Minecraft FTB - Segitsegre lenne szuksegem

FTB Infinity Evolved 1.7.10 // Text pack Faithfull

Sziasztok, igen egy szar es blalba… en nagyon szeretem 22 evesen is ezt a jatekmodot a komplexitasa miatt, es a vegtelen lehetosegei miatt illetve, a millio eltoltott ora meg evekkel ezelott, amikor csoportban a szerveren mindenki feladatat vegezve jutott elorebb a jatekban, ez egy hatalmas nosztalgia faktor reszemrol…

A tenyleges kerdes elhangzik a videoban, mi a kovetkezo lepes, ami nem egy drasztikus elorehaladas arrol a szintrol, ahol epp a jatekban jarok?

De megakadtam, a video 3 perc, ha esetleg megneznetek anelkul, hogy kivereztettek, nem vagyok videos tehat fingom se volt mi a minosegi beallitas xd…

Bocsánat a kérdésedre nem tudok válaszolni viszont nekem is lenne egy kérdésem.
Megoldható ebben a modban, hogy egy pályán legyek 2-3 haverommal? Próbáltuk már Hamachival de nem nagyon sikerült.

Hali. Egy segito valasznak kobban orultem volna, de epp ezert legalbb en segitek… megoldhato, nekem sikerult a hama val osszehozni, teljesen korrekt angol srac videoja alapjan egy 20p utan sikerult.

Ha még meg van ez a videó akkor eltudnád nekem esetleg küldeni?

szval kajak vartal volna akar tobb orat a valaszomra, mintsem beirtad volna youtubera amit alapbol en i s beirtam

FTB infinity evlolvad on hamatchi

ez azert alustasag kemenyen xd

Szokd meg, a fórumon feltett kérdések 80%-a ilyen.

Azért kérdeztem meg mert én is utána néztem de egy videót se találtam ami segített volna.
De hát tök mindegy nem azért vagyunk itt, hogy segítsünk egymásnak… na mindegy.

Hamachit felejtsd el, nyiss portot a routeren.
Gyors belepörgettem, azt hiszem ez jó lesz neked

Lezárva ekkor: #9