Milyen sorozatokat ajánlanátok?

Én az Orphan Black című sorozatot tudnám ajánlani. :smile: Műfaját tekintve sci-fi és dióhéjban annyit róla, hogy pár csajszi felfedezi, hogy totálisan hasonlítanak külsőre, és nyomozni kezdenek, mi ennek az oka, ami egy illegális klón programhoz fog vezetni. Összesen 5 évados, az utolsót most fut az USA-ban. :sweat_smile:
Aztán ott van még a 2 Broke Girls, látom azt még senki sem említette :smiley: Könnyed comedy :smiley: Ez a példány 6 évadot élt meg. :smiley:

Shameless (személyes kedvenc) Animációs sorozatok: Firka Villa, Furcsa Amcsik, Rick and Morty, Mr Pickles, Metalocalypse :slight_smile:

ohhh, bocsi, nem olvastam végig mindent :smiley:

GoTs, White Collar (magyarul:nagy svindli), Grimm, Illetve a Flash

Egy kis retro:

• 24
    És ha nem zavar a felirat:
  • VGHS - Video Game High School

Köszi srácok :smiley:

@jzsuzsi Nemgond :smiley:

Szia!

-Westworld
-Stargate Universe (ha nem láttad őket akkor az SG1 és az Atlantis is)
-Firefly

Grimm
A hátrahagyottak(The leftovers)
?

@general_hatestorm Westworld listás, többiért köszi :wink:

@fogaddelte Grimm, The Leftovers is, köszi :wink:

Én a Hannibal és a Lucifer sorozatot ajánlom, esetleg még a Vikingek, Trónok Harca, Ray Donovan.

The 100 - sem rossz sorozat

@andaron12 Lucifer, Hannibal Vikingek listásak, Lucifer az jónak is tűnt elsőre. Ray Donovan-t nemismerem
Köszii :wink:

@siredrive The 100 ismerős a címe, listázom, Köszii :wink:

Fargo (pszicho):smiling_imp::grin:

Maffiózók
Legjobb sorozat amit valaha láttam.Persze az összes Csillagkapu után :blush:

Török kezdőknek, sztem nem sokan ismerik innen, én nagyon szeretem, már többször végigpörgettem, (ha 8x nem néztem meg akkor egyszer sem) 3 évados a sorozat, 25 percesek a részek
Az élet csajos oldala, ennél nagyobb baromságot még életemben nem láttam, 5-6 évados, 20-25 perces részek vannak
A mi kis falunk, erről inkább nem beszélek, idén jött ki az 1. évada, olyan 40-50 perces részei vannak
Remélem tudtam segíteni! :slight_smile:

@adigubik Ezt eddig nemismertem, Köszii :wink:

@krisesz Listás már :smiley: Köszii :wink:

@nikcsu02 25 perces sorozatok, van mikor jobban lecsúsznak, egy nehéz nap után :smiley: Török kezdőknek nemismertem eddig. :slight_smile: Az élet csajos oldaláról hallottam már, de sose néztem bele :smiley:A mi kis falunk, nagyon tetszett, 1 nap alatt kipörgettük az első évadot :smiley: Nagy kedvenc a magyar sorozatok között, meglepett :smiley: Humoros, szuper, tetszett :smiley: Izgatottan várom a második évadot is :DD Köszii :wink:

Te vagy az én emberem !
#WinterIsHere

Válótársakat nézte valaki? Jó kis magyar (holland) humorszéria.
Scherer, Stohl és Lengyel nagyon jók, és hát Gubás Gabi… Hmmmm :heart_eyes:
Ja és Balsai Móni is nagy játékos. :slight_smile:

@UndeadKrissz A mi kis falunkat mi is nagyon szeretjük, mi is várjuk a 2. évadot, a Török kezdőknek már egy kicsit régebbi sorozat, én jókat szoktam rajtuk röhögni, az alap sztori az annyi hogy egy német és egy török család összeköltözik, innen már jön a többi, majd mond meg hogy hogy tetszett ha elkezded :smiley:

@nikcsu02 Holnap 20:00-tól az RTL Klubon ismétlik amúgy :smiley:

Elfogom kezdeni egyszer biztosan :smiley: Gyarapodik a lista, meg már a meglévő is bődületes :smiley: Sok minden van folyamatban most, de lesz idő rá az tuti :smiley:

Kell csinálnom mostmár helyet a gépen, a sorozatoknak xd (utálom online nézni sorozatot/filmeket is)