Minőségi youtube csatornák gyűjtőhelye

Ebbe a topikba rakom akkor a Hard Mode Challenge-s videó linkjét mivel többen is jelezték hogy szeretnék a felvételt.

Az, hogy kinek mi a minőségi merőben eltér. Nézek pl. számos kizárólag Star Trek-el foglalkozó csatornát (az igazi…nem ez az új borzalom) aminek korlátozottabb a nézőköre épp a téma miatt de a tartalom az elsőosztályú.

Nézek rettentő rétegorientált fizikával valamint quantumfizikávam foglalkozó csatikat amik szintén nem mainstream-ek sőt a legtöbbe még vágás sincs a videókon csak egy prof. egy táblával meg pár marker-el… A te kritériumaid alapján ezem mind kiesnek…de egy Kardashian-okkal foglalkozó csatorna simán belefér…az meg ugye nagyon jóuuuuu.

Pont az lenne a topic lényege, hogy ha nézel olyan csatornát, ami szerinted megérdemli hogy mások felé hírdetve legyen ebben a közösségben, akkor azt megtehesd.
Pl azok a csatornák is amiket én belinkeltem, azok is réteg csatornák. Ha a tartalom szerinted első osztályú, akkor megérdemli, hogy mások is lássák.
És ki tudja, lehet hogy vannak itt is StarTrek fanok, akik még nem ismerik azt a csatornát.

Ráadásul szerintem már jó ideje senki nem foglalkozik az eredeti kritériumokkal. Csak annyi a megkötés, hogy ne legyen TheVR-Nessaly-Radics Peti méretekben mozgó csatorna, hanem lehetőleg minél kisebb csatorna legyen, hogy a gyöngyszemek kicsiszolódjanak a homokból.
Amúgy meg a tartalom minősége és az eredeti alapanyag minősége nem függ össze. Csak hogy egy példával éljek, ott van Radics Peti, Pumped Gabóról szóló videója. Maga a videó minőségi tartalmat szolgáltatott, pedig a téma maga a szenny volt.
Ha a tartalom minőségi szerinted, akkor a csatornát nyugodtan linkeld be ide, ugyanis biztos vagyok benne, hogy a te linkeden se csak 1 kattintés lesz.