Milyen sorozatokat ajánlanátok?

Dark matter szerintem egész jó volt, kár hogy kinyírták :frowning:

Expanse egyre jobb, érdemes nézni.

Nekem tetszett még a Defiance is, sajna azt is lelőtték pár évad után.

Ha még nem volt meg, Battlestar Galactica. Lehet kezdeni akár az előzményével (Caprica) csak sajnos azt nem fejezték be :frowning: viszont ad egy kis hátteret.

This post was flagged by the community and is temporarily hidden.

Hát, az a gond, hogy a Stranger Thingset már megnézted, mert azt ajánlottam volna. :smiley:
Sci-fiben én a The 100-ot ajánlom, illetve egy eddig 1 évados(folytatásról nem lehet tudni semmit) sorozatot, az Extinct-et ajánlom.
Azon kívül nem pont színesebb, humoros, de amiket én tudok ajánlani, mert jók:
Gotham, Game of Thrones, Arrow(3-4. évad nem a legjobb, de az 5.-től ismét jó :D), illetve a DC-s univerzumból még a Flasht tudom ajánlani, aminek viszont az utóbbi két évada eléggé lejjebb vagy szintén, viszont van ott is 1-2 jó pillanat. Ezeken kívül ajánlok még kb minden Netflixes sorozatot is. Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist, Defenders, valamint a még frissen kijött Punisher.

This post was flagged by the community and is temporarily hidden.

Stranger Thingsből, csak a tavaly elinduló sorozat van csak? Vagy voltak esetleg filmek is a sztorihoz?:slight_smile:

Köszönöm szépen!

Ha jól tudom, akkor csak a sorozat mindkét évada alkotja eddig a történetet, semmilyen képregény vagy más film. De nyugodtan javítsatok ki, ha tévedek. :smiley:

Rendben, köszi :smiley:

Tsatlakozom az előttem szóló pár emberhez:
The 100 / Visszatérők
Igen,lehet panaszkodni a színészekre,max. az első 3 részig. Után már egyáltalán nem tűnik fel nekem színészi hiba,és a sztori meg olyan jó,hogy az első évadot 3 nap alatt kivégeztem. A 2. Évadra nem hogy lankadna a sorozat,hanem mégjobban felpörög. (4 évad van asszem eddig)
Ez persze szubjektív vélemény,de én csak ajánlani tudom.
Itt van még pár amiknek javasolnék adni egy esélyt:

• Arrow / Zöld íjász
  • Flash
  • How i met your mother/ Így jártam anyátokkal
  • Orange is the new black
  • American Gods (elég beteg,engem elszórakoztatott)

Ennyi jutott hirtelen eszembe,lehe,hogy később még jelentkezek :):grinning:

Ma jött ki az S01 az altered carbon c. sorozatból.
https://www.netflix.com/hu/title/80097140
Csekk it out.

Ma fejeztem be. Nekem borzasztóan tetszett. Tudom ajánlani mindenkinek!

Hát srácok, tegnap elkezdtem, ma pedig be is fejeztem az első évadot, hihetetlen volt :o :heart_eyes:Egyszerűen imádtam, hatalmas fordulatok, és kortalan egy sorozat, mai szemmel is nézhető volt teljesen! Whaaa, hihetetlen! Olyan emberekről derült ki hogy ők is bűnösek hogy csak pislog az ember!
10/10

Ajánlani tudom csak mindenkinek! :slight_smile:

Kb egy hete fejeztem be:

Norvég sorozat fiatalokról. Végig követjünk őket a középiskolában, a mindennapi és kevésbé mindennapi problémákkal együtt.
Nekem nagyon tetszett. Sajnos csak norvégul, magyar felirattal nézhető, de egy pár rész után fel se tűnik, sőt, az ember legszívesebben megtanulna norvégul, mire végez vele.
4 évad, elvileg 20 perces részek, de van mindenféle rész. Van, ami csak 15 perc, van, ami egy óra. Szerintem érdemes adni neki egy esélyt. Engem teljesen elkapott. Nem is találok megfelelő sorozatot, amióta ezzel végeztem, mert semmi sem akar lekötni.

Nekem most ez a friss kedvenc. Hamarosan belekezdek az Altered Carbonba is, meglátjuk milyen.

A hétvégén pedig ezt daráltam le, jó kis sorozat, akinek tetszik a Vikings, szerintem ezt is élvezni fogja:

tegnapi darám:

The End of the F***ing world
8db 20 perces részből áll csak, de megéri megnézni.

Meg ám! Imádtam, két nap alatt bedaráltam. :heart:

Ma nekikezdtem, eddig elég jó :smiley:

Nekem nagyon adta nálam benne van a top 3 sorozatban.

Azt hiszem Jánosunk mondta valamelyik HH-ben hogy a zene nem adta helyenként. Ezzel egyet kell értsek félig-meddig. Na nem botrány, de azért nem egy Vangelis.

Hát nem tudom, engem a Blade runnerben Vangelis inkább az őrületbe kergetett mint tetszett, szóval nincs vele bajom.