Minden ami Star Wars!

Jöhet ide minden olyan gondolat amelyek tovább öregbítik eme csodás univerzium hirnevét! :wink:

5 Likes

Büszkeségem :grinning:

2 Likes

Huszonakárhány év kihagyás után úgy döntöttem össze fogok rakni pár készlet LEGO-t. Ezzel kezdtem :slight_smile:

13 Likes

Hali!
Tudtok arról, hogy jönne új SW game, amire érdemes várni?

Tudtok jó SW könyvet ajánlani?

A Respawn Entertaiment biztosan dolgozik egy third person nézetű SW játékon a 2016. május 4-én megjelent bejelentés alapján.

A szerkezeti tervezés csak így az igazi.
Mindig tudni kell, hogy milyen ERŐk hatnak.

7 Likes

Nekünk van a családban egy Star Wars könyv, ami a második kiadás (1980) :slight_smile:

9 Likes

Ez jól hangzik. Már régóta várok egy Jedi Academy stílusú játékra :slight_smile:

2 Likes

Azért valamikor 2017 őszén elképzelhető egy újabb Star Wars Battlefront megjelenés is a Motive Studios és a Criterion Games együttműködése révén… :slight_smile:

2 Likes

Most év végén jelenik meg a Star Wars: Battlefront 2 és elméletileg 2018-ban a Visceral Gamesnek is jön egy Star Wars játéka, tudtommal, de bővebb infókért érdemes majd nyomon követned az idei E3-at, ami idén is megrendezésre kerül június 13 és 15 között.

2 Likes

Amit már 2x is elolvastam : HALÁLOSZTAG

2 Likes

Köszi, utánanézek :slight_smile:

No akkor lássatok csudát. Eme gyönyörüség tegnap elött érkezett a munkahelyemre egyenesen Japánból!
Hölgyek ês Urak!
Fogadjátok szeretettel az ANA (All Nippon Arlines) R2D2-es gépét…

13 Likes

A kedvencem Claudia Gray: Elveszett csillagok eg nagyon jo volt(szerintem) a Battlefront Alkony század, Tűzharc, Kenobi, Utóhatás(ez volt az elso amit olavastam)
Most a Pengeélen-t olvasom és mindjárt jön a Vérvonal :slight_smile:

Köszi, azt hiszem ennyi egyenlőre elég is lesz XD

Nekem is van! Szebbé teszi a szobán! :grinning:

1 Like

Sziasztok!
A Star Wars filmek már nem lesznek a régiek mert ugyanis egy fontos szereplő eltávozott tavaj
Lejja hercegnő
Kis korom óta nézek SW-t kb ilyen 7 évesen láttam az első részt.
R.I.P Leja

Az, hogy a SW filmek nem lesznek a régiek ezután majd a 9. résznél dől el, hiszen abban már egyáltalán nem lesz benne. Már az Ébredő erőben is csak mellékszerepe volt a Zsivány egyesben meg csak a végén volt egy hangyaf@sznyi CGI cameo és szerintem így is hozták a Star Wars hangulatot.
Amúgy könyörgöm többet sehol ne írd le azt, hogy Lejja meg Leja mert az még mindig Leia! :slight_smile:

2 Likes

6 Likes