindenki egyenrangú lesz, vagy kialakul a hierarchia, ha kialakul az milyen lesz? tudás? pénz? eszközök? Milyen büntetési rendszer lesz? fizetési eszköz? mindenki tisztalappal kezd? hisz már nincs olyan h jó fiú vagy rossz fiú, mindenki kezéhez vér tapad :slight_smile:
várom az új évadot, kíváncsi vagyok mi sül ki ebből, remélem egy jó kis cigánypecsenye :smiley: