Minőségi youtube csatornák gyűjtőhelye

Főleg kamu vírusvideók “leleplezése” a profilja, de messze a legprofibb technikai trükkök nála vannak a YouTube-on. Sokszor csak kapkodom a fejem, hogy ezt vajon hogyan tudta megcsinálni.

Magyarok közül pedig 6lépés, főleg a 20-30 közötti korosztály problémáiról, illetve más érdekes témákról szóló csatorna, ami azért egyedi maga nemében, mert nem csak egyszemélyes véleményt hallunk, hanem a srácok kimennek esténként a pesti éjszakába fiatalokat interjúztatni. Technikailag is elsőosztályú.

Sziasztok! Én a RealLifeLore nevű csatornát tudom ajánlani. Kis érdekességeket fitogtat, mi lenne ha típusú tényeket jár körül. Nekem nagyon bejön remélem másnak is meg fog tetszeni.

Kapásból tech témában, itt a Tech2. Minőségi, hitelesen előadott műfaj, legalábbis az én ízlésem szerint. Nincsenek a TheVr Tech szintjén, de látszik, hogy rájuk is volt Pistiéknek hatása.

AnonimInc. újabb tech gyöngyszem, a pont a csatorna nevének része, nem elhanyagolt nagybetűs mondatkezdés.

Itt egy ismeretlenségből feltörekvő, igazi zseni. Az ő munkásságát nem kell egy Ninjonnak se bemutatnom, és furcsa hogy eddig senki nem tette be ide, a minőségiek gyűjtőhelyére.

AppleFan vagy? Akkor ezt a csatornát tuti ismered, ő bizony Joe, az Apple Pie-ból.

Az animefanok kicsiny magyar pihenőhelye, a sok trash között. Az úriember nem más, mint Attis Sensei, aki az Animegyetem csatornáját vezeti.

A szuperhős filmek, valamint témák alphája és omegája. Aki jobban ismeri az Omega Hatást, mint a magyarok többsége. Akinek a sötét oldal DarkSeid néven is futhat. Ő Alteron.

Unod, hogy Gordon Ramsey, Jamie Oliver és Martha Stewart olyan alapanyagokból főz, amiket csak ünnepekkor látsz, és akkor is csak a TV-ben? Akkor itt van neked a magyar oldala a dolgoknak, Kinson Konyhája.

Közös Vlog Janiékkal? Neki gyerekjáték, és még Kinson is vendégül látta, egy magyar sushi étteremben. A hölgy mindennel foglalkozik, ami csak létezik. És a csodás neve pedig, Matsukei.

Itt vannak a srácok, akik Alteron babérjaira törnek. A Fabulous Industries.

Ennyi csatornát tudtam, a feladott kritériumok alapján összeszedni, bár kicsit itt-ott kibővítettem a kritériumokat. Igyekeztem érdekesen bemutatni pár szóban a csatornákat, remélem kedvetek lelitek bennük.

Szervusztok!

Régóta gondolkodok, hogy berakjam-e ide a csatornámat, mivel azért jó sok kritériumnak nem felel meg :smiley:
Azonban mivel elég jó minőséget képvisel, valamint talán egy olyan témakört is, ami annyira nem túl elterjedt a magyar youtube csatornák között, ezért szerintem ide fog férni :smiley:
(ha meg nem, akkor max törlik a posztot :smiley: )

Szóval! A Csatornám a Mozdulj Ki! és bármilyen hihetetlen, utazás és szabadidő a fő témakör. Nincsen minimum 10K feliratkozóm, a videók feltöltése is időszakos, de hát valamiből élni is kell, nem lehet állandóasn csak utazni :smiley:
A csatornán most indult el az Ázsiai utazásunk videósorozata, így azzal neveznék ide :slight_smile:

Remélem elnyeri a tetszéseteket ez a kis csatorna is :slight_smile:

A videó link:

Az én kritériumaimnak a következők felelnek meg. Nem mind gamer csatorna, de PC téma megmarad :slight_smile:

Filmek.

Elkezdtem követni a csatornád. Utazok én is veletek. :smiley: Egyébként ha nem sértlek meg vele, egy új logó rád férne. :stuck_out_tongue:

Sziasztok kezdő youtubos vagyok, de szeretnék minél igényesebb videókat gyártani. Van egy másik csatorna a nevemmel, de az nem én vagyok ha látjátok itt fórumon… https://youtu.be/zrM81rCMvsg

Köszi :smiley:
Tervezem jövőre az arculat frissítést, addig azonban marad még ez :slight_smile:

Sziasztok, az ember akit en írok az nem más mint BulletBarry. Amerikai youtuberek, értelmesen beszél
és ami legjobban tetszik nekem benne az, hogy objektíven beszél nem befolyásolja a a saját véleménye.
Fellép a fanboy-izmus ellen, és kimondja, ha egy cég ilyet tesz vele amit a vásárló nem erdemel.
Nagyon igényes videókat gyart.

Sziasztok.
Az első akit választottam Raventric lenne, Paladins videókat szokott készíteni igényes vágásokkal.

A következő Clicky Crisp, imádom a videóit elképesztően jól vág. (CS:GO)

A harmadik, az utolsó pedig Paul Street. Természetfeletti jelenségekről, teóriákról, rejtélyekről készít videókat.

Sziasztok!
Ismeritek az Éjjeli Vakond csatornát?
Igaz, nem felel meg az első két feltételnek, de megérdemelné.:+1:
Általában retro review-okat csinál, de néha becsúszik pár indie cím is. Nagyon igényesen vágott, jól összerakott tartalmak. Ha nem is érdekelnek a retro gamek, akkor is jót lehet rajta szórakozni. :slight_smile:

Én is nagyon bírom a srácot! Igazán igényes videókat csinál. Érdemes követni.

(https://www.youtube.com/playlist?list=PLYLO2tytittmH5wV9S1CkH5aAoBpFeZWU)

Csak most kezdte, de nagyon jó. Filmes dolgokat tanít. Érdekes, jól beszél, szórakoztató. Érdemes megnézni!

RetroShock!
“Régi Retro Filmek parodizálása, humoros összefoglalók KenytheOne tolmácsolásában”
Szerintem az egyik legjobb magyar YT csatorna, rajta pedig mindőségi videókkal :smiley:

Imádom Keny munkásságát!

Van egy újabb csatorna, aki ilyen feltörekvő jellegben van egyelőre, de nagyon igényes tartalmakat tol, és szerintem sokan közületek biztos ismeri.

Rafanir

Büszkén mutatom be a munkahelyem első live-project-jét! :smiley:

Elindul a Nébih élő online valóságshow-ja

A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) újabb innovatív, ismeretterjesztő, szemléletformáló projektet indít. Ma délután 4 órakor kezdődik az első, élő stream-es valóságshow, „Túlélő tojások” címmel. A program célja, hogy felhívja a figyelmet a felelős állattartás fontosságára, többek között – közeledve az ünnepekhez – arra, hogy senki ne ajándékozzon élő állatot.

A „Túlélő tojások” az első olyan valóságshow, melynek főszereplői állatok, nevezetesen csirkék, vagyis kezdetben tojások.

Beköltöző show

Az élő közvetítés március 27-én délután 4 órakor indul a beköltözéssel. Ekkor a Nébih szakemberei nyolc ellenőrzött, megfelelően előkészített, több különböző fajtájú, de azonos kelési feltételeket igénylő tyúk tojásait helyezik egy automata keltetőbe, és beállítják a keltetéshez szükséges ideális körülményeket, a hőfokot és a páratartalmat.

A show

A keltetés március 28-án hajnali 3-kor kezdődik, melynek folyamatát az érdeklődők napi 24 órában, élőben követhetik a Nébih YouTube csatornáján (https://www.youtube.com/nebihvideok), illetve a hivatal népszerű kampányai közül a Szabad a gazdi és az Ételt csak okosan! weboldalán.

A keltető berendezés önműködő, így a tojások forgatása nem igényel emberi beavatkozást, ugyanakkor minden nap sor kerül a tojások ellenőrzésére, időnkénti átvilágítására. A stream folyamán a Nébih állatorvos és állattenyésztő szakemberei számos hasznos információt osztanak meg a tojások fejlődéséről, valamint a felelős állattartás fontosságáról. Olyan kérdésekre is válasz kaphatnak a nézők, mint például

• mi az a „kártojás”,
  • mi a különbség a tojás és a „szemes tojás” között,
  • 8 tojásból statisztikailag mennyi fog kikelni, vagy épp
  • a záptojás valóban képes-e felrobbanni, komoly kárt okozva ezzel.

Az interakció

A programot színesíti a közönség bevonása, hiszen a nézők nevezhetik el a tojásokat, illetve az abból kikelő kiscsibéket. Megtippelhetik a csibék nemét is, izgulhatnak, hogy melyik tojás kel ki elsőnek, emellett kvízjátékokat játszhatnak, szavazhatnak a Szabad a gazdi Facebook oldalán.

A győztesek

Az állattenyésztési tapasztalatok szerint a tojások egy része nem fog kikelni. A kikelt kiscsibéket viszont a hivatal egy gondos gazdánál helyezi el. A Nébih a projektet kifejezetten húsvétra időzítette, hogy felhívja a figyelmet a felelős állattartás fontosságára, és ezúton is azt javasolja, hogy senki ne ajándékozzon élő állatot!

Fontosabb időpontok:

• Az élő közvetítés indítása: 2019. 03. 27. 16:00
  • A keltetés indítása: 2019. 03. 28. 3:00
  • A kikelés várható ideje: 2019. 04. 16-17.

Alkalmi programlehetőségek (Teegrah-tól)

https://www.youtube.com/channel/UCInbXsk_BVrTbGzlFxVlVfg