Milyen sorozatokat ajánlanátok?

Hogyha már Netflix és Marvel, akkor én a The Punisher sorozatot is ajánlom. Novemberben jött ki, de most pótolom be a megnézését. Baromi jó sorozat. :smiley:

A 2. évad 4. részét máig nem tudom hova tenni, hogy pontosan akkor mi is történt ott :smiley:

iZombie-t ajánlom azoknak,akik szeretnének szórakozni és kikapcsolni :slight_smile: úgy álltam neki,hogy te jó ég ez biztos fájni fog,aztán mire észrevettem ,a 3.résznél jártam :smiley: Nem egy remény rabjai, (tudom,az egy film :roll_eyes: ) ,de nem is azt kell várni tőle hogy egy rész úgy elgondolkodtasson,hogy nem tudsz elaludni.Akit érdekel,nézze 0 elvárással,és szerintem jót fog szórakozni :slight_smile:
Ne vegyétek készpénznek amit mondtam,ez itt egy teljesen szubjektív vélemény,az örök “ízlések és pofonok” szabály itt is él :slight_smile:

@DaniD a punishernek fogok nekiállni 5 percen belül, let’s see :metal:

Készülj, hogy valószínűleg le is darálod az egészet, mert bírod majd abbahagyni! :smiley:

Helyes-helyes… Én a Jessica Jones 2. évadát fogom hamarosan kezdeni.

Egyébként @nicknev -nek igazat adok. Én tegnap kezdtem el nézni a Punishert és ma délután kb 1-2 körül végeztem vele. Abszolút megérte, baromi jó sorozat. A Netflixben eddig még sosem csalódtam, szóval ami ott van, az 90% eséllyel jó. Olyan, mint az HBO, annak a sorozatai is egész jók. Mondjuk eddig csak a Westworldöt és a GoT-ot láttam közülük. :smiley:

Egyébként egy apró kérdésem lenne. Hallottam az Altered Carbon-ról és azt mondják, hogy egész jó. Aki látta már, az mit tud róla mondani? A lehető legkevesebb spoilerrel el kéne mondani, hogy kb miről szól. :smiley: A jövőben valaki felébred vagy ilyesmi? Ha ide nem akarjátok, akkor privátban is elfogadom. Csak légyszi ne legyen benne spoiler, köszi. :smiley:

@DaniD @bendeguse

HBO sorozatokból amúgy ami kihagyhatatlan szerintem az:

Az egyik legjobb sorozat a föld kerekén:

Na meg a többi:

Tök jó lett volna ez a topik, csak már eljutottunk oda, hogy konkrétan bemásoltátok ide a teljes imdb adatbázist :smiley:

• Melissa és Joey
  • Dokik

Ez a négyes kötelező :slight_smile:

@randall131

A topik neve: “Milyen sorozatokat ajánlanátok?”

Nem gondoltam, hogy limitálva lennének az ajánlható sorozatok…

Abban azért remélem egyetértünk, hogy istentelen sok kiváló sorozat van, és még több százat, ezret be lehetne rakni ide!

Azt sem gondolnám, hogy Szulejmán, meg Jóban rosszban színvonalú sorozatokat dobtam volna be.

Ellenben, ha mégis úgygondolod, hogy ezzel csak esett a topic színvonala, ígérem eltávolítom az összes linkem! :slight_smile:

Nem konkrétan neked címeztem, hanem úgy összességében. Azt se mondtam, hogy ezek rossz sorozatok lennének, csak már annyi fel lett sorolva, hogy ember legyen a talpán aki tud magának választani.

Ja, hát ebben is van valami. Viszont még mindig könnyebb dolga van annak aki innen akar választani mint az internet világában elveszve a sok ezer sorozat között! Elég sok be lett ide szórva, de szar sorozat vagy olyan ami csak meh, szerintem nem nagyon van!

Szóval aki sorozatott keres, csak el kell döntse kb milyen műfaj legyen és rábökni bármelyikre az itt találhatóak közül, mert nagy valószínűséggel nem nyúl mellé! Így meg végülis maximálisan betölti szvsz a topic a szerepét!

Peace.

Az Altered Carbon kva jó, de a sztoriról inkább semmit nem mondanék :smiley:

Érdemes megnézni.

@DaniD @nicknev
Hát igen,asszem elkapott a gépszíj :smiley: Hajnali kettő,most már inkább alvás mint a Punisher :smile: ez tényleg valami nagyon baszó cucc,eddig az összes marvel-netflix sorozatot atomjónak találom,kivéve a Daredevilt,az valahogy nem jön be annyira. Na jóéjt! :stuck_out_tongue:

Aki vevő egy nagyon vicces időutazós 18±os sorozatra, bátran ajánlom. Az éhezők viadalában Peeta szerepét játszó színész a főszereplő.
A története egyszerű: a srác egy looser, aki egész nap játszik egy játékkal, a szüleivel lakik és egy kutató laboratóriumban takarító. Miután sikerül végig vinnie a játékot, a játékól a két karakter, akik segítettek neki, megjelenik nála a jövőből és kiderül, hogy ez a játék egy teszt volt, hogy kiderüljön ki lesz az az ember, aki megmentheti a jövőt.
A sorozat inkább a jelenben és a múltban játszódik, szóval nem ilyen űr sci-fi, de tényleg nagyon vicces, a legalpáribb módon. 13 részes az évad, egy rész fél órás. Ha már az első részt megnézitek kiderül, mennyire jön be nektek a film stílusa.

Na, JJ és Altered Carbon kb pár napja mind kivégezve. Baromi jó sorozatok voltak, látszik, hogy Netflix. :smiley: Következőnek irány ismét Westeros és a 7 évad. Már előre látom, hogy ismét kész leszek Joffreyéktól…

@guenhwyvart Köszi a tippet, bele fogok majd nézni. Egész jónak tűnik. :smiley:

Majd kérlek írd meg, hogy tetszik. Akkor is, ha nem jön be. :slight_smile:

nem tudom említette-e már itt valaki, de a Boardwalk Empire (Gengszterkorzó) HBO-s sorozat nagyon jó, de én még a Spartacus 4 évadját is imádtam (jóféle baszós-kardozós, hogy finoman fejezzem ki magam :smiley: )

az meg mondjuk az én agybajom, hogy 2-3 évente újranézem a Doctor House és a Vészhelyzet összes részét, az is egy opció lehet… :smiley:

Ha tetszett a Spartacus ajánlom a Be here now című dokumentumfilmet, a Spartacust először alakító színészről szól, igen jó!

Silicon Valley évadpremier, nem elfelejteni!