Mire cseréljem a Note 8-at?

Sziasztok!
Van egy Samsung Galaxy Note 8 Duos telefonom, de nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket sajnos…
Az lenne a kérdésem, hogy régóta jelen vagyok Hardveraprón és ott lenne lehetőségem cserélgetni.
Szerintetek melyik az a konkurens, hasonló árfekvésű telefon, amire megérné elcserélnem?
Válaszaitokat előre is köszönöm! :slight_smile:

Ha nem írod le, mik boltak a “hozzáfűzött remények”, elég nehéz lesz bármit javasolni.

Elég kevés felhasználásat tudok elképzelni amire egy Note 8 kevés.

Pont ezt akartam írni.

Kamera, kicsit több teljesítmény, jobb dizájn, nagyobb akku teljesítmény.

Kamerában nem tudom mi az ami jobb, szerintem aki fényképezni akar, rendesen, az úgysem telefonnal teszi, amit meg gyorsan le kell kapni, az olyan amilyen.

Teljesítményben nagy ugrás nem igazán volt a Note 8 óta. Semmi nem lett sokkal gyorsabb.

Design ízlés kérdése, te tudod neked mi tetszik.

Akku meg ugye attól függ, mekkora a készülék. Nagy készülékbe nagyobb akksi fér, csakhát a nagy kijelző meg többet eszik, ergo ugyan ott vagy.

Amit vársz ennyi pénzért, azt nem kapod meg ennyiért. :smiley:
Várj 10 évet a telefon vásárlással, és akkor lesz minden, amit akarsz. :smiley:
Ha meg ezek kamu indokok voltak, és csak szimplán a prémium érzetre vágysz, h ne csak 2 évig tartson a készülék szoftveres támogatása, meg h felismerjenek vele az utcán, akkor iphone, de az ugye nem 150, hanem 400k, szóval bőven megfizettetik veled azt a kis pluszt.

A teljes félreértés elkerülése végett, nem, nem a prémium érzetre vágyom és nem is az iphonet státusz szimbólumként használó ember vagyok! Sajnálom, hogy nektek csak ez jött le. A kérdésem az volt, hogy van-e a Note 8-nak olyan konkurense, ami hasonló értékekkel bír, mint maga a Note 8, de mégis valamiben több (pl.: Xiaomi telefonok között is van konkurens, ami olcsóbb, viszont nagyon hasonló).

És ezt a kérdést nem kamu indokokkal tettem fel, nem is tudom, hogy melyik mondatom enged erre következtetni…

Huawei P20 Pro és a Oneplus 7 Pro is szóbajöhet szerintem. :thinking:

Köszönöm a válaszod! A OnePlus-on még el sem gondolkodtam. Most, hogy így mondod, rá is nézek :smiley:

Státusz szimbólum a helikopter, a jaht, a drágább ház stb… Az Iphone semmilyen körülmény között nem az, mert az emberek nagy többsége meg tudja venni, ha nagyon akarja. Ettől függetlenül valakinek jólesik, ha felismerik a terméket a kezében, amit megvásárolt, ettől is prémium.

Tudom, én is ezt mondtam :slight_smile: