TheVR Fórum

Minecraft Config Hiba (InventoryCreativeEvent null)

Sziasztok! A hozzáértők megtudnák ezt vizsgálni?

Kérlek segítsetek!

Igen

2 Likes

Mi a konkrét gond? Egyik vessző helyén görög i van? Vagy mi?

Az errorok sokasága, hogy kifagyasztja a szervert, ha valamit csinál egy ember az inventoryjában. Képzelj egy 10 embert kotorászni az inventryban… A plugin kódjával lehet a gond?

Ott írja, hogy mi a baj vele.

Pontosan.

Én 1. nem értek plugin programozásához. 2. nem tudok hozzáférni, mert nem én csináltam. Mit tegyek?

Ha tudsz utolsó működő verziórol akkor azt ragd fel. Írj a plugin készitőjének és küld el neki ezt a képet.
Vagy csak szimplán töröld le.

2 Likes

Webshop csak ezzel apluginnal üzemel, a fejleztők 2 éve eltűntek, semmit nem hallani a cégről, a és csak a legutolsó verzió van itt

Akkor jön a vállvonagatás és az egymásranézés.

Hát akkor vagy szerencséd van és megvan a forráskód git-en. Aztán lehet tanulni programozást.
Vagy keresel másik plugint.

Minecrafthoz minek webshop? o.O

Rangokat itt tudnak vásárolni.

És az azért jó mert? (Nekem odáig van meg a minecraft, hogy házat kell építeni meg valami sárkányt agyonverni)
Vagy már itt is van ilyen RP izé mint a second life-ba?

2 Likes

Ezt azért elég nehezen tudom elhinni.

2 Likes

:laughing:
Vannak benne pók-bizbaszok, meg zombi-izék is :joy:

Hát pedig elhiheted. Sose éreztem késztetést, hogy játszak vele. A wow jobban lekötött.

Nem is a játékmenet ismeretén, hanem a mikrotranzakción van a hangsúly.

Csak nem értem, hogy az mc-ben mire lehet mikrotranzakciót csinálni.
Mert ez a rang se tiszta. Most azért fizet valaki, hogy Józsi lovagnak hívják? (Előre is bocsánat minden józsi nevű mc játékostól)

1 Like

Gyakorlatilag igen. Mestermc-t tudok hozni példábak, gyakorlatilag semmi értelme. Tudsz desznyóvá meg denevérré változni. +a játékban lévő néhány command elérhető lesz online szerveren. Nyilván egy rakat pénzért. http://mestermc.hu/page/rangok

2 Likes

Mindenható mód 4 rongyért? XDXDXDXDXDXDXDXDXD
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Kiégtem XD

Ugyanazt tudja, mint a kreatív mód, csak nem ingyen XD
Én meg töröm magam, miből legyen extra della, más meg erre alapoz XD
Túl sokat nézek ki az emberekből és ezért nincsenek ilyen ötleteim :sweat_smile:

2 Likes

Van egy ilyen örök igazság, hogy a hülyéken lehet meggazdagodni. :smiley:

1 Like