Milyen sorozatokat ajánlanátok?

Örülök, hogy tetszik!

Nincs mit, örülök, hogy tetszik. :slight_smile: Hála az égnek végig tudja tartani a szintet, egyszer sem éreztem, hogy kezdene ellaposodni. Ok, még csak 2 évad ment le, de akkor is. :slight_smile:

Válaszcsapás

A Benedict Cumberbatch-féle Sherlock sorozatot nagyon ajánlom! :slight_smile:

http://www.imdb.com/title/tt1475582/

Tegnap elkezdtem a “the 100” cimu sorozatot. Az alap tortenet az tetszetos, de ezek a tini horror szineszek annyira rosszak benne, hogy nem tudom komolyan venni. Adok neki meg ket reszt, ha tovabbra is idegesitenek majd a benne a szineszek akkor kasza.

Ez csak egy film báttya. És azért mégsem BK-s szintű a játék. Nem vágom mi nem tetszik.

Persze nem BK szint, de nem sokkal szarabb annal. :smiley:
Amikor peldaul eloszor leptek a fold felszinere, azok az arckifejezesek, sirtunk a rohogestol, hogy kik ezek a szineszek. Gagyi, ez a legjobb szo ra. B kategoria. Legalabb a csajok finomak, mondjuk filmbe maximum akkor alkalmaznam oket ha sikitani kell. Ettol fuggetlenul meg a sztori lehet el fogja vinni a hatan ezt a sorozatot.

Amugy nem voltam benne biztos öcskösöm, hogy ezt a hozzaszolast nekem szantad.

Velem is pont pár napja nézette meg húgom az első részt, de nekem se nagyon jött be :frowning: Pedig azt mondja, csak az első évad eleje a kicsit lassú, a másodikra baromira felpörög.

Hát erre mondom, hogy nem kell mindenkinek ugyanazokat a sorozatokat néznie. Pl. a trónok harca szerintem tök gagyi :fearful:

Nah, ma két sorozat kivégezve újabb évad premierig :smiley:

Az egyik a The Exorcist ami egész frankó volt, az évad vége fele kezdett beindulni. A másik pedig a Lucifer ami meg aztán végképp, legjobbak egyike :smiley:

Mostmár várhatok megint még jönnek az új évadok végre :confounded:

A Sons az isten jó sorozat, már kétszer végpörgettem de még fogom szerintem! :slight_smile:

Most kezdtem, picit véres sorozat, de kurv@jóó :smiley: :smiley:

Én egy kevésbé ismert sorozatot ajánlanék mindenkinek a figyelmébe. Főleg azoknak ajánlom akik szeretik a sport drámákat vagy csak a drámákat. A sorozat címe Kingdom. Ez a sorozat egy MMA dojo-nak a mindennapjaiba enged betekintést egy ketrecharcos apa és fiai valamint a tanítványai életén keresztül. Egy igazán kiváló sorozat ami jó lenne ha több figyelmet kapna. Eddig 3 évad készült belőle. Én bevallom nem vagyok nagy rajongója az MMA-nak de elkezdtem nézni a sorozatot és egyszerűen nem tudtam abba hagyni mert remek karakterek és színészi alakítások vannak benne.

https://www.youtube.com/watch?v=U8ZQ04h1gho

Végre valaki aki ismeri a Török kezdőkneket pacsi mondjuk abból tényleg csak a sorozat a jó :slight_smile:

Végre, már azt hittem csak én nézem, én a filmet is meg a sorozatot is imádom, a sorozatot már kb 8x láttam végig (:joy: :joy:) a filmet meg már nem tudom hányszor láttam, de azt is elég sokszor, neked ki a kedvenced? :smiley:

Hát nekem egyértelműen Cem /Elyas M’Barek/ meg még sok esetben Doris karaktere is számomra felülmúlhatatlan föleg a humor részei :joy: és neked?

Cemet én is nagyon bírom, Dorist is szeretem, de nálam Lena mindent visz, “Metin, te lepcses szájú török!!” :joy: :joy:

Legjobb rész és most végre megint végig fogom tudni nézni az egész sorozatot :heart: :slight_smile: hogy a legjobb jeleneteket újra felidézhessem :joy:

A Török kezdöknek sorozatot én is nézegettem h esetleg elkezdhetném de aztán nem tettem mert a film annyira nem ütött (legalábbis nálam). De akkor nyilván megéri.

A The making of the MOB-ot nézte vki? Én imádom az ilyen félig sorozat féli doku jellegű (esetenként) narrátoros sorozatokat.